Stanislav 1975
12.12.09,08:55
Dnes mi toto prišlo do mailu-:D:D:D, neviem,ale niekto si myslí, asi, že ľudia sú už fakt tak hlúpi???Síce, možno sa niekto nájde,kto na to odpovie-inak by to neposielali...:mad:






Odosielatel: capital Loan Firm
Adresát:
undisclosed-recipients:
Dátum: dnes 04:31
Predmet: Získať úver na nízko u úrokovou sadzbou 3%
Zobraziť originál e-mailu

Získať úver na nízkou úrokovou sadzbou 3%

To je informovať širokú verejnosť, že kapitálové pôžičky Firma otvorila príležitosť pre každého, kto potrebuje finančné help.We rozdávať pôžičky pre jednotlivcov, firmy a spoločnosti, podľa jasných a zrozumiteľných termínov a podmienok. Vyplňte prihlášku a pošlite nám ho e-mailom: Capitalloanfirm03@gmail.com

Dlžníkmi informácie potrebné výplne a späť.

Celé meno :................................
Kontaktná adresa :.......................
Telefón :......................................
Krajina :...................................
Suma potrebná ako pôžička :............
Dĺžka úveru :...........................
Sex :.........................................

Pri potvrdení tohto mailu, môžeme začať s vybavovaním Vašej pôžičky ...

Malajzia Ázie.
Čaká na Váš e-mail.
Mr abude Leong
JankaO
12.12.09,08:05
:D No paráda. Len ešte mám problém s kolonkou sex: to akože chcú že pravidelný, alebo číslo, alebo že si ho neobjednávam a stačia prachy, alebo čo. Asi mi teda tú pôžičku nedajú.:D
Stanislav 1975
12.12.09,08:27
:D No paráda. Len ešte mám problém s kolonkou sex: to akože chcú že pravidelný, alebo číslo, alebo že si ho neobjednávam a stačia prachy, alebo čo. Asi mi teda tú pôžičku nedajú.:D

:D:D:D

Treba odpovedať,že "69"- tým je povedané všetko-je to taká univerzálna odpoveď na všetko...
:D:D:D
Xanti
12.12.09,08:39
:mee::mee::mee:

No mám pocit, že pár ludí čo dostane taký mail neodmietnú ponuku na výhodné úročenie 3% a prídu do neskutočných problémov ...

Ja by som k tomu doplnila POZOR NA TO
vulxy
12.12.09,14:04
:mee::mee::mee:

No mám pocit, že pár ludí čo dostane taký mail neodmietnú ponuku na výhodné úročenie 3% a prídu do neskutočných problémov ...

Ja by som k tomu doplnila POZOR NA TO

podla mna par ludi neodola peniaze+sex to je silna kombinacia:D
uct2007
12.12.09,14:38
podla mna par ludi neodola peniaze+sex to je silna kombinacia:D


nielen kombinácia, ale aj silná motivácia :)

Aj my sme dostali takú podobnú ponuku na "veľmi" výhodný úver, s výhodným úročením, keď som to prerátala, koľko by sme preplatili, zistila som, že je skutočne "veľmi, veľmi" výhodný pre tú banku, ktorá nám to ponúkala :-) ...takže ďakujeme, neprosíme, do videnia :-) :-)
Rozalka
12.12.09,14:46
Takú výhodnú ponuku ........... škoda nevyužiť, a keď sa to nevydarí: no čo už, hádam mi pri voľbách sľúbia odškodnenie. ;)
Stanislav 1975
12.12.09,14:56
podla mna par ludi neodola peniaze+sex to je silna kombinacia:D

Toto je pravda veru-bez jedného zle a bez druhého ešte horšie...:o
Rozalka
12.12.09,15:03
mimotemy
Stano, to je čo za fotka v avatare? ležíš, či čo?
Stanislav 1975
12.12.09,15:06
mimotemy
Stano, to je čo za fotka v avatare? ležíš, či čo?

šak to nejsom ja...:cool:
Rozalka
12.12.09,15:07
šak to nejsom ja...:cool:
Šak aj tá osoba by asi nemala ležať ...
či sme ju tak unavili?
Stanislav 1975
12.12.09,15:10
Šak aj tá osoba by asi nemala ležať ...
či sme ju tak unavili?

Upravím to, len sa mi teraz nechce...,ale časom to upravím...:D
wagner
12.12.09,19:36
Dnes mi toto prišlo do mailu-:D:D:D, neviem,ale niekto si myslí, asi, že ľudia sú už fakt tak hlúpi???Síce, možno sa niekto nájde,kto na to odpovie-inak by to neposielali...:mad:






Odosielatel: capital Loan Firm
Adresát:
undisclosed-recipients:
Dátum: dnes 04:31
Predmet: Získať úver na nízko u úrokovou sadzbou 3%
Zobraziť originál e-mailu

Získať úver na nízkou úrokovou sadzbou 3%

To je informovať širokú verejnosť, že kapitálové pôžičky Firma otvorila príležitosť pre každého, kto potrebuje finančné help.We rozdávať pôžičky pre jednotlivcov, firmy a spoločnosti, podľa jasných a zrozumiteľných termínov a podmienok. Vyplňte prihlášku a pošlite nám ho e-mailom: Capitalloanfirm03@gmail.com

Dlžníkmi informácie potrebné výplne a späť.

Celé meno :................................
Kontaktná adresa :.......................
Telefón :......................................
Krajina :...................................
Suma potrebná ako pôžička :............
Dĺžka úveru :...........................
Sex :.........................................

Pri potvrdení tohto mailu, môžeme začať s vybavovaním Vašej pôžičky ...

Malajzia Ázie.
Čaká na Váš e-mail.
Mr abude Leong
Stanko, toto mi prišlo tiež, ale ma to vôbec nezaujalo, lebo takéto " zaujímavé" veci rovno mažem. Ale vieš, môže sa nájsť niekto, kto na to naletí. Máme tu skúseností dosť, že.
nivarto
13.12.09,07:00
heh aj mne to prišlo. No bol by som blbý, ak by som odmietol, takú výhodnú pôžičku :D:D:---:---........................

P.S: Asi to bude zodpovedať praktikám tzv. "nigérijských listov".
vulxy
13.12.09,07:17
:D No paráda. Len ešte mám problém s kolonkou sex: to akože chcú že pravidelný, alebo číslo, alebo že si ho neobjednávam a stačia prachy, alebo čo. Asi mi teda tú pôžičku nedajú.:D
s tou kolonkou sex nemusis si starosti robit ,znamena iba ze na konci kazdeho o.....ú:D:D:D
ilom
13.12.09,10:00
Aj ja som dostal radostný mailík! Len neviem či do položky "occupation" mám napísať 1968?

COMMISSION MAIL Xplosive! promotion.
Your email address has won you a prize money of 500,000.00 EURO. Do note that this was done randomly, and you emerged as the first ever winner, congrats ! Do not be confused you are the rightfull winner.

further information on how to collect your prize money, Do send an email containing your;

Full name................
Country..................
Contact Address..........
Telephone Number.........
Fax Number---------------
Occupation...............
Age.....................
Mode Payment------------
NAME: LUIS FABIANO
EMAIL: UNIVESALCOMPANY@AOL.COM
OR call ; 0034634063359

NOTE: Make sure you add your P.I.D.N (personal identification number) to your reply email. (You can find your personal identification number at the top right corner of this email )

***Due to possible mix up of some numbers and email contacts, we ask that you keep this award strictly out of public notice until your claim has been processed and your money remitted. This is part of our security protocol to avoid double claiming or unscrupulous acts by some participants of this program.***

The LOTTOR XPLOSIVES! team wishes to congratulate you.

THANKS
LUIS FABANIO (DR)
Lianka
13.12.09,12:05
s tou kolonkou sex nemusis si starosti robit ,znamena iba ze na konci kazdeho o.....ú:D:D:D

:D:D:D ... som sa pobavila.
buchač
13.12.09,18:34
podla mna par ludi neodola peniaze+sex to je silna kombinacia:D

...prosím po slovensky ....

Za prvé , nerozumiem , o čo tu ide ...:rolleyes:

A za druhé ma to uráža ....:cool: