saminka6
13.12.09,19:07
Prosim o radu. Šéf kúpil nové auto (s.r.o) formou leasingu, potrebovala by som postupy uctovania od obstaravania ...... Diky.
andreaS
13.12.09,18:17
predtym nez zadas novu temu treba pohladat medzi starsimi...

staci dat vyhladavat slovo "leasing" a vyhodi ti niekolko tem... a ak mas otazku k danej teme, tak zadaj ju do uz otvorenej temy... netreba hned otvarat novu temu...

vidim, ze si dnes zaregistrovana, vitaj...

tato stranka funguje uz zopar rokov a nie si prva ani posledna, kt. ma problem s uctovanim leasingu, tak je logicke, ze tato tema tu musi byt riesena... (bohuzial dokonca niekolkokrat a preto dlhsie trva vyhladat si informaciu)

napr. cenigova ma vo svojej publikacii do bodky rozpisane uctovanie leasingu (je to autorka tzv. biblie uctovnikov)
saminka6
13.12.09,18:38
Dakujem. Nevedela by si mi poradit, este s MRP? Zauctovala som omylom uhradu faktury cez BV 2krat a teraz neviem ako ju zrusit. A este nieco. Sef uhradil DF o viac ako mal.Potrebujem zauctovat BV a uhradu tej faktury. Buducu fakturu uhradi o tolko menej. Ako mam zauctovat teraz uhradu? Mozno je to blba otazka, ale teraz zacinam s uctvovnictvom.
andreaS
13.12.09,19:19
v MRP som este nerobila... takze s tym ti nemozem pomoct... (ale prvadepodobne tu druhu omylom nahodenu uhradu by som vymazala, ak to ide... a tu prehradenu fa by som dala uhradit v tej ciastke v akej uhradena bola, teda vo vyssej a potom ked pride nova faktura, tak urobila zapocet cez ID a vysku prehradenia preuctovala na novu fakturu... technicky ako nato v programe neviem)

kludne sa pytaj... lebo kto sa nepyta nic sa nedozvie ;)

ale kazdu otazku ktoru mas je idealne zadat do temy, kt. je bud identicka s tvojim dotazom, alebo je velmi pribuzna... tak ti budu moct rychlejsie poradit, lebo v teme "nove auto" by urcite nikto nehladat otazku o prehradeni faktury alebo o omylom nahodeni dalsej uhrady... ;) a tak sa znizuje moznost, ze si ju precita niekto, kto by ti aj vedel poradit...

nasa praca je aj o tom, ze si informacie musime hladat, citat, vzdelavat sa... tak ked budes mat chvilu volna tak vklude popozeraj poradu, citaj, skusaj vyhladavat...

drzim palce ;)
saminka6
14.12.09,16:56
daaaaaaaaaaaaaaaaakujem.