anicka8030
08.12.09,16:06
Dobrý večer. Chcela by som sa poradiť. Potrebovala by som kúpiť pánsky kabát. Neviem či ísť do Poľska , alebo na blšák do Košíc. V Poľsku stojí okolo 50 €. Nevie niekto poradiť, kde by bolo lepšie, či sa do Poľska oplatí ? Vopred vďaka za odpoveď !!!
Lianka
08.12.09,15:08
Ja teda neviem, ale kvoli 1 kabatu chces cestovat? (Cas, vydavky na cestu, otazna cena a kvalita...)

Co keby si skusila pockat - medzi sviatkami zvyknu byt vypredaje zimneho tovaru aj v beznych obchodoch za podstatne nizsie ceny.
buchač
08.12.09,15:32
Dobrý večer. Chcela by som sa poradiť. Potrebovala by som kúpiť pánsky kabát. Neviem či ísť do Poľska , alebo na blšák do Košíc. V Poľsku stojí okolo 50 €. Nevie niekto poradiť, kde by bolo lepšie, či sa do Poľska oplatí ? Vopred vďaka za odpoveď !!!

Otázku by som doplnil aj o mieste Tvojho bydliska .....
anicka8030
08.12.09,16:03
Vďaka, no do Košíc to mám určite bližšie.
ZlaticaB
08.12.09,16:15
Ja som kúpila manželovi kabat na blšaku v KE asi pre 2 týždňami. Lepší výber ako tam som nevideli v žiadnom hypermarkete a cena bola tiež dobra 60 €. Takže odpurúčam
anicka8030
08.12.09,16:52
Vďaka ZlaticaB, chcela by som sa ešte opýtať, akú značku má na vysačke ?
ZlaticaB
08.12.09,16:56
Wilinski - mal by byť poľský
anicka8030
09.12.09,15:35
Chcem sa opýtať, že či je blšák v Košiciach každý deň a od koľkej hodiny je otvorený. Vďaka !
anicka8030
09.12.09,15:49
nevie niekto poradiť ?
buchač
09.12.09,16:18
Chcem sa opýtať, že či je blšák v Košiciach každý deň a od koľkej hodiny je otvorený. Vďaka !

V pondelok zásadne nechoď ...upratuje sa , atď ....vtedy tam zdochol pes ...

Teraz v tomto období / sú výplaty / sa ako tak oplatí ....

Alebo v sobotu a nedeľu , to je jasné ....

Otvára sa cca o 8:00 ....no nemá význam tak skoro chodiť ....šikmookí ešte len ryžu do hlavy tlačia ....
V pohode stačí tak okolo 9:00 hodine , to sa akurát tak stánky otvárajú / cez týždeň / ....

Len tak na okraj ....blšák už nie je to , čo býval ...bol som tam naposledy 2-3 mesiace nazad , ale nič moc ....ešte ani langoše nepredávali ...hajzli ...:---:D:D:D
Designinka
10.12.09,01:31
Chcem sa opýtať, že či je blšák v Košiciach každý deň a od koľkej hodiny je otvorený. Vďaka !
Cez vikendy blsak zatvaraju uz okolo 12-13:00 mam pocit ze je tomu tak aj cez tyzden ale nie som si ista. Ja tam zvacsa chodim ked tak cez vikend.:---
Designinka
10.12.09,01:38
Len tak na okraj ....blšák už nie je to , čo býval ...bol som tam naposledy 2-3 mesiace nazad , ale nič moc ....ešte ani langoše nepredávali ...hajzli ...:---:D:D:D


:--- Ja si myslim ze Blsak je stale v pohodicke :D je pravda ze netusim ako je to tam s langosmi :D Zvyknem tam riesit ine veci :--- A vseobecne je dobre ist nakupovat najedeny. S plnym zaludkom ma clovek mensie sklony nakupovat hluposti :D
buchač
10.12.09,06:42
:--- Ja si myslim ze Blsak je stale v pohodicke :D
Pre koho ako ...;)..ale to je jedno , každý má svoj názor ..:rolleyes:
je pravda ze netusim ako je to tam s langosmi :D
Jeden z tých lepších produktov blšáku ...
Zvyknem tam riesit ine veci :---
Ja už ani nie ...:cool:
A vseobecne je dobre ist nakupovat najedeny.
Akurát keď Ťa pritlačí , tak máš problém ....:---:D
S plnym zaludkom ma clovek mensie sklony nakupovat hluposti :D
Tak to je na zvážení každého jednotlivca , čo kúpi ....a je jedno , či hladný alebo najedený ...;):rolleyes:


He ,...:---:D
Jara
10.12.09,08:47
No ja bohužiaľ mám len jednu skúsenosť s langošmi na blšáku v Košiciach: boli tvrdé, nasiaknuté olejom, bŕŕŕŕ... asi ohrievané z predošlého dňa. Nikdy viac som si ich tam už nekúpila. No a inak, strašne je tam veľa vreckových zlodejov, veľmo šikovných... Ak nie predavačka, tak ma tam už 2x okradli... No a to si myslím, že dávam si pozor. Darmo oni sú strááááááášne šikovní... Inak ale nakupiť sa tam vždy dalo.