Badiana
09.12.09,10:24
Rozmýšľam nad tým, že by som si otvorila predajňu, kde by som predávala hračky, ale aj kancalárske potreby. Myslíte, že by sa mi to oplatilo? Dá sa natom zarobiť? Ďakujem za pomoc:-)
wegamizi
09.12.09,09:52
Urcite sa da zarobit. Zalezi len na tom, kolko ti z toho "zarobeneho" zostane ( odvody, dane, prenajmy, uctovnik, pokladna atd). Podla mna, hracky su sezonna zalezitost ( MDD, Vianoce ), kancelarske potreby su spotrebny tovar, ktory ludia kupuju stale. Dobre by bolo, keby si si urobila zmluvy s uctovnickymi firmami, pripadne s firmami v tvojom okoli, ktore by odoberali kanc. tovar vo velkom. Ostatne by bolo na prilepsenie.
Velmi vsak bude zalezat na tvojich cenach a sluzbach, urob si prieskum v tvojom okoli, ci si schopna konkurencie. Prajem ti vela podnikatelskych uspechov a skusenosti, ktore i ja som ziskala popri mojom 20-rocnom podnikani;)
Badiana
09.12.09,10:01
Ja mám otvorenú živnosť na účtovníctvo takže odvody platím aj tak, ale chcela som si po pri práci otvoriť niejaký obchodík a tak som rozmýšľala nad tým. Nič iné ma nenapadá tak neviem:-(
katarina.j
09.12.09,10:03
ak v okoli kde si chces otvorit predajnu nie je nič podobne, tak sa to oplati.ved ludia aspon nebudu musiet hladat najblizsie hračkarstvo ci papiernictvo....ked to budu mat pod nosom
Badiana
09.12.09,10:38
No to hej. V mestečku, kde si to chcem otvoriť tak som videla asi jednu malú drogériu a hračkárstvo uf to asi ani nie:-)
katarina.j
09.12.09,10:50
No to hej. V mestečku, kde si to chcem otvoriť tak som videla asi jednu malú drogériu a hračkárstvo uf to asi ani nie:-)
tak máš velku šancu a predpoklady na to otvorit si predajnu.
vmsux
09.12.09,22:55
My sme si pred 2 mesiacmi otvorili obchodik s hrackami. Mozes pozriet sem: smartyandwoody.sk Zatial to ide, uvidime ako bude po vianociach.
By ste sa mozno cudovali, ale kancelarske tovary su tiez dost vyrazne sezonny tovar. Kupuje sa hlavne na zaciatku skolskeho roku a v decembri. V ostatne mesiace je to o dost horsie
Inac, otvorit obchod popri praci ako pises, no neviem. Ak sa tomu nebudes venovat naplno, tak ani nezacinaj.
Bagio
09.12.09,23:26
Pokial je to tak ako pises,ze vo vasom okoli hrackarstvo nie je tak urcite je to dobry zaklad. Ale ako bolo uz vyssie spomenute,hracky su hlavne sezonnou zalezitosto a zvalst v case vianoc. Ale spojit to s kancelarskymi potrebami je fain napad.Poradil by som pridat aj dake kopirovacie sluzby.Drzim palce a zelam vela nadsenia pre vas napad:)