MAUROS
08.12.09,23:24
Ahojte potrebujem poradit pretoze som v tomto smere zaciatocnik.

V praci mame wifi pripojenie na net a ja som si priniesol do prace stolovy pc a mam aj router BELKIN G model F5D7230-4. Chcem sa spytat, ze ci sa cez tento router da nejak prijimat signal do mojho stoloveho pc aby som mohol surfovat po nete, vlastne spravit z toho take nieco ako wifi adapter. Dakujem velmi pekne za pomoc.
Fero11
09.12.09,04:41
nestudoval som ten router, ale predpokladam, ze sa da nastavit ako klient a mozes ho pouzit
Chobot
09.12.09,08:16
Ahojte potrebujem poradit pretoze som v tomto smere zaciatocnik.

V praci mame wifi pripojenie na net a ja som si priniesol do prace stolovy pc a mam aj router BELKIN G model F5D7230-4. Chcem sa spytat, ze ci sa cez tento router da nejak prijimat signal do mojho stoloveho pc aby som mohol surfovat po nete, vlastne spravit z toho take nieco ako wifi adapter. Dakujem velmi pekne za pomoc.

AK ti to nepôjde rozbehať, ako najjednoduchšie riešenie vidím kúpiť si WiFi kartu - sú už za nejakých 10 €.
MAUROS
09.12.09,13:18
tak rozbehat sa mi to nepodarilo, pretoze dostal som sa do nastaveni routera, ale neviem ako to treba nastavit ako klienta. Vyzera to tak , ze asi kupim tu wifi kartu pretoze nemam na to nervy konfigurovat wifi router cele dni. Hladal som na webe aj navody do rezimu klient ale belkin som nikde nenasiel
Fero11
09.12.09,13:25
teoreticky tam staci nastavit len toho klienta (a ostatne parametre, zavisia od nastavenia AP, ci uz dhcp, lebo sifrovanie)
pistik71
09.12.09,16:29
radsej si kup USB wifi adapter. Cena takmer ako PCI karta, a je to univerzalnejsie, nemusis rozoberat PC, mozes pripojit k starsim notebookom ktore maju pomalu wifi, atd...