mario115
10.12.09,18:46
Vazeny priatelia,snad sa najde niekdo kto poradi,pozemok ktory chcem kupit ma sice Lv bez tiarch ale dnes som na obecnom urade zistil ze cez pozemok vedie okrajom VTL 8O ocelove.Ak ma niekdo znalost potrebujem vediet ake je ochranne pasmo od tohto druhu plynoveho vedenia.A ci ma niekdo skusenosti s prelozkou pokial toto vedenie nie je zapisane v Lv.
sarasara
10.12.09,20:24
Vedenia IS nebývajú zapísané na LV. Ani ako ťarchy, ani vecné bremená. Toto teda nemá vplyv na prekládku ani na ochranné pásmo.
mario115
10.12.09,22:00
Dakujem za mudre slova,ale mam dojem ze moja otazka nebola pochopena,viac menej som potreboval info ake je ochranne pasmo u uvedeneho plynovodu,cize aka musi byt vzdialenost stavby,nasiel som doposial dost rozporuplne informacie......Dakujem.
hanusvas
03.03.10,12:35
Co tym chces povedat? Ze zaloba o nahradu skody ktora vznikla nezaznamenanim vedenia do operatu neprejde? A kdo je podla teba teda zodpovedny za taku skodu? Tato skoda muoze byt velmi pravdepodobne v celkovej hodnote takeho pozemku, co muoze byt niekolko milionov. Ten pozemok je bezcenny, ak sa na nom neda postavit dom.