robert36
11.12.09,15:57
Má niekto skúsenosť s biologickou liečbou pri chorobe morbus bechterev? zaberá táto liečba vôbec na bolesti alebo je nutné aj naďalej brať hory tabletiek proti bolesti.
zdenka131
11.12.09,15:57
Želám pohodový podvečer. Nejaké informácie o liečbe sú aj tu: http://www.porada.sk/t110260-morbus-bechterev.html
suflonr
27.02.11,19:15
Ahoj. Biologicku liecbu mam nasadenu uz cca 3 roky a bez injekcii ktore si picham si to uz ani neviem predstavit. Ak mas otazky, ozvy sa
janaGT
28.02.11,06:40
môj manžel má biologickú liečbu ( humiru ) ale on má Crohnovu chorobu, Morbus crohn. Injekcie si pichá už rok, veľmi mu pomáhajú.
pasuliatko
28.02.11,09:55
mne o tom hovorila suseda... neviete či to zaberá aj na OA?
martuli
28.02.11,10:33
Pasuliatko, myslíš pod tou skratkou osteo artritídu, alebo osteo artrózu? Pri artritíde dávajú, pri artróze som sa s tým nestretla.
abovejob
28.02.11,11:38
Vôbec o tej liečbe nič neviem ale už viackrát som sa stretol s niečim úžasným v spojitosti so zápalmi - ak som správne pochopil, to je podstata spomínaných ochorení... Je to enzým Serrapeptáza - alebo nejak tak sa to píše. Mám osobné skúsenosti, skúsenosti v rodine a okolí - je to do 20 referencii takže asi nie veľa ale vždy to zabralo a to je čo povedať.
Neviem či sa to bežne dá kúpiť (vozia mi to keď potrebujem) ani či to robia rôzne firmy. Ten čo s ním mám dobré skúsenosti je z produkcie najakej kanadskej firmy... tuším enerex alebo nejak veľmi podobne.
Neviem či to bude pre niekoho výzvou a nádejou alebo to bude vnímané ako reklama, každopádne som si to nechcel nechať pre seba.
pasuliatko
28.02.11,12:23
Pasuliatko, myslíš pod tou skratkou osteo artritídu, alebo osteo artrózu? Pri artritíde dávajú, pri artróze som sa s tým nestretla.

osteo artróza