s.r.o.
11.12.09,15:50
kolko stoji takato webstranka ako napr. tato www.datacomp.sk
Fero11
11.12.09,15:30
No stoji celkom dost, ak chces vediet viac, klikni si na tej stranke celkom dole, tam ma odkaz firma, ktora ten eshop vytvorila http://www.cybersoft.cz/
s.r.o.
11.12.09,15:44
a kolko odhadujes ?
goosesk
11.12.09,15:56
pocitam 1000-2000 Eur. podla zlozitosti .

ale su systemy predpripravene, trebars www.zateplujem.sk ,kde instalacia takehoto eshopu je velmi rychla. uz len nahadzat tovar a trochu poupravovat,, ma to kopec pluginov. Prestashop sa to vola. vyzera to sice amatersky ,ale stalo to presne 1pivo a hromadu casu.

dalsia nevyhoda je ,ze tam niesu vase poziadavky site na mieru. s trochou sikovnosti sa ale da aj tento hotovy eshop upravovat podla vole.

uvedena stranka nefunguje ako eshop, len ako taky cennik. v pripade potreby je eshop plne funkcny vratane registracie, kosikov, objednavok, prepojenie so skladom, fakturacie, statistik a analyz (kto ,kedy ,kolko ich bolo, co pozerali, odkial boli, ...) atd..

takichto hotovych eshopov, ktore su free je na nete velmi vela.
goosesk
11.12.09,16:09
Fero11
11.12.09,16:10
ako sme nedavno videli, na ministerstve vystavby boli ochotny dat za staticku stranku 76000€, ktoru webdesigner spravi za jedno poobede, tak potom si clovek netrufa odhadovat eshopy :)
goosesk
11.12.09,16:14
ako sme nedavno videli, na ministerstve vystavby boli ochotny dat za staticku stranku 76000€, ktoru webdesigner spravi za jedno poobede, tak potom si clovek netrufa odhadovat eshopy :)


to ani nepripominaj ,,sa mi dviha zlc pri tom ... :mee::mad:
domenico.office
12.12.09,07:25
ako sme nedavno videli, na ministerstve vystavby boli ochotny dat za staticku stranku 76000€, ktoru webdesigner spravi za jedno poobede, tak potom si clovek netrufa odhadovat eshopy :)

A logá za dva tri milióniky (Sk)....