riuska
10.12.09,17:21
Kupila som vyhodne 3x licenciu na internetovy obchod. Faktura je na mna. Dve licencie by som chcela vyuzit pre seba, na svoje e-shopy a jednu by som prenajimala manzelovi. Mozem manzelovi raz mesacne fakturovat prenajom a prevadzkovanie eshopu? Tovar, ktory bude v tomto eshope je kupovany na manzela (Faktura na jeho ICO) a aj zakaznikovi ide fakrura od manzela (faktura z jeho ICO). Ja len poskytujem aplikaciu, domena je moja (vsetko je na moje ICO)...tovar je jeho a ja mu ho predavam v mojom obchode. Nie je v tom problem? Moze manzelka fakturovat manzelovi ? Ako je to z pohladu BSM? Sme obaja zivnostnici (nie s.r.o.).
Dakujem za nazory a rady...
mysimis
10.12.09,16:27
Nevidím dôvod prečo by nemohla podnikajúca manželka vystavovať faktúry pre podnikajúceho manžela.
riuska
02.01.10,10:38
Dakujem za odpoved:)
Este mam otazku...Aka zmluva by mala byt uzatvorena medzi nami? Zmluva o sprostredovani, mandatna zmluva?
Moja praca je :

-vystavit/ prezentovat manzelov tovar v mojom eshope
-podla objednavok zakaznikov vystavit v manzelovom mene fakturu ( manz. ICO,DIC)
-staram sa o reklamu tovaru
domenico.office
02.01.10,11:15
Mohli by ste uzatvoriť mandátnu zmluvu, kde by ste si zakotvili o aký rozsah práce by šlo, za akú cenu a pod.