klaun
07.12.09,19:38
Hľadám sofistikovaného investora. Sme mladé vydavateľstvo moderných spoločenských hier, ktoré bolo založené na podporu slovenských talentov.

Do výroby máme zaradenú prvú hru - kartovú zberateľskú hru. Je to relatívne nízko nákladová hra s veľkým potenciálom. Investor si tak môže pri malom riziku vyskúšať našu spoľahlivosť a etickosť.

Hra je vyskúšaná, overená a vo všetkých ohľadoch pripravená do výroby. Vzhľadom na to, že toto odvetvie je na prudkom rozmachu v celom svete je toto dobrá príležitosť ako si zhodnotiť svoje financie a pritom podporiť dobrú vec.

Hier máme pripravených viac, no toto je prvá hra na našom edičnom pláne. Sme síce nové vydavateľstvo, no v oblasti hier sa už hýbeme dlhší čas, takže nie sme žiadny nováčikovia.

Podrobnosti preberieme len s vážnymi záujemcami o investovanie.
Brčo
08.12.09,14:40
o akej výške investície by bol záujem?
Filip Glasa
09.12.09,13:28
keď nie ste nováčikovia, tak sa čudujem prečo si tých pár tisíc eur nedáte dokopy sami.
klaun
09.12.09,13:36
Nie sme nováčikmi v spoločenkých hrách, t.j. v téme s orientujeme, poznáme trh a vieme tvoriť.
Filip Glasa
09.12.09,13:45
fajn, ale keď je vás viac, tak nevidím problém v tom, že každý dá na projekt po 1000-2000 eurách a môžete ísť do toho. Neviem na čo sú komu cudzie peniaze na takéto malé projektíky. Alebo sa bojíte obetovať vlastné peniaze do tejto investície?
Nasporiť si v bežnej práci, alebo na brigáde v zahraničí pár tisíciek nie je predsa problém.
klaun
09.12.09,14:09
Bez urážky, ale ak nemáš záujem, tak to nechaj tak a neurážaj svojimi názormi druhých. Toto je miesto, kde sa môžu ľudia radiť a pomáhať si. Čo ty o mne vieš, že ma súdiš a dávaš mi rady.Sú mnohí, čo niečo vedia urobiť, no nemajú na to peniaze. A tak isto sú mnohí, čo ich majú a nevedia s nimi nič urobiť. Prečo by si navzájom nepomohli? Takto začali aj tí, čo teraz majú milióny a je ich viac, než tých, čo sa do businesu dostali s plnými vreckami peňazí. To práve pre takéto názory mnohí prichádzajú o peniaze vo všelikjakých pochybných fondoch a akciách. Ich finančné vedomie je nízke a za isté pokladajú to, čo nemajú pod kontrolou a naopak. Prečítaj si zopár životopisov v súčasnosti už bohatých ľudí. Oni vedia o čom to je.
Nakoniec zopakujem. Ak nechceš investovať, nechaj to tak. Nech sa mi ozve len ten, kto to myslí vážne.
Filip Glasa
09.12.09,14:29
písal som to presne pre toto:

To práve pre takéto názory mnohí prichádzajú o peniaze vo všelikjakých pochybných fondoch a akciách.
prečo by mal niekto investovať do tvojho pochybného projektu? A prečo je pochybný? Lebo ty sám do neho nechceš dať ani korunu, ale za cudzie peniaze sa ti bude dobre podnikať. Však?

Ja sa pýtam - prečo do toho nedáte vlastné peniaze? Ak nemáš odpoveď na takúto tak žiadneho investora nepresvedčíš. To je prvá vec, ktorá zaujíma každého investora.

Zjavne nejde o investíciu za milióny, ale investíciu, kde si stačí nasporiť pár euríkov z výplaty, alebo brigády. Povedzme, že potrebujete 4000 EUR a ste 3-ja. Takže každý si potrebuje nasporiť 1333 EUR. Je problém nasporiť si 1333 EUR ak mám geniálny nápad? Stačí pár meisacov zamakať a trošku sa uskromniť a ufinancujete to aj z vlastných peňazí. A nemusíte sa s nikým deliť.
klaun
09.12.09,14:45
Tebe musel asi niekto v živote veľmi ublížiť, že si takto utieraš ústa do nevinných ľudí a všetkých označuješ ako podvodníkov. Už si niekedy niečo vytvoril? Vieš čo je to duševné vlastníctvo. My sme dali svoj čas, schopnosti do vytvorenia niečoho, prevádzkujeme internetové stránky a aj peniaze sme dali do vývoja. Prečo urážaš ľudí, ktorí hľadajú cestu ako nežiť na úkor tohoto štátu ale poctivo si vytvoriť svoj zdroj príjmu a niekomu tak ešte aj zhodnotiť peniaze. Asi si sa narodil zo zlatou lyžičkou v ústach a pľuješ na každého, kto taký nie je. Vyprosím si, aby si ma hádzal do jedného vreca s podvodníkmi a darmožráčmi. Znižovanie hodnoty práce niekoho, kto si chce poctivo zarábať je niečo čo ti je asi vlastné. Čo si dokázal v živote ty, že rozdávaš rozumy a súdiš druhých?

Pozrela som si tvoj eshop. Presne to som čakala. Ten čo len kupuje a predáva. Skús raz nejakú knihu napísať sám a vydať ju a potom sa porozprávame.
P.S. Vydavateľstvo je začínajúce a sme v ňom: ja a dve deti. Takže asi to také jasné nie je, ako si si to ty vypočítal.Môžeš si dať aj titul pán teoretik.
Filip Glasa
09.12.09,15:01
ja nikde nepíšem o podvodníkoch, ani nikoho neurážam, nesúdim a ani si nemyslím, že si podvodník. Len jednoducho nechápem na čo je vám vlastne investor a prečo do toho nedáte vlastné peniaze.

Lebo takto to vyzerá tak, že ten projekt nestojí ani za to, aby ste do toho dali svoje vlastné peniaze. A namiesto toho aby si sa to snažil vysvetliť a investorov presvedčiť, tak tu len vypisuješ zbytočnosti, ktoré zasa investorov odradia.

Veď napíš že ste študenti a preto peniaze nemáte. Alebo nejaký iný dôvod. Prečo nemôžete napr. z práce z výplaty šetriť a našetriť si ten prvotný kapitál, keď už ste tak ďaleko?
klaun
09.12.09,15:18
to Brčo:
Pred tým ako sa budeme baviť o výške investície bolo by lepšie keby si sa oboznámil konkrétnejšie so samotným projektom. Až potom budeme rozoberať jej výšku. Dôležité je, aby sa ti páčil projekt. Orientačne sa jedná o tisíce až desaťtisíce eur, v závislosti od rozsiahlosti spolupráce. Nie je však nutné, aby bola suma od jedného investora. Investorov môže byť aj viac. Rozumiem tomu, že si nás musí investor najprv overiť na menšej investícii. Ak sa chceš oboznámiť s projektom, pošli mi prosím správu súkromnú správu ak sa ti dá. Ja ešte nemôžem, lebo som tu krátko.
klaun
09.12.09,15:51
to Filip Glasa:
Ja a dve deti nie sú traja študenti , ale matka samoživiteľka s dvoma deťmi. Matka, ktorá sa snaží zabezpečiť budúcnosť svojich detí a spolu s nimi pracovať v rodinnej firme. Matka, ktorá nechce aby jej deti skončili na úrade práce po tom ako skončia školu. Najstarší má 15 rokov. A je to talent na tvorbu spoločenských hier. Takže sa bavíš s matkou, ktorá chce podporiť talent svojho syna a vytvorením vydavateľstva dať túto možnosť aj iným talentovaným mladým ľuďom. Teraz je to už dostatočne jasné?....
klaun
10.12.09,16:36
:) Ďakujem všetkým investorom ( tým, čo sa ozvali na fóre, ale aj tým čo mi napísali Súkromnú správu ) za prejavený záujem o môj projekt:)