danulka15
09.12.09,11:42
Ahojte potrebujem poradiť... mám malé potraviny na dedine a chcela by som si zamestnať nejakého brigádnika na výpomoc, lenže neviem ako ho mám kontrolovať či mi niečo neukradne ak tam ja nebudem. je na to nejakí spôsob?
dá sa to nejako cez počítač prepojiť alebo urobiť fyzickú inventúru ? ak áno prosím podrobne vysvetliť ako to mám urobiť aby mi inventúra sadla, alebo ak bude pokladňa prepojená cez počítač tak aký program na to potrebujem?
veľmi pekne ďakujem za všetky odpovede
domenico.office
09.12.09,20:09
Určite urobiť pred nástupom fyzickú inventúru, na konci mesiaca urobiť opäť, zrátať tržby, príjem tovaru a malo by to sedieť. Len je tu malý problém. Ty mu dáš hmotnú zodpovednosť, ako bude on veriť tebe, že niečo "nezmizne", keď budeš predávať ty a to manko hodíš na neho.... ?
katarina.j
09.12.09,20:52
Určite urobiť pred nástupom fyzickú inventúru, na konci mesiaca urobiť opäť, zrátať tržby, príjem tovaru a malo by to sedieť. Len je tu malý problém. Ty mu dáš hmotnú zodpovednosť, ako bude on veriť tebe, že niečo "nezmizne", keď budeš predávať ty a to manko hodíš na neho.... ?
suhlasim, este je moznost zabezpečit to kamerovym systemom-s moznostou nahravania, tak budes mat aj dôkaz,ked nieco "nahodou zmizne"
Bagio
09.12.09,21:59
A nemas nahodou vo vasej dedinke daku vasu rodinku ktora ma syna alebo dceru ktori by si radi cosi privyrobili?Snad by si im doverovala a nemusela sa bat,ze by mali v umysle ti cosi slohnut z obchodu.Popripade isto poznas dakych fain spolahlivych ludi o ktorych je vseobecne v dedinke zname ze by ti napriklad aj posledne dali.Stale taki ludia existuju:)
warrior
10.12.09,21:57
podľa mňa nie je nič horšie ako zamestnať rodinu alebo veľmi blízkych známych.....uvidíš potom tú závisť........