Igor3
10.12.09,09:18
Ahojte som tu nový.. Baví ma účtovníctvo aj keď v ňom nepracujem a samozrejme je ešte veľa účtovných tém, ktoré neovládam a na porade si človek môže rozšíriť svoje vedomosti.

Príjemný deň
Stina
10.12.09,08:24
Vitaj medzi nami. Nech sa Ti tu páči , tak ako nám všetkým ....
JarkaL
10.12.09,08:25
Tak vitaj a cíť sa tu dobre.
hamornik
25.01.10,17:56
ahojte, aj ja som tu nová, prihlásila som sa , veľmi si neviem rady, ale snáď sa nájde dobrá duša, ktorá mi pomôže. Mám takýto problém: prac. úväzok mám 35 hod. Jeden týždeň je 33 hod. (7;6;7;6;7 hod.) druhý týždeň je 37hod.(6;7;6;7;5,5; 5,5)v tomto týždni mi vychádza aj sobota.Je podľa Vás správne,ak na túto sobotu pripadne sviatok,že si ho v prac.výkaze nemôžem vyznačiť a tak mi vzniknú mínusové hodiny. A ešte jedna podotázka : som povinná sa zúčastňovať prac. porád mimo mojej prac. doby? príklad. Zajtra nastupujem do poobedňajšej smeny , ale šéfka robí poradu ráno o 07:00hod. Vďaka.
Mgr.Shrek
25.01.10,19:03
ahojte, aj ja som tu nová, prihlásila som sa , veľmi si neviem rady, ale snáď sa nájde dobrá duša, ktorá mi pomôže. Mám takýto problém: prac. úväzok mám 35 hod. Jeden týždeň je 33 hod. (7;6;7;6;7 hod.) druhý týždeň je 37hod.(6;7;6;7;5,5; 5,5)v tomto týždni mi vychádza aj sobota.Je podľa Vás správne,ak na túto sobotu pripadne sviatok,že si ho v prac.výkaze nemôžem vyznačiť a tak mi vzniknú mínusové hodiny. A ešte jedna podotázka : som povinná sa zúčastňovať prac. porád mimo mojej prac. doby? príklad. Zajtra nastupujem do poobedňajšej smeny , ale šéfka robí poradu ráno o 07:00hod. Vďaka.

Vitaj medzi nami. Najprv skús pohľadať, či niekde nie je už podobný problém a keď nie, tak založ tému v príslušnej sekcii.

Určite sa ti tu bude páčiť a problém poriešime :D
danielakoll
26.01.10,10:47
Ahojte,

volám sa Daniela a veľmi sa teším, že som sa tu zaregistrovala, lebo som okrem rád v oblasti legislatívy, našla aj kopec iných zaujimavých informácií a ako sa mi zdá aj šikovných ľudí.
No idem nájsť fórum kde sa rieši čerpanie SF :-), tak prajem všetkým aby vždy našli úspečne odpovede na všetky svoje otázky :-)
ludex
26.01.10,10:53
:):) Tak nám tu všetci nový vítajte a veľa sa pýtajte !!!;);)

:--- Potom budete aj veľa vedieť ! :---