Andrej012
10.12.09,20:36
Dobry den poradaci,
rozhrodli sme sa stavat tento dom. Chceme zacat stavat svojpomocne na jar dalsieho roka. Trvalo dlhsie az kym sme sa prepracovali k tomuto projektu, totis zo zaciatku sme sa priklanali k mensim domom. Ziaden katalogovy projekt nam ale nevyhovoval na 100 percent, aj tento si vyziadal urcite zmeny, no a aj na tie by som sa chcel popytat. Budeme stavat nedaleko Senca tak keby ste bolo niekomu zname kde je takyto dom postaveny ... budem vdacny....
Andrej012
10.12.09,19:41
Ten 1. prilozeny subor je nasa upravena verzia
alltracboy
11.12.09,06:25
daj si spravit projekt na mieru pokial chces upravovat katalogovy. inak to bude vzdy len o kompromisoch. navyse projekty od wranders su zrejme dost nedokoncene.. preco mas napriklad kuchynu sirsiu o 5mm ako obyvacku? Lebo tam projektant dal zlu kotu, a takych chyb tam najdes dost.
Andrej012
11.12.09,10:17
v takejto uprave nam dom vyhovuje a nie je to o kompromisoch, len som sa chcel poradit co si o takych zmenach myslite... hej cital som o neprestnostiach v projektoch ale asi a tretinovu cenu z projetu na mieru mi to stoji.
alltracboy
11.12.09,10:29
len tie upravy su musis dat do projektu zakreslit.. projektantovy, tiez osadenie na pozemok (200-300e), a rozne pripojky (150+).a bohvie co este.. som len na zaciatku.
ty tam vidis mury ktore si poposuvas, ale v tych muroch su trubky, kable a bohvie co este.. potom zistis, ze ti tam nic nesedi. Ja som chcel dat prec jeden mur.. a hned tam bol rozvod vody pre radiatory.. ale kedze tam chcem podlahovku, tak snad to poriesi firma co to bude robit.
ciners
11.12.09,19:50
na tej chodbe budes mat stale tmu,ci zapinat svetlo? na projekte neusetris nic, skor dobry projekt ti usetri tisice pri realizacii,ale kedze nie je hmotny,tak to tak nevnimas