biaaa
08.12.09,08:47
Cavte,

kamos ma poprosil ci by som sa mu nepostaral o zalozenie s.r.o.
Ked ze uz som nejake s.r.o. zalozil, nemam s tym problem. Nechcem vsak riskovat, a chcel by som tento proces podchytit zmluvou.
Viete mi poradit akou? Kedze by sa malo jednat nielen o pripravu dokumentov, ale o fyzicky zapis (t.j. vratane zapisania na sude).

Vdaka za kazdu radu.
domenico.office
08.12.09,10:44
Poriešil by si to zmluvou o dielo. Ak by ťa zaujímalo, možeš ušetriť polovičku súdnych poplatkov, pre seba, či pre klienta.
biaaa
08.12.09,12:39
Ano ano, vdaka, myslel som na to, kde sa da ziskat e-podpis? Kolko ca stoji? Viem ze sa to oplati bo vsetky (aj moje firemne) zalezitosti by som mohol poriesit ca za polovicu.
domenico.office
08.12.09,14:08
Elektronický podpis ti vybavia registračné autority na Slovensku, zadaj do Googlu "registračná autorita", vyhľadá ti firmy, ktoré s tým robia a vyberieš si asi tú, ktorá ti bude najbližšie. S nimi si dohodneš i rozsah služieb a samozrejme cenu za vystavenie certifikátu, bezpečné zariadenie, či iné doplnkové služby. Určite, elektronický podpis využiješ hlavne na komunikáciu s OR, podávanie daňových dokumentov, priznaní, na komunikáciu s všeobecnými súdmi, celkom sa to začína roziehať.