11lada11
05.12.09,17:07
dobry den, chcem sa spatat, mate niekto nejaku skusenost s firmou Johnson & Gibling consulting llc. neviem co si mam o tom vsetkom mysliet co mi ponukaju.poradte prosim...dakujem
Danila
05.12.09,16:14
dobry den, chcem sa spatat, mate niekto nejaku skusenost s firmou Johnson & Gibling consulting llc. neviem co si mam o tom vsetkom mysliet co mi ponukaju.poradte prosim...dakujemA prezraď, čo Ti ponúkajú. Nech vieme, čo si máme o nich myslieť.....;)
11lada11
06.12.09,10:16
no ide tu o to, ze odkupia moju zadlzenu firmu aj s dlhmi, co neni malo. zoberu mi aj leasingy,no proste ma zbavia problemovm ale chcu za to 3000 euro, co sice nie je malo,ale oproti mojemu dlhu je to podstatne menej.mohol by som byt bez firmy uz za 24 hodin.neviem ci sa mam bat niecoho co by mi mohlo neskor hrozit, alebo je to normalne?v podstate si mozem vsetko hnutelne firemne nechat a len prepisat firmu a mat pokoj.co vy na to?
marjankaj
06.12.09,10:27
no ide tu o to, ze odkupia moju zadlzenu firmu aj s dlhmi, co neni malo. zoberu mi aj leasingy,no proste ma zbavia problemovm ale chcu za to 3000 euro, co sice nie je malo,ale oproti mojemu dlhu je to podstatne menej.mohol by som byt bez firmy uz za 24 hodin.neviem ci sa mam bat niecoho co by mi mohlo neskor hrozit, alebo je to normalne?v podstate si mozem vsetko hnutelne firemne nechat a len prepisat firmu a mat pokoj.co vy na to?

Akému tvojmu dlhu? Myslel som, že dlhy má firma. Aká je to firma? s.r.o.?
11lada11
06.12.09,16:32
no ved ja mam firmu s.r.o. a mam na nej dlh cez melon a chcem sa jej zbavit, lebo robota neni a uz ma to ani nebavi.
marjankaj
06.12.09,18:44
no ved ja mam firmu s.r.o. a mam na nej dlh cez melon a chcem sa jej zbavit, lebo robota neni a uz ma to ani nebavi.

Ty dlhuješ tvojej firme melón?
Teda tvoja s.r.o. má voči tebe pohľadávku 1 000 000?
Tak aby ten melón po predaji od teba nevymáhali.
Don133
09.12.09,18:22
jejjj uvidime Ta v telke aj s dakym bielym konom, co ma trvaly pobyt Kanal 4 a okolie....myslim, že vieš prečo pochybuješ či je to "košer" asi nemaju v plane ten tvoj dlh urovnat rozbehnutim tvojej firmy..
Danila
09.12.09,18:28
no ved ja mam firmu s.r.o. a mam na nej dlh cez melon a chcem sa jej zbavit, lebo robota neni a uz ma to ani nebavi.Je dnes celkom bežné, že tiežpodnikatelia odkupujú takéto zadĺžené firmy....Ale nenabehni im, lebo od Teba zinkasujú, a potom urobia to, čo by si mal urobiť Ty. Čím skôr tým lepšie.....;)
Economic
09.12.09,19:14
no ide tu o to, ze odkupia moju zadlzenu firmu aj s dlhmi, co neni malo. zoberu mi aj leasingy,no proste ma zbavia problemovm ale chcu za to 3000 euro, co sice nie je malo,ale oproti mojemu dlhu je to podstatne menej.mohol by som byt bez firmy uz za 24 hodin.neviem ci sa mam bat niecoho co by mi mohlo neskor hrozit, alebo je to normalne?v podstate si mozem vsetko hnutelne firemne nechat a len prepisat firmu a mat pokoj.co vy na to?

Určite nedoporučujem, čo takto lacnejší spôsob ? Napríklad Návrh na vyhlásenie konkurzu ? Tam je súdny poplatok 1 659,70 Eur, dodržíš literu zákona a vyhneš sa eventuálnym nepríjemnostiam.
Kvietocek
18.12.09,06:56
Nasi konatelia sa dohodli ze predaju firmu k 23.12.2009 a od 24.12.2009 je uz nova firma majitelom. Aky to ma vyznam pre tu druhu spolocnost?
Danila
18.12.09,07:17
Nasi konatelia sa dohodli ze predaju firmu k 23.12.2009 a od 24.12.2009 je uz nova firma majitelom. Aky to ma vyznam pre tu druhu spolocnost?Okrem iného;)
http://www.porada.sk/t64823-aky-ma-vyznam-kupit-s-r-o-zadlzenu.html
11lada11
18.12.09,09:30
Nasi konatelia sa dohodli ze predaju firmu k 23.12.2009 a od 24.12.2009 je uz nova firma majitelom. Aky to ma vyznam pre tu druhu spolocnost? no ved prave toto neviem, ze co stym budu robit.je mi vsak jasne ze to dalej nepojde a vsetko zhori v nejakej garazi,ale mna skor zaujima co bude potom somnou?mozu ma este za nieco nahanat, ked poslednym konatelom bude nejaky bezdak?
Economic
18.12.09,22:06
no ved prave toto neviem, ze co stym budu robit.je mi vsak jasne ze to dalej nepojde a vsetko zhori v nejakej garazi,ale mna skor zaujima co bude potom somnou?mozu ma este za nieco nahanat, ked poslednym konatelom bude nejaky bezdak?

Poviem pravdu, že ja by som do takého predaja nešla. Radšej by som zvolila legálnu cestu likvidáciou spoločnosti. Je to o Tvojom svedomí.... Neriskovala by som... Ale to je iba môj osobný názor.
marjankaj
19.12.09,12:07
no ved prave toto neviem, ze co stym budu robit. (ak ťa vymažú z obchodného registra, potom to nebude tvoj problém) je mi vsak jasne ze to dalej nepojde a vsetko zhori v nejakej garazi,ale mna skor zaujima co bude potom somnou?mozu ma este za nieco nahanat(môžu ak máš voči firme s.r.o. nejaké záväzky), ked poslednym konatelom bude nejaky bezdak?

Ty (ako FO) a tvoja firma s.r.o. (ako PO) ste dva rôzne právne subjekty. Ak Ty(FO) nemáž voči firme s.r.o.(PO) žiadne pohľadávky a záväzky, tak by to malo byť v poriadku. Ale s týmto sa obráť radšej na právnika. Tu nikto nevidí do vašich vzťahov.
consulting.svk
20.12.11,13:17
Dobrý deň napíšte mi a ja Vám podrobne vysvetlím ako to je. Mám s tým skúsenosti.
E-mail: consulting.svk@gmail.com
Economic
20.12.11,14:51
Nevadí, že odpovedáš na starí príspevok ?