YWEETTEE
12.12.09,20:38
Poraďte, NERO 7 mi prestal napaľovať zvuk a napalí len obraz.(jedná sa o nahr. cez TV - kartu, MPEG -format)

Mate podobnú skúsenosť? Môžem niečo zmeniť v nastaveniach? Ďakujem.
Chobot
12.12.09,21:16
Poraďte, NERO 7 mi prestal napaľovať zvuk a napalí len obraz.(jedná sa o nahr. cez TV - kartu, MPEG -format)

Mate podobnú skúsenosť? Môžem niečo zmeniť v nastaveniach? Ďakujem.

Asi som nepochopil, čo sa vlastne pýtaš...

Čo to teda robíš? Nahrávaš niečo cez TV kartu, teda robíš "video capture"? Cez ktorú aplikáciu Nera? Nero Vision? Alebo to napaľuješ na médium cez Nero Express? Z akého zdroja nahrávaš tie videá? V akom formáte ich chceš napáliť? To všetko je viac samostatných krokov. Skôr si myslím, že problém bude v zázname videa - niečo máš zle nastavené. Alebo ti to zaznamená správne a pri napaľovaní sa to pokazí?
mpca
12.12.09,21:22
Poradim nepouzivaj NERO!!! daj si cdburnerxp, infra recorder alebo nieco podobne,, ak to bude robit stale napis ;)


______________________________________
mimotemy Neberte ma vazne ale na sprostu otazku sprosta odpoved....
Fero11
13.12.09,06:42
Poraďte, NERO 7 mi prestal napaľovať zvuk a napalí len obraz.(jedná sa o nahr. cez TV - kartu, MPEG -format)

Mate podobnú skúsenosť? Môžem niečo zmeniť v nastaveniach? Ďakujem.
Ak je to mpg, tak je to kompletny stream (cize je tam aj audio aj video). Problem so zvukom moze nastat ak video demultyplexujes, vtedy sa s mpg suboru stane m2v (video) a mp2 (audio), ale predpokladam, ze demultyplex nerobis, tak by nemal nastat taky problem ako pises.
Skus popisat blizsie situaciu
YWEETTEE
20.12.09,00:14
Môžem programom cdburnerxp, robiť strih? --hlavne o to mi ide...
sondaw
20.12.09,00:25
Původní dotaz byl, že ti Nero vypálí obraz bez zvuku, o střihu jsi nic nepsal
Fero11
20.12.09,04:59
Môžem programom cdburnerxp, robiť strih? --hlavne o to mi ide...
To teda neviem, ale podla nazvu programu to nevyzera, aby to strihalo (samozrejme netvrdim, ze to nestriha) na strih by som pouzil program, ktory je urceny na strih, cize by som pouzil v googly 2 slova: mpg cut ......
misoft
20.12.09,14:43
YWEETTEE
CDburnerXp je program určený vyslovene len na napaľovanie. Na úpravu VirtualDub.