MilanVTU
11.12.09,07:31
Potreboval by som informáciu, akú zdravotnú spôsobilosť musí mať zamestnanec, ktorý vydáva stravu (dovezená vo várniciach a vlastne sa iba ukladá na taniere).
jojom
11.12.09,08:00
Myslím že bude stačiť zdravotný preukaz. Keďže sa nebude podieľať na príprave stravy. Priestor na výdaj stravy a umývanie tanierov a použitého riadu podlieha čiastočne ustanoveniam Zákon 355/2007 o zariadeniach spoločného stravovania. Pozor na nakladanie z nezkonzumovanými zvyškami jedál.
Najistejšie je zavolať na regionálny úrad verejného zdravotníctva a opýtať sa. Ja som to vždy tak urobil vykonzultoval som si všetky nejasnosti s nimi, a mal som pokoj.
jojom
11.12.09,08:16
Ešte bude treba spraviť výdajcovi poučenie o dodrživaní hyg. zásad a výdaji stravy, pri výdaji stravy bude najistejšie používať jednorázové rukavice. už ma nič nenapadá. :(
Sabadka
11.12.09,11:53
Ešte bude treba spraviť výdajcovi poučenie o dodrživaní hyg. zásad a výdaji stravy, pri výdaji stravy bude najistejšie používať jednorázové rukavice. už ma nič nenapadá. :(

Prevádzkový poriadok pre výdajňu stravy, schválený regionálnym úradom zdravotníctva.