orso
13.12.09,09:30
Používam pošt. program Gmail a v ňom mám aktivovaný videorozhovor. Od určitého času mi prestal videorozhovor fungovať. Keď prejdem do Nastavenia, Rozhovor, Overenie nastavení, tak mi webkamera signalizuje (kontrolkou), že je spustená ale kontrolné okienko je čierne. Ak uskutočňujem videohovor s priateľom, tak ja jeho vidím a v pravom dolnom rohu mám moju fotografiu (nepohyblivú), on mňa nevidí, má tam len moju fotografiu v strede okienka a v pravom dolnom rohu sa on vidí (pohyblivo). Mám nainštalovaný Adobe Flash Player 10.0.42.34 a prehliadač Mozilla Firefox 3.5.5 Môj priateľ má Adobe Fl. 10.0.32.18 Mám podozrenie, že či to nie je tou mojou vyššou verziou.
Ak máte niekto s tým skúsenosť, prosím poradte mi.
S vďakou orso
sondaw
13.12.09,10:36
Nabízí se otázka, proč to nezkusíte a přítel nenainstaluje poslední verzi FlashPlayeru?
Stevo5
13.12.09,11:22
Ešte by som poradil vyskúšať tú videokamerku na svojom počítači, musíš sa vidieť "pohyblivo". Nastav si kameru tak aby si v okne videl sám seba a obraz sa pohyboval tak ako má. Ak to nejde nastaviť, skús ju preinštalovať.
orso
22.12.09,19:20
Nabízí se otázka, proč to nezkusíte a přítel nenainstaluje poslední verzi FlashPlayeru?
Priateľ má už nainštalovanú poslednú verziu Flash Playeru. Je to žiaľ nezmenené. Usudzujem, že to musí byť nejaká závada u mňa.