Abbas
10.12.09,09:10
Ahojte, mam jeden vazny problem. moj znamy ma poprosil, ci by som mu nezaktualizoval mapy do mio, pretoze uz ma stare a coskoro cestuje z irska na slovensko. tak ok, ja som vzal gps, som si stiahol manual z ich oficialnej stranky a siel som nato. Cize, moj problem spociva v tom, ze som stare mapy z mia vymazal. v pc mam nove mapy, ktore vsak do mia neviem dostat. Ak pripojim mio, na PC mi ukaze, ze tam mapy mam, ale nie vsetky - tomu tiez nerozumiem. Tak stare mio malo vsetky mapy a bolo este v nom dost pamate a nove mapy sa mi nezmestia vsetky. :confused: Ked zapnem mio, neukaze mi ani jednu mapu,ale pocitac ukazuje, ze mapy mam..nerozumiem tomu. Vie mi niekto poradit, krok za krokom ako postupovat pri nahravani map do mia? Znamy ma zabije.. potrebujem vediet, ako nahrat vsetky mapy, ako boli predtym, a ako dat slovenky jazyk do mia. Vsetkym vopred dakujem za odpovede, uz sa nikdy do nicoho podobneho nepustim, lebo zle to dopadne. Krasny den Vam prajem
jojom
10.12.09,10:57
Neviem Ti poradiť, ale skús na: http://www.hojko.com/ či tam niečo nenájdeš. NIečo je tam o synchronizácii, ale skúsiť to musíš sám keďže ja nemám gps.
mpca
10.12.09,11:09