habib
05.12.09,20:35
Dobry den,mám problém s mikrovlnkou (ETA), ktorej pomaly končí záruka a tak by som chcel vyriešit tento problém kým ešte je čas.Problém je že ona funguje,len sa ,,divne,, správa,t.j že len tak zapípa alebo pípa aj niekolko minút,ale slabo a číslice na displayi sú len čiastočné/ako ked starým kalkulačkám dochádzali baterky,tak bolo napr. vidiet len pár ,,paličiek,, z číslece ale nie celú....vždy to skončí ked sa otvoria a nasledovne zase zatvoria dvierka.Chvalabohu sa sama nepúšta,ale uznajte je to nepríjemne,presa len je to spotrebič non-stop pripojený do siete....
Tak som rozhodnutý ju reklamovat,pošlu ju na servis ale čo ak dojde naspat že sa žiadna závada nepotvrdila,bude to ale zapísané v záručáku a ak by sa po pár mesiacoch naozaj pokazila,napr. problémom by bol ten display a bez toho asi ťažko mikrovlnka pošlape,tak mohol by som stále trvat na plnení záruky?T.j požadovat novú alebo jej opravu?
Dakujem
arizona
05.12.09,20:20
Záruka sa Ti predlžuje o dobu, pokým je výrobok v servise.
Takže čím skôr to reklamuj...
dagjanik
08.12.09,12:28
Záruka sa Ti predlžuje o dobu, pokým je výrobok v servise.
Takže čím skôr to reklamuj...
a keď ti mikrovlnku vrátia s tý že že závada sa neprejavila tak pred jeho prebratím, trvaj na preskúšaní a ak bude problém pretrvávať tak ho nepreber nakoľko je neopravený, predajca má 30 dní na vybavenie ak ak to nestihne tak máš nárok na odstúpenie od kúpnopredajnej zmluvy t.j. vrátenie peňazí.
habib
09.12.09,14:08
no problém je že sa to stáva len občas,teda nepípa,prípadne neni vyresetovaný ten display stále......to by už dávno letela do obchodu a trval by som na vrátení penazí.
Každopádne záruka potrvá do konca januára,tak minimálne tolko času mám,ak sa nič nezmení tak to zaniest možem aj v posledný den záruky alebo to klekne úplne a je po probléme a dostanem novú alebo vrátia sumu.
JarkaL
09.12.09,14:31
Mne takto občas blbol PC v robote a keď prišiel servisák, môj PC šlapal ako hodinky, až mi to bolo trápne, ale potom ho vzali so sebou a niečo tam predsa našli a opravili mi to.