evinda
07.12.09,14:54
Ahojte, potrebujem poradiť. Mam mult.zariad. HP C 4180.problem je ,že keď ho zapnem vypiše mi problem s ingust.kazetou,vypnite a skontrolujte čiernu kazetu.
kazeta je original nova prvy krat plnena. Bola som to aj reklamovať, povedal mi predavač ,že kazeta je dobra.Vyčistila som kontakty ,ale nejde mi to.Nejde ani tlačiť, ani kopirovať ,skratka nič.Vie mi niekto prosim poradiť?
Ešte sa mi to doteraz nestalo a použivala som plnene kazety.Tlačiareň mam 2 roky, prave mi skončila zaruka.Robi to aj keď nie je pripojena k počitaču, aj keď ju pripojim.
ďakujem za radu Eva
rabek
07.12.09,14:08
skus si kupit original HP napln.
evinda
07.12.09,14:17
Veď toto je original,len sa minula tak som ju dala naplniť, tlačila a teraz to nejde,bola som s tym v predajni a chcela som kupiť novu
a predavač mi povedal, že tato je dobra, že je zbytočne kupovať znovu novu, ale kupim a vyskušam.Ďakujem za radu
katarina.j
07.12.09,14:24
ja pouzivam radsej original farby hp, nie repasovane/druhykrat plnene/,lebo tam sa ti môzu poskodit tie čípy co su na farbe na kazete a tym padom ti nebude tlacit nic. ono to na pohlad neni vidiet, takze predpokladam najskôr ze mas poskodene tie cipy.aj ja som mala ten isty problem, az po vysvetleni odbornikom som prestala kupovat repasovane kazety a kupujem nove, inak skus pozriet - dobre ceny farieb ak sa zaregistrujes na www.hponline.sk (http://www.hponline.sk)
evinda
07.12.09,14:53
Asi to bude tak , kupim novu a uvidim . Ďakujem
evinda
10.12.09,14:29
Dnes som kupila novu farbu a tlačiareň ide .