Zita5
08.12.09,11:29
V minulom týždni som obdržala z T comu email , že som si objednala službu elektronického zasielania faktúr . No ja sa na niečo také nepamätám , že som si takú službu objednala . Ale buď již .......čiže faktúra mi prišla emailom .

Čo ma však dnes prekvapilo ......obdržala som takú istú faktúru len s názvom ODPIS od 01.11.2009 do 30.11.2009 a za tento odpis elektronickej faktúry PDF si T com účtuje vo faktúre o,60 euro bez DPH .

Ak máte ten istý poplatok , čakám na Vaše vyjadrenie , ako tomu mám chápať .
Libusa
08.12.09,10:35
Mne tiež podobne poslali faktúru dvomi spôsobmi, treba len zavolať na bezplatnú linku T-com a zrušiť ten spôsob doručovania faktúry, ktorý ti nevyhovuje.
betka631
08.12.09,12:35
Zita5 mne sa stalo presne to isté len s tým rozdielom,že som si elektronickú faktúru objednala. No ale keď mi prišla Fa na email a v nej ten odpis a následne nato mi ešte aj odpis Fa poslali poštou tak ma to vytočilo. Volala som na bezplatnú linku, sľúbili mi, že to dajú do poriadku a na ďalší mesiac sa to zopakovalo. Tak som sa naštvala, napísala reklamáciu a poslala im to klasicky poštou.
Uznali, že došlo z ich stany k pochybeniu a tento mesiac mi obe platby odpočítali z Fa.
Nechápem dosť dobre čo nacvičujú...ak si objednám Fa elektronicky tak načo mi je papier a ak chcem papierovú fa, tak si ju nebudem dávať zasielať na email. Rátajú s tým, že sa nebudem zaťažovať 0,71eur ?
Zita5
08.12.09,12:48
Zita5 mne sa stalo presne to isté len s tým rozdielom,že som si elektronickú faktúru objednala. No ale keď mi prišla Fa na email a v nej ten odpis a následne nato mi ešte aj odpis Fa poslali poštou tak ma to vytočilo. Volala som na bezplatnú linku, sľúbili mi, že to dajú do poriadku a na ďalší mesiac sa to zopakovalo. Tak som sa naštvala, napísala reklamáciu a poslala im to klasicky poštou.
Uznali, že došlo z ich stany k pochybeniu a tento mesiac mi obe platby odpočítali z Fa.
Nechápem dosť dobre čo nacvičujú...ak si objednám Fa elektronicky tak načo mi je papier a ak chcem papierovú fa, tak si ju nebudem dávať zasielať na email. Rátajú s tým, že sa nebudem zaťažovať 0,71eur ?


Ďakujem za príspevok . Aj ja plánujem im napísať , lebo sa mi zdá , že skúšajú zákazníkov , kto si všimne , alebo nevšimne danú položku .