Magduš
08.09.05,11:59
Ahojte, narodilo sa nám 9 špringeršpanielov, už sme skúšali všetky internetové stránky, inzercie a nevieme si rady. Že by nebol o ne záujem vôbec? Kto by vedel pomôcť, poradiť? Teraz majú 7 týždňov sú odčervené
aj zaočkované. ďakujem za dobrú radu Magduš
Bionda
08.09.05,10:04
Nevezmú ich vo výkupni??
pyton
08.09.05,10:12
Bionda ako tak môžeš, veď to je poprava tých šteniatok. Do výkupni rozhodne nie.
Bionda
08.09.05,10:28
prečo ? mnohé predávajú do zahraničia, lebo v zahraničí také šteňa je drahšie...
Ja osobne uprednostňujem pri narodení (ak sa nedalo ísť pichnúť injekciu hneď po spárení) a už sa len narodia, utopenie, alebo prasnutie o zem... rýchla smrť... nevidia, necítia a majú to hneď za sebou .Humánejšie ako potom by z nich boli klobásky , týrané zvieratá alebo tuláci...
Luba2
08.09.05,10:45
Bionda, neviem odkiaľ si, kde sa takto so zvieratami bežne zaobchádza, ale vedz, že aj malé zvieratká cítia bolesť - rovnako ako malé deti a tiež ich netrieskame o zem. A ten Tvoj príspevok ma tak znechutil, že už ani neviem, čo Ti mám napísať.
Magduš
08.09.05,10:54
to je veru pravda neradi by sme sa ich zbavili cez výkup lebo správy o nich sú všeliaké čítala som aj takú správu, že sa nedostali k majiteľom lebo pohynuli pri prevoze. pre zlú starostlivosť a to by som nerada lebo šteniatka sú prekrásne.
A keď už prišli na svet a deti ich milujú, len už nám zožerú aj hlavu. Iba som sa chcela trošku posťažovať. Magduš
janka37
08.09.05,11:06
Magduš, naozaj by ich bola škoda. Mám zopár kamarátov - študentov veteriny. Skoro každý z nich a ich spolužiakov má nejaké zvieratko a sú členmi kynologických a iných klubov. Už viackrát dokázali takýchto psíkov umiestniť alebo sa o nich sami postarali. Skúsim sa opýtať, či nevedia o niekom, kto by chcel psíka. Len dúfam, že nie si veľmi zďaleka, aby nám to celé neskomplikovala preprava do Košíc.

Alebo je tu ešte jedna možnosť - skús kontaktovať kynologický klub niekde v blízkosti, mali by mať aspoň nejaké informácie na webe. Možno budú vedieť pomôcť.
Janca
08.09.05,11:08
Magduš, predpokladám, že sa jedná o "čisté spojenie", prečo ste neurobili trochu "prieskum záujmu" pred tým spojením. Ďalšia forma by bola inzercia na výstavách. Ak však išlo o "nechcené spojenie" - trochu sa čudujem, že sučka sa Vám pohybuje na voľno, keď sa hára? V tom prípade len darovať a skúsiť nájsť domov pre tie stvorenia, ste za nich zodpovedná Vy !
pyton
08.09.05,11:15
A hlavne ich vykupujú na laboratórne účely.:mee:

Magduš, ak máš fotky, tak prilep, možno niekto zvažuje kúpu šteniatka. Držím ti palce, aby sa dostali do dobrých rúkhttp://galeriesmajliku.webzdarma.cz/031.psi/092.gif
Janca
08.09.05,11:19
Súhlasím s pytonom a tiež by som skúsila dať inzercie u veterinárov v meste. U nás majú nástenky, kde si môžeš uložiť aj foto. Potom je možnosť aj cez útulky inzerovať, ale do útulku by som nedávala šteniatka, mám zlé skúsenosti a vedomosti, sú také, ktoré po 3 týždňoch svojich zverencov utrácajú, nakoľko nie sú finančne zabezpečení na to, aby tam mohli zvieratá držať dlhšie. Ako spomínal pyton, viac očí, viac možností, prilep foto, veď nás poraďákov je viac a môžme si pomôcť aj v iných oblastiach, nie ?
Magduš
08.09.05,12:15
ahojte, a ďakujem všetkým za názor šteniatka sú čistokrvné samozrejme a mali sme s nimi iné plány lenže každý kto mal doteraz záujem sa dajako stráni toho že by ich zobral, takisto sa ponúka aj za krytie ale ani oteckov pán nemá záujem. Hovorí, že možno o rok o dva no ale stačilo raz, kto to neokúsil ani netuší čo tie potvorky povyvádzajú. Máme aj veľmi dobrého známeho veterinára lenže problém je podľa neho v tom že toto plemeno je menej známe a ľudia oň neprejavujú záujem. Takže tak. Skúsim priložiť foto
luebchenko
08.09.05,13:10
magdi, to sú tuším poľovníci, že? a dosť dobre nerozumiem, či to ponúkaš na predaj alebo rozdávaš za vatikánsku menu (príp. za to čo vás stál veterinár :) ),
Janca
09.09.05,05:40
Magduš, a čo poradca chovu a klub ? Nepomôžu, neporadia, veď aj na to sú, nie ? (teda ak si aj v nejakom klube registrovaná). Nemá Vaša sučka svoju stránku ? Mám "vlastné skúsenosti" s chovom aj "klubom", takže už viem o čom píšeš. Držím palce, treba skúšať ďalej, pozrieť všetky linky o psíkoch a opakovať inzercie kde sa len dá, každý deň sa nájde niekto, kto pozerá inzercie a možno podá zrovna Tvoj ďalej.
No a čo sa týka toho odberu viem, že niektorí si práve pre toto berú zálohy, kde si odber istia. Lebo Ty nakryješ pre záujem a potom nastanú problémy, ktoré máš teraz Ty.
Magduš
09.09.05,06:00
ahojte, šteniatka sme chceli len pre radosť deťom ,nechceme na tom zarobiť ale ani to aby sa dostali do nesprávnych rúk. Naša Brita má už 6 rokov, je poľovný pes a je mimoriadne dobrý spoločník. Nehrabe, nehryrie, je to inteligentná sučka a aby pudovo úplne dozrela bolo potrebné aby vrhla aspoň raz. Po vrhu sučka získa na temperamente a bdelosti. A tak sme dospeli k nášmu "problému", získali sme aj my ďalšie skúsenosti ...Kto nemal psa ťažko pochopí ako sa dá takýto tvor zamilovať a to ako sa hovorí, že pes dokáže milovať bez veškerých nárokov, to nie je len fráza ale je to pravda
A tu sú aj fotky pre potešenie.......
bendži
09.09.05,06:08
Ahoj,

tie šteniatka sú krásne, môj šéf ma dva takéto psy, poznám ich a sú to veľmi spoločenské a milé tvory :) Môžem sa opýtať odkiaľ si? Ja osobne žiaľ ďalšie šteniatko nemôžem, sama už mám psa, tiež fenku, ale nemeckého ovčiaka. Ale môžem sa popýtať v okolí...
Magduš
09.09.05,06:18
bývam 10km od Nových Zámkov (Nitriansky kraj)
renča1
09.09.05,06:34
bývam 10km od Nových Zámkov (Nitriansky kraj)
Magduš a koľko stojí 1 šteniatko? Môj brat chce nejakého psíka na záhradku.:)
Janca
09.09.05,06:38
Tiež pomôžem. Pošli mi na SS znenie textu inzercie a kontakt, pribať aj foto šteniatok.
Jana Acsová
09.09.05,06:49
Magduš držím palce, aby sa podarilo šteniatka dobre umiestniť. Keby som mohla, ihneď beriem ... sú krásne (ale ja už mám dvoch krásavcov).http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif

Ak môžem doporučiť ... neunáhlite sa (aj keď viem, že je to veľa starostí) ... myslím tým, aby sa nedostali do zlých rúk. Šteniatka sa do rodiny dobre umiestňujú aj ako 4-mesačné, keď už majú základné hygienické návyky. Vtedy ich ľudia skôr vezmú aj do bytov ak nemajú čas venovať sa im od začiatku a dovoleniek majú málo ... a prázdniny sa už skončili, aby ich to učila mládež ...

A tu sú tí moji:)
Magduš
09.09.05,06:54
máš pravdu AVO, možno aj tu ne problém začína sa škola a ostatné povinnosti a menej času si nájde človek pre našich maznáčikov a ďakujem a podporu
fličo
09.09.05,07:05
Tie šteniatka sú rozkošné, keby som mohla, tiež by som si jedno zobrala, ale už máme päťročného kokršpaniela. Držím palce, aby sa vám ich podarilo umiestniť do dobrých rúk.
luebchenko
09.09.05,07:24
sesternica tiež hľadá hafana, len si zatiaľ nepovedala cenu magduš. Každopádne som jej tvoju ponuku posunula :) sú krásni
andreaS
09.09.05,07:31
ach jaj... mat tak rodinny dom, tak ich beriem okamzite!!! :) springle su neskutocne krasni... ja mam americkeho kokra, to je typicky zastupca u nas doma nazvanych gaucaci .. springla si vsak predstavujem v dome. Mame na sidlisku zhodou okolnosti 2 springlov, surodencov, vacsinou ich vencia spolu a je to nadherny pohlad...

inzerciu treba rozhodne vyskusat, popripade sa spojit s polovnickym klubom, popripade s nejakou inou instituciou, ktora zastresuje chovatelov tohto plemena. A na vystavach sa da len inzerovat, pretoze tam je prisny zakaz priamo predavat steniatka...

Boze, ale su naaadherneee :)


Drzim palce.
renča1
09.09.05,07:50
sesternica tiež hľadá hafana, len si zatiaľ nepovedala cenu magduš. Každopádne som jej tvoju ponuku posunula :) sú krásni
Ja tiež čakám netrpezlivo na cenu. Predávajú sa tu nádherne šteniatka len nevieme za koľko:confused:
renča1
09.09.05,07:56
Už som sa dočkala nevšimla som si súkrom.správu tak sory.
Magduš
09.09.05,08:03
ahojte všetci,

tuším som tu rozvírila záujem psích fanúšikov, som rada že sa našlo toľko správnych ľudí a dobrých majiteľov všetkým Vám díky
Luba2
09.09.05,08:10
Magduš, dúfam, že nám dáš vedieť, keď budú všetky umiestnené v dobrých rukách!!!!!
Magduš
09.09.05,08:17
pripravujem fotodokumentáciu, takže každé šteniatko si vyfotím s novým majiteľom a oznámim aj Vám
Tana74
14.09.05,09:05
Aj my máme jedno šteňa, ktoré by sme potrebovali niekomu darovať, nie je to však nič čistokrvné, má 3 asi týždne (možno viac), je to pes a je celý biely.
Inuška
14.09.05,11:58
Ja som ku svojmu šteniatku angl. kokršpaniela prišla na základe sms. Majiteľka ho dostala k Vianociam a nemohla sa mu venovať, tak rozoslala sms-ky známym a tí zase ďalej a hafan skončil u nás. Sms sa šíria rýchle, možno budeš mať šťastie aj ty. Inak sú takí krásni, že keby som nemala toho svojho tak už aj jedného beriem :)
Bionda
14.09.05,12:14
Milá Luba2 a ostaní príspevok5,
neviem kde vlastne žijete vy, ale toto sa nedeje v mojom okolí , ale všade na Slovensku, nepozeráte správy a nechodíte do útulkov?
O klobáskach zo psov sa predsa diala aféra vo Valašskej kde sa nakazili svalovcom... po Novom roku bolo o psíkoch ktorému odďali nôžku, druhý sa vlastnou váhou tela obesil "lebo dobrí páničkovia" im k tomu pomohli.....
Ja som veľký milovník zvierat a môžem povedať, že podľa vašich reakcii ste vôbec nepochopili, že ak sa narodí "náhoda" tak je často krát lepšie ich zlikvidovať hneď po narodení , ako ich nechať nejakému podobnému osudu týraného, túlavého a nebezpečného pre seba a nás....
Viete vlastne, že psíkov v útulku, ak sa do určitého obdobia nedá nájsť pána, musia skončiť s injekciou smrti?????
Dobrý chovateľ ako bol aj ten čo sme od neho kúpili Biondiho bol dokonca pozrieť psíka po pol roku a dokonca som počula aj prípad, že si psíka kúpil naspäť a dokonca za vyššiiu cenu ako predal, nakoľko videl, že psík nie je v dobrých rukách.
Dokonca sa stal aj prípad , keď majiteľ nedával psom žrať a tak ako boli zatvorení, pud sebazáchovy spôsobil, že si vždy vybrali najslabšieho zo svorky .... a zožraliho, čo na toto poviete?.... polícia, však povedala, že je to všetko OK, lebo psy nie sú nebezpečné a nikoho neohrozujú..........
Na toto sa ja veru pozerať neviem, preto si myslím, že je humánnejšie, ak majiteľ psíka, ktorému pri neželanom spárení sa už nepodarí prerušenie injekciou, jednoznačne to riešiť určite humánnejši (aj naši starí rodičia tak robili) a to utratením čerstvo narodených šteniatok, ako by sa potom mali stať z nich túlavé , špinavé a často aj týrané (buď deťmi, alebo aj dospelými... často títo psíci sú cvičnými pre bojových psov) , veď každí psík si zaslúži lásku a netúži po ničom, len , aby jeho páničko ho poškrabkal za uškom a pocítil aspoň tretinu lásky, akú on dáva svojmu páničkovi.....
Ja oddávna tvrdím, že pes je jediné stvorenie, ktoré s vami aj zhorí.......
7Ingrid7
14.09.05,12:43
Ahoj, este su steniatka k dispozicii? Za aku cenu? Diky za info :) Mame vazny zaujem ;)

My mame americku kokricku :)
Vera
14.09.05,13:27
Bože aký plyšáčik. Juj, škoda, že bývam v paneláku :-( vždy som túžila mať psíka, ale asi mi to nebude nikdy dopriané. Snáď sa mi na staré kolená podarí mať malý domček a potom si obstarám hafana :-)
Bionda
16.09.05,05:33
Milá Vera,
podľa mojich skúseností musím oponovať, aj psík sa dá chovať v byte a vôbec to nie je o týraní, akoby niektorí namietali, nakoľko si treba uvedomiť, že títo psíci chodia na pravidelné prechádzky min. 3-4 denne a podaktorí aj viac, čo však psíkom pri domoch nie je umožnené (česť výnimkám) . Mnohé odborné časopisy píšu, že i takéto zvieratá pri domoch by mali chodiť na prechádzky, avšak si mnohí mylne myslia, že títo psíčkovia to už nepotrebujú..... napríklad náš Biondo sa nikde v záhrade ani na celom pozemku nikde nevykaká, musíme s ním ísť každý deň 2x na prechádzku a aj sa vybehá , ja sa prejdem .... a to máme skoro 20árový pozemok......
Rovnako sa tvrdí, že psy vychovaní v bytoch sú oveľa inteligentnejší ako tí pri domoch... a to netvrdím ja, ale odborné časopisy... vynikajúci a je tam množstvo aj o výchove je český Svet psu...
My sme s labradorom žili v činžáku 3 roky a boli sme spokojní......
Vera
16.09.05,06:15
Hm, lenže ja bývam u rodičov a nie je isté, koľko ma tam ešte znesú :D . Je to ich byt. Uvidíme ako sa zariadim keď sa osamostatním. Ale aj tak väčšinu času trávim mimo domu, takže by to bolo chúďatko psíčatko...
durisovad
17.09.05,13:11
Neviem, ci so svojou radou uz niekomu pomozem, ale pred casom sa fenke mojej dcery narodilo sedem steniatok. Ponukali ich kade-tade, ale marne. Jedno sme si vzali my a ostatne dcera ponukla detskej psychologicke. Ta presvedcila rodicov chorych deti, ze k vyzdraveniu a zdarnemu priebehu rekonvalescencie ich dietata je psik ako stvoreny. Vsetky psiky sa umiestnili a su spokojne. Lekarka hovori, ze aj deticky sa liecia vyborne.
1simi
18.09.05,08:20
U nás zasadla rodinná rada a sme sa rozhodli, že by sme si jedno šteniatko zobrali.
Prosím Vás, kto máte kontakt na Magduš, zašlite mi ho formou ss-ky
Ďakujem :)
DanielaSL
18.09.05,18:05
Ahoj, este su steniatka k dispozicii? Za aku cenu? Diky za info :) Mame vazny zaujem ;)

My mame americku kokricku :) Krásna je , ja som mala ale čiernu , spárili sme ju so svetlým a všetky šteniatka boli také ako tvoje.
Paula
18.09.05,18:12
U nás zasadla rodinná rada a sme sa rozhodli, že by sme si jedno šteniatko zobrali.
Prosím Vás, kto máte kontakt na Magduš, zašlite mi ho formou ss-ky
Ďakujem :)Mnohí poraďáci prosíme za ten kontakt. 1simi sa už veľmi, veľmi teší na šteniatko, už aj mapuje smer prechádzok a je smutná, že drobca ešte nemajú.
accad
27.09.05,19:41
Ahojte, dostala som email tohto znenia od kamarátky a posúvam ho ďalej, možno sa nájde pre tohto krásneho psíka nový majiteľ-kamarát

nas dobry kamarat, nacelnik mestskej policie v Dolnom Kubine nam poslal fotku labradora, ktoreho odchytili min. tyzden. Je to fenka, ktora moze mat okolo 1-neho mozno dvoch rokov. Z dovodu financii ho, kedze sa nik neprihlasil, musia utratit injekciou. Zatial sme ich poprosili, aby havina neutratili. Slubili nam, ze tyzden pockaju. Takze prosime posunte tento email svojim kamaratom a najdime jej spolocne noveho majitela. My uz dvoch psov mame Dik Natali 0905 444 402 Jaro - 0908 777 288
pyton
28.09.05,08:59
Krásne sa pozerá ten labrador, je celý krásny, to ani nie je možné, že nikto sa oňho neprihlásil. Snáď sa dostane do dobrých rúk.
Bionda
28.09.05,13:24
Skúsim sa s manželom porozprávať, či by sme pre Biondiho nevzali kamarátku ... nič nesľubujem, ale skúsim.... je zlatá, len má na labradora čudné držanie chvosta, ale jej oči sú ako tie čo doma vidím ... a uši má v polohe, ako keď ten môj bubák čosi vykoná a čaká , že príde trest, ale ešte má snahu to nejako vyriešiť....
Magda
02.10.05,12:27
Toto sú naše krásavice. Aj ja sa chcem potešiť. Neskutočne hravé, zvedavé, plné energie. Uprostred sú dve šteniatka fenky na ľavej strane. Bol to tiež jej prvý vrh, našťastie boli len dve šteniatka, ale veľké a fenka ich krmila 9 týždňov. Až potom sme ich dali novým majiteľom. Už boli s nimi aj na návšteve. Človeka to nekonečne obohatí. Taký čistý vzťah. Asi každý deň sme mali navštevy, niektoré s deťmi sa aj pravidelne opakovali, boli neskutočne šťastné.Pekný deň prajem.
Stina
03.10.05,11:24
Naozaj prekrásne šteniatka. Ja mám psíka, lenže nechce zostať sám. Robí neskutočný bengál. Takže dumám nad tým, či si k nemu nezadovážiť ešte jedného - možno by to pomohlo. Ak má niekto s tým skúsenosť, dajte vedieť.
luebchenko
03.10.05,13:47
Toto sú naše krásavice. Aj ja sa chcem potešiť. Neskutočne hravé, zvedavé, plné energie. Uprostred sú dve šteniatka fenky na ľavej strane. Bol to tiež jej prvý vrh, našťastie boli len dve šteniatka, ale veľké a fenka ich krmila 9 týždňov. Až potom sme ich dali novým majiteľom. Už boli s nimi aj na návšteve. Človeka to nekonečne obohatí. Taký čistý vzťah. Asi každý deň sme mali navštevy, niektoré s deťmi sa aj pravidelne opakovali, boli neskutočne šťastné.Pekný deň prajem.
Magduš počúvaj!!! my tu si v DOBROM radíme!!! spamätaj sa dievča!!! ved ty s tými tvojimi fotkami niekoho ešte na kúpu beagla nalákaš!!! Kto ti čo spravil na porade?! :eek: há? :eek: pre reality neznalých: Beagel nie je pes, ale DIAGNOZA. Ak by vám niekto hoc aj zdarma túto krásnu hračku núkal (inak stál pred 7 rokmi bratku takovejch nejmíň 20.000 :D ), v prvom rade sa zamyslite, ako ste tomu človeku kedy hrozným spôsobom ublížili, že vás chce takto potrestať!!! a keby ste to predsa len chceli s beaglom skúsiť, kľudne sa na mňa obráťte, zašlem zoznam zničených vecí a škôd týmto psíkom na našej rodine za 7 rokov napáchaných, diagnozy členov rodiny ktorí sa z toho nášho (sestrinho) ňuňinka psychicky zrútili a musia pravidelne psychiatra navštevovať.... :D:D:D ja by som tú reklamu ORANGE-u pretvorila na: "neprehovorili ste ich? ANI ICH NEPREHOVORITE!!! ZABUDNITE NA TO!!! A VASE FAKTURY BUDU RAST DO ZAVRATNYCH VYSOK!!! :D:D:D
brm
04.10.05,04:46
ľubi, napriek všetkému sú to krásni havuškovia....
luebchenko
05.10.05,14:08
ľubi, napriek všetkému sú to krásni havuškovia....
:D:D:D čo z krásnej misy ked je SKODNÁ!!!! ZIVOTU A HLAVNE PSYCHICKÉMU ZDRAVIU SMRTELNE NEBEZPECNÁ!!!!
Ajuška
05.10.05,15:59
Standard plemene beagle ( bígl )

FCI standard č. 161 / d z roku 1987 - oficiální znění
SKUPINA: VI – honiči a barváři
ZEMĚ PŮVODU: Velká Británie

POVAHA
Bígl je přátelský, veselý a snášenlivý pes. Miluje hry a pohyb. Snadno se přizpůsobí životu v paneláku stejně jako práci v lese, coby pomocník myslivce. Jelikož je bígl původně smečkový pes, dodnes si zachovává velmi silnou orientaci na sociální uspořádání. Do rodiny se zařadí bez problémů, dobře se snáší s ostatními psy a nevyvolává zbytečné konflikty. Pro bígla je typické vymýšlení různých rošťáckých kousků, na něž očekává kamarádskou reakci. Není ojedinělé, když překazíme jednu rošťárnu, že má bígl připravenou hned další. Prostě zkouší naší trpělivost a zjišťuje, kam až může zajít. To občas vyžaduje od majitele značné sebeovládání a trpělivost.

Bígl je pes velice bystrý a inteligentní se zájmem o vše nové. Proto se rád a rychle učí. Musím ovšem upozornit, že bígl vzhledem ke své lovecké minulosti, je pes samostatný a může se stát, že upřednostní prověření stopy zvěře před Vaším povelem. Proto je nutné přivolání učit hned, jak si štěňátko přinesete domů.

Rozhodně nedoporučuji výchovu a učení drilem a už vůbec ne použití násilí. Naopak je vhodné využít jeho chuť ke hrám a také apetit - uvidíte, že pro kousek piškotu Vám udělá vše a s radostí. Nedejte na jeho smutný výraz a při výchově a výcviku buďte důslední. Pak budete mít bígla poslušného s vyrovnanou a sebevědomou povahou.

Ještě bych ráda upozornila, že bígl pro svou přátelskou povahu není vhodný jako hlídací pes. Sebemenší náznak agresivity proti lidem je pro něj naprosto netypický a nežádoucí.

Doufám, že se mi alespoň trochu podařilo přiblížit Vám toto nádherné, přítulné a veselé plemeno. Přeji Vám hodně štěstí, radosti a veselých zážitků s Vaším bíglíkem. Určitě si naší pozornost zaslouží.

...jednoducho mi to nedá... dať do pozornosti... Všetkým prajem pekný dník... ///www.perla-vltavy.cz/
durisovad
05.10.05,16:55
Nechcem ani nahovarat ani odhovarat od takehoto psika, len dam do pozornosti skusenosti mojej kolegyne. Ked bol psik maly, vsetko trhal, hryzol, vyhrabaval rastliny v zahrade. Utesovali sa tym, ze ked vyrastie, bude to lepsie. Ked bol vacsi, rozhryzol koberce, nohy na stolickach, v zahrade poodhryzoval kriky a mensie stromceky. Po dvoch rokoch to uz nevydrzali a dali ho do utulku. Zaplatili za "utulenie" dost velky peniaz, ale boli radi, ze sa ho zbavili. A bol to taky pekny havusko....
accad
05.10.05,17:35
ja pridám počuté skúsenosti tiež majiteľa tejto rasy-

- 1 x ukradnutý cez bránku-hravé šteňa sa nechalo hladkať každým kto išiel okolo bránky (chvalabohu nájdený),
- viackrát utečený k baráku svokry a dopravený späť,
na základe toho poučenie, že treba kvalitnú identifikačnú známku najlepšie s adresou a tel.číslom, čo pomohlo k tomu, že pri jednom svojvoľnom výlete boli o jeho polohe informovaný mestskou políciou,
- jeden z výletou mal dohru vo forme šteniatok (krížených s neidentifikovanou rasou),
prijaté opatrenia: lepšie zabezpečenie plotu pred možným odchodom na potulky a jeho voľného pohybu v čase neprítomnosti domácich
ola
18.12.06,12:51
Po roku, obnovujem túto tému a prikladám foto jedného šteniatka, ktoré hľadalo rodinu. Priložím aj pôvodné foto, na ktorom je naša "havinka" - vzadu ležiaca. Aj teraz sa nesmierne rada vyvaľuje. Úplne zapadla do našej rodiny :D Už je z nej veľká slečna v tom pravom, psom pubertálnom veku. Týmto zdravím aj Magduš, zadávateľku tejto témy a prvomajiteľku našej rozkošnej havinky.
adrianaj
18.12.06,13:20
Ja som mala tiež takyto problém , narodilo sa nám teda fenke 14 šteniatok CANE CORSO, inzerovala som asi všade, a nakoniec som podala inyerát ,,darujem do dobrých rúk" a vtedy ako by sa vrece roztrhlo.
DON
04.01.07,16:33
Utopte ich a mate pokoj v dusi.Caw
mysimis
04.01.07,16:41
Utopte ich a mate pokoj v dusi.Caw
Tak toto môže napísať len človek, ktorý nemá srdce!!!!:eek:
Marína
04.01.07,20:37
Tu je pokračovanie:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=354429&postcount=17
DON, rada by som medzi Tvojimi príspevkami našla aj niečo, čo by bolo pre nás prínosom.
camelfly
04.01.07,20:41
Tu je pokračovanie:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=354429&postcount=17
DON, rada by som medzi Tvojimi príspevkami našla aj niečo, čo by bolo pre nás prínosom.
presne, aj ja som si to vsimla a potom vsetky jeho prispevky su v takom zneni

http://www.porada.sk/t32667-p28-zravost.html#post354449
Simonab
04.01.07,20:46
Nepripomína vám to niečo? Respektíve niekoho? Žeby ďalší klon? Nenechajte sa vyprovokovať, tu je rozvíjanie debaty zbytočné.
Eulalia
05.01.07,13:15
Nepripomína vám to niečo? Respektíve niekoho? Žeby ďalší klon? Nenechajte sa vyprovokovať, tu je rozvíjanie debaty zbytočné.

Tak presne toto zišlo na um aj mne - klonovaný jumper:D.
Napíšeme seriál - Jumper sa vracia, alebo Jumper sa znova vynára z kanála:D.

P.S. Alebo sme alastera nedostatočne zabalili do toaletného papiera a vracia sa múmia?:D .
Zdenka101
10.01.07,13:17
Magduš nájdi si vo vyhľadávači výkupy a povolaj si ich šteniatka určite predáš je blbosť že po ceste do zahraničia uhynú sú v klimatizovaných autách
a výkupy by nedali také peniaze za štenatá aby ich potom nechali uhynúť
bola by to pre nich čiastá strata.
Zdenka
mysimis
10.01.07,13:23
Magduš nájdi si vo vyhľadávači výkupy a povolaj si ich šteniatka určite predáš je blbosť že po ceste do zahraničia uhynú sú v klimatizovaných autách
a výkupy by nedali také peniaze za štenatá aby ich potom nechali uhynúť
bola by to pre nich čiastá strata.
Zdenka

Zdenka si trošku mimotemy , lebo odpovedáš na 1,5 roka starý príspevok.....
cocker.ba
08.02.07,11:34
Utopte ich a mate pokoj v dusi.Caw

Utopte toho, kto to napisal a mate pokoj v dusi...Ten clovek nepozna, co to je laska k zvieratam.
monte
11.02.07,20:20
obávam sa, že ten človek nemá úctu k sebe samému...