PARKERS
14.12.09,17:59
Dobrý večer,
mám voľných 70 000 EUR a hľadám možnosti ako by som ich mohol efektívnejšie zhodnotiť ?
rickman
14.12.09,17:07
Fíha, neverím :).
dusanpetras
14.12.09,19:47
Fíha, neverím :).

No keďže teraz sú voľné, ročný úrok je 0%. Ak hľadáte efektívnejšie zhodnotenie, tak JandT banka dáva 4% ročne. Je to efektívnejšie, nie :-)
Dantess
14.12.09,20:47
No keďže teraz sú voľné, ročný úrok je 0%. Ak hľadáte efektívnejšie zhodnotenie, tak JandT banka dáva 4% ročne. Je to efektívnejšie, nie :-)
aby JT neskončilo ako BMG invest :)
durisovad
14.12.09,20:55
Kup pozemky, ale nie pod Tatrami, tie su dost horuce.
dusanpetras
14.12.09,21:06
Kup pozemky, ale nie pod Tatrami, tie su dost horuce.

Ale tak to snáď nie, veď podnikajú ako banka, takže s licenciou. Tým pádom Fond ochrany vkladov nemôže ´povoliť´ situáciu ako po páde BMG. :-)
placo
17.12.09,15:04
Dobrý večer,
mám voľných 70 000 EUR a hľadám možnosti ako by som ich mohol efektívnejšie zhodnotiť ?

Dobrý večer.

Hľadám seriózného investora na rozšírenie podnikania v SR a v MR.Ak ešte je Vaša ponuka aktuálna prosím kontaktujte ma. Bližšie info. pri osobnom stretnutí.
Obratnosť je zaručená!
rickman
18.12.09,17:06
No keďže teraz sú voľné, ročný úrok je 0%. Ak hľadáte efektívnejšie zhodnotenie, tak JandT banka dáva 4% ročne. Je to efektívnejšie, nie :-)

Ja som svojim "neverim" narazal na to, ze neverim tomu, ze sa tu zase nasiel niekto, kto nevie co s peniazmi a tomu, ze sa tu zase najdu ludia, ktori ho budu prehovarat, ze ten ich napad alebo podnikanie je to prave na jeho investiciu. Takych tem tu uz bolo a pokial viem, ziadna z nich neskoncila seriozne.
ski555
18.12.09,19:48
Dobrý večer.

Hľadám seriózného investora na rozšírenie podnikania v SR a v MR.Ak ešte je Vaša ponuka aktuálna prosím kontaktujte ma. Bližšie info. pri osobnom stretnutí.
Obratnosť je zaručená!
a už je po peniazoch
holos
21.12.09,07:23
našej firme by stačilo aj 10 tis. na rozšírenie pôsobnosti.
yoyo74
23.12.09,15:52
mam napad ako ich zhodnotit, ak chces napis spravu, jedna sa o projekt vystavby a nasledneho predaja
tdusan
04.01.10,12:20
Ja mám hotové projekty a nik nemá záujem sa na ne ani pozrieť, nie to ešte vraziť nejaké euro do poctivého podnikania, teda ak mu o mesiac nebude vrátená istina a aspoň 100% navrch. Robíš si srandu z naivných snílkov, no to len vystihuje situáciu na Slovensku.
jar88
04.01.10,12:37
Ja mám hotové projekty a nik nemá záujem sa na ne ani pozrieť, nie to ešte vraziť nejaké euro do poctivého podnikania, teda ak mu o mesiac nebude vrátená istina a aspoň 100% navrch. Robíš si srandu z naivných snílkov, no to len vystihuje situáciu na Slovensku.

Pravdepodobne to nebude sranda. Čo by z toho mal ?
V dnešnej dobe je problém investovať niekam 70 000 €. Takých zámerov je naozaj málo.
Istota krachu (50 % a viac) a malá záruka zisku. Zaručených 8 až 10 % je sen naivných snílkov.
Naviac budúcnosť nám sľubuje defláciu a to je zaručená strata v podnikaní.

Také peniaze nebudú bezpečné ani v banke.
jar88
04.01.10,12:42
mam napad ako ich zhodnotit, ak chces napis spravu, jedna sa o projekt vystavby a nasledneho predaja

Je ten projekt tajný ?

Ak nie, tak v akom regióne Slovenska to máš. (naviac za 70 000 € ??? a stavebný ???)
Fajoska
05.01.10,11:08
V dnešnej dobe je výbornou investíciou kúpa diamantu (alebo viacerých). Samozrejme investičného diamantu!!
Filip Glasa
05.01.10,14:12
no len aby potom bolo komu ten diamant aj predať - aby to teda už bola ja investícia.

tie diamanty sa predávajú pokútne 1,5 - 2x drahšie ako je aktuálna trhová cena burze a vykupujú samozrejme zase pod trhovou cenou. Aj keby si našiel nikoho serióznejšieho, kto predáva 20% na trhom, tak to zase vykúpi povedzme 20% pod trhom. Takže už len na to, aby si ho predal za rovnakú cenu ti mosí vzrásť cena minimálne v desiatkach %.
jurga
05.01.10,14:26
našej firme by stačilo aj 10 tis. na rozšírenie pôsobnosti.
Dehonestuješ slovo firma.Ak nemáš upotených 300 000Sk,tak radšej nerozširuj,ale začni poriadne robiť.
jar88
05.01.10,22:46
no len aby potom bolo komu ten diamant aj predať - aby to teda už bola ja investícia.

tie diamanty sa predávajú pokútne 1,5 - 2x drahšie ako je aktuálna trhová cena burze a vykupujú samozrejme zase pod trhovou cenou. Aj keby si našiel nikoho serióznejšieho, kto predáva 20% na trhom, tak to zase vykúpi povedzme 20% pod trhom. Takže už len na to, aby si ho predal za rovnakú cenu ti mosí vzrásť cena minimálne v desiatkach %.

Tak, tak, diamanty sú riadna odrbávačka na jednoduchých. Slabšie nadaných.
Ak tie peniaze neprešustruje v diamantoch, obúcha ich inde. Prašť jak uhoď. Máš to za jedno.
holos
06.01.10,08:37
Dehonestuješ slovo firma.Ak nemáš upotených 300 000Sk,tak radšej nerozširuj,ale začni poriadne robiť.

Ak nevieš o čom tak nekomentuj. 30 sa už investovalo o tom asi ti len snívaš že.
mimochodom seriózny investor sa tu na porade nenájde. samozrejme že expertov v daňovníctve je tu dosť čo je dobré.mimotemy
yoyo74
06.01.10,09:56
urcite nie je tajny, ale ani verejny, jednoduche - mam pozemky, nie velke a da sa na nich stavat, to je cele, ak sa dobre a efektivne postavi, tak sa aj preda ... samozrejme nielen zo 70 tis eur, to je malo, mam aj svoje investicie; nepodnikam stylom poskytni vsetko a ja ti SKUSIM z toho urobit peniaze.. :) Takych by sa tu naslo, ze ? :)
Dantess
06.01.10,10:19
Ja odporúčam investíciu do cenných papierov. Chystám sa tiež investovať do akcií na čínskom trhu. Pred pol rokom boli akcie china oil 200eur za 1 barrel a za pol roka vystúpili na 500e za 1 barrel. Ak niekto nakúpil čo i len 10 barrelov a predal potom, tak mal zisk 3000e. Ale toto je ojedinely pripad. Ono sa to všetko pohybuje v rozmedzí pár eur a percent, ale keby niekto kúpil barrely za 70 000 eur cena by sa vyšplhala na 1 barrel čo i len o 3 eurá, tak by sa na tom dalo zarobiť. Ale s malými peniazmi to je dlhodobá investícia. Kým nejaký arabský Šejk tam nadrba 20 000 000 akcie stúpnu o 1 euro a predá to všetko a zarobí 5 000 000 len tak. Treba na to ale naštudovať veľa materiálu, aby peniaze neboli vyhodené...
ludex
06.01.10,10:22
Dobrý večer,
mám voľných 70 000 EUR a hľadám možnosti ako by som ich mohol efektívnejšie zhodnotiť ?


Ponúkam možnosti,za 70 000 EUR. :cool:
yoyo74
06.01.10,10:26
ake ponukas moznosti ? mozes prezradit, alebo naznacit, volne peniaze mam aj ja, samozrejme musia zarobit, resp zarabat ...
ludex
06.01.10,10:49
ake ponukas moznosti ? mozes prezradit, alebo naznacit, volne peniaze mam aj ja, samozrejme musia zarobit, resp zarabat ...

To bolo myslené ako :D:D:D, cena za možnosti je stanovená na 70 000 Eur. bez DPH. Pri rýchlom jednani zlava! :eek:
Filip Glasa
06.01.10,12:33
Pred pol rokom boli akcie china oil 200eur za 1 barrel a za pol roka vystúpili na 500e za 1 barrel.
ten zmätok pojmov hovorí za všetko - nie je viac čo dodať.

jedine ak to - že o rok o dva sa očakáva splasnutie druhej čínskej bubliny.
viktória26
06.01.10,21:10
Dobrý deň,

hľadám investora - prevádzkovanie píly, nákup a spracovanie dreva MR, pohraničie, investícia 40 tis. EUR, v cene sú zahrnuté - prevádzková hala, prevádzková budova, pozemok 50 árov, kompletné vybavenie strojmi potrebnými na prevádzku. V prípade záujmu o bližšie info ma kontaktujte na t.č. 0902 341 567. výrostková
jar88
07.01.10,12:03
urcite nie je tajny, ale ani verejny, jednoduche - mam pozemky, nie velke a da sa na nich stavat, to je cele, ak sa dobre a efektivne postavi, tak sa aj preda ... samozrejme nielen zo 70 tis eur, to je malo, mam aj svoje investicie; nepodnikam stylom poskytni vsetko a ja ti SKUSIM z toho urobit peniaze.. :) Takych by sa tu naslo, ze ? :)

yoyo74, píšeš že ten projekt (zámer) nieje tajný, ale nenapísal si, kde ho chceš realizovať.
(miesto, kde tie tvoje pozemky ležia)
ludex
07.01.10,12:13
yoyo74, píšeš že ten projekt (zámer) nieje tajný, ale nenapísal si, kde ho chceš realizovať.
(miesto, kde tie tvoje pozemky ležia)

Napísal: Nie je tajný,ale ani verejný.:eek: Víš , rozumíš ! :cool:
Danila
07.01.10,12:35
Ja som svojim "neverim" narazal na to, ze neverim tomu, ze sa tu zase nasiel niekto, kto nevie co s peniazmi a tomu, ze sa tu zase najdu ludia, ktori ho budu prehovarat, ze ten ich napad alebo podnikanie je to prave na jeho investiciu. Takych tem tu uz bolo a pokial viem, ziadna z nich neskoncila seriozne.Správny odhad... a PARKERS sa vyparil.;)
ludex
07.01.10,12:49
Ja som svojim "neverim" narazal na to, ze neverim tomu, ze sa tu zase nasiel niekto, kto nevie co s peniazmi a tomu, ze sa tu zase najdu ludia, ktori ho budu prehovarat, ze ten ich napad alebo podnikanie je to prave na jeho investiciu. Takych tem tu uz bolo a pokial viem, ziadna z nich neskoncila seriozne.



Je to ako PEEP Show. Aj tam sa pozeráš cez sklo,ale nemôžeš sa dotýkať.A tu je to to isté. Niekto napíše,že má vela peňazí a niektorým jedincom sa už krútia oči a tečú sliny. Je to ako ten vtip:

Cikán rozpráva ako kúpi sviňu a spraví zabíjačku. Narobí klobásy,tlačenku.Jeho syn počúva a mľaská,slintá,vzdychá a zrazu mu cikán strelí zaucho.Vraví: Dik,ešte len rozprávam a už si pokazil želúdok! ;):);)
jar88
07.01.10,12:51
Správny odhad... a PARKERS sa vyparil.;)

Veď o to či sa vyparil sa nejedná.
Dôležité je, ako roztočiť 70 000 €, nie.?

Investovať 70 a zarobiť 170, to je podstatné. Nie Parkers.
ludex
07.01.10,12:57
Veď o to či sa vyparil sa nejedná.
Dôležité je, ako roztočiť 70 000 €, nie.?

Investovať 70 a zarobiť 170, to je podstatné. Nie Parkers.


Parkers = love, nema Parkers,nema love. A je dotočené! :eek:
jar88
07.01.10,13:03
Parkers = love, nema Parkers,nema love. A je dotočené! :eek:

Točiť sa dá aj bez love.
ludex
07.01.10,13:05
Točiť sa dá aj bez love.

To hej,akurát tak prstom v nose!
yoyo74
07.01.10,13:08
Parkers nadhodil temu a uz sa nezapaja, uz asi zainvestoval a toci peniaze;
ale mohol by sa podelit aspon o zazitky z toho ako zbera investicne plody
ludex
07.01.10,13:12
Parkers nadhodil temu a uz sa nezapaja, uz asi zainvestoval a toci peniaze;
ale mohol by sa podelit aspon o zazitky z toho ako zbera investicne plody


Alebo už zainvestoval a nie je ani Parker,ani peniaze! :mee::mee:
jar88
07.01.10,13:13
Parkers nadhodil temu a uz sa nezapaja, uz asi zainvestoval a toci peniaze;
ale mohol by sa podelit aspon o zazitky z toho ako zbera investicne plody

yoyo74, veď nahoď do debaty 80 000 €, alebo 140 000 € a budeme točiť v debate tvoje.

Neskôr nám napíšeš, ako zbierame plody tej investície.
jar88
07.01.10,13:15
To hej,akurát tak prstom v nose!

Točiť sa dá aj bez toho prstu.
profesional
08.01.10,20:28
Posli mi spravu s tel. cislom a poslem ti informacie o moznosti jednej spoluprace. Islo by o investiciu do projektu online investment sharingu.
BLINDSIDE
09.01.10,17:22
Vážne som ešte tak hlúpeho človeka nestretol, aby sedel na 70t € a zúfalo písal na fóra.
Martin_Timko
09.01.10,19:04
Vážne som ešte tak hlúpeho človeka nestretol, aby sedel na 70t € a zúfalo písal na fóra.

Co vedie "skuseneho programatora, kodujuceho spicky webovych serverov na SK" ze pride do tohto fora a uraza tu????? Precital som si tvoje prispevky, urazas skoro vo vsetkych prispevkov ich zadavatelov.
buchač
09.01.10,19:21
Vážne som ešte tak hlúpeho človeka nestretol, aby sedel na 70t € a zúfalo písal na fóra.


Co vedie "skuseneho programatora, kodujuceho spicky webovych serverov na SK" ze pride do tohto fora a uraza tu????? Precital som si tvoje prispevky, urazas skoro vo vsetkych prispevkov zadavatelov.

Trochu ostré síce ...ale pravda to je ....alebo čudné ...
BLINDSIDE
10.01.10,20:25
Precital som si tvoje prispevky, urazas skoro vo vsetkych prispevkov ich zadavatelov. Vážne ? človeče, prečítaj si to ešte raz. PS: Cením si Tvoj voľný čas čítaním príspevkov jedného USERA. A úvodzovky si nechaj pre iného, určite sa Ti zídu.

Trochu ostré síce ...ale pravda to je ....alebo čudnéČo je pravda ? že niekto založí tému čo s balíkom a odvtedy sa neozve ? Tak poďme hŕŕ radiť niekomu, kto si robí srandu a čaká čo zaujímavé si prečíta. Neskôr založí ďalší nick a funguje opäť.
jar88
11.01.10,14:19
Vážne som ešte tak hlúpeho človeka nestretol, aby sedel na 70t € a zúfalo písal na fóra.

Ak by si mal 70 000€, vedel by si čo s nimi?
Danila
11.01.10,14:33
Ak by si mal 70 000€, vedel by si čo s nimi?A na čo, veď Ty si odborník na točenie.....:)
Vrť sa dievča, vrť sa dievča okolo mňa.....;)
BLINDSIDE
11.01.10,14:54
Určite áno. Keď mám 70t eur, viem akým spôsobom som ich získal a obdobným spôsobom ich zhodnotím. Peniaze sú nástroj. Nežeňme sa za peniazmi, slúžme im. Ak budeme slúžiť podla najlepších schopností, nevyhneme sa im. Naučme sa primárne vytvoriť systém, ktorý generuje peniaze. Peniaze sú len vyjadrením a ocenením našich schopností. Keď sme sa narodili, naši rodičia emitovali akcie. Prišiel na trh nový titul. Volal sa BLINDSIDE, akrátka emitovali sme akcie. Mali sme neaký kurz, ak sme pre trh prínos, máme hocnotu veľkú ale ked sme sa narodili nikto nevedel čo z nás bude. Každý z nás má na trhu hodnotu, hoci nikto nemá istotu, máš najlepší flek, plat zajtra Ta môžu prepustiť. Svet sa dynamicky mení a jediná hodnota ktorú máme je hodnota našej hlavy na trhu. Akú hodnotu na trhu máme my ? Naše akcie od narodenia rastú stagnujú ? Život sme dostali darom, našou povinnosťou je ho rozmnožiť. Ak chceš, aby druhým zapalovalo, tebe musí horieť. A s týmto vedomím by sa mal každý púšťať do biznisu. Treba mať nadčasové myslenie. Sebamotivácia je klúčová ! Ak Ti stačí málo, nikdy nebudeš dosahovať vela. Lebo vytvoríš strop, ludia pod Tebou nepôjdu dalej, nebudú rásť a pôjdu inam, musíš im priniesť niečo viacej. A musíš byť sám sebe kaučom ! Vezmi si ako funguje klasický menežment: vízia misia poslanie. Ale teraz sme niekde inde. A pokial to každý z nás nepochopí, je zbytočné niečo niekou radiť.
Danila
11.01.10,16:35
Určite áno. Keď mám 70t eur, viem akým spôsobom som ich získal a obdobným spôsobom ich zhodnotím. Peniaze sú nástroj. Nežeňme sa za peniazmi, slúžme im. Ak budeme slúžiť podla najlepších schopností, nevyhneme sa im. Naučme sa primárne vytvoriť systém, ktorý generuje peniaze. Peniaze sú len vyjadrením a ocenením našich schopností. Keď sme sa narodili, naši rodičia emitovali akcie. Prišiel na trh nový titul. Volal sa BLINDSIDE, akrátka emitovali sme akcie. Mali sme neaký kurz, ak sme pre trh prínos, máme hocnotu veľkú ale ked sme sa narodili nikto nevedel čo z nás bude. Každý z nás má na trhu hodnotu, hoci nikto nemá istotu, máš najlepší flek, plat zajtra Ta môžu prepustiť. Svet sa dynamicky mení a jediná hodnota ktorú máme je hodnota našej hlavy na trhu. Akú hodnotu na trhu máme my ? Naše akcie od narodenia rastú stagnujú ? Život sme dostali darom, našou povinnosťou je ho rozmnožiť. Ak chceš, aby druhým zapalovalo, tebe musí horieť. A s týmto vedomím by sa mal každý púšťať do biznisu. Treba mať nadčasové myslenie. Sebamotivácia je klúčová ! Ak Ti stačí málo, nikdy nebudeš dosahovať vela. Lebo vytvoríš strop, ludia pod Tebou nepôjdu dalej, nebudú rásť a pôjdu inam, musíš im priniesť niečo viacej. A musíš byť sám sebe kaučom ! Vezmi si ako funguje klasický menežment: vízia misia poslanie. Ale teraz sme niekde inde. A pokial to každý z nás nepochopí, je zbytočné niečo niekou radiť.Dobré s nami a zlé preč. Práve zaplakali roduverní od Tatier k Dunaju. Cez Trenčianske Teplice a aj ostatné kúty našej drahej domoviny.:mee:
BLINDSIDE
11.01.10,16:52
Dobré s nami a zlé preč. Práve zaplakali roduverní od Tatier k Dunaju. Cez Trenčianske Teplice a aj ostatné kúty našej drahej domoviny.Ako si to myslela ? :rolleyes:
jar88
11.01.10,18:22
Ako si to myslela ? :rolleyes:

Možno ani sama nevie, ale možno mala na mysli duté gebule (také tie lacné, bazárové). Tie čo nestúpajú na cene.
Danila
12.01.10,08:07
Ako si to myslela ? :rolleyes:... ako som napísala.;):):rolleyes:
jar88
12.01.10,08:09
Určite áno.

Peniaze sú nástroj. Nežeňme sa za peniazmi, slúžme im. Ak budeme slúžiť podla najlepších schopností, nevyhneme sa im. Naučme sa primárne vytvoriť systém, ktorý generuje peniaze.

klasický menežment: vízia misia poslanie. Ale teraz sme niekde inde. A pokial to každý z nás nepochopí, je zbytočné niečo niekou radiť.

Pekne si to napísal. Je v tom veľká pravda.

Rád by som pochopil tú vetu "neženme sa za peniazmi, slúžme im".
Ale najskôr by som sa chcel uistiť, či to "slúžme im", si chcel napísať, alebo si chcel napísať NEslúžme im.

Neviem, ako môžem poslúžiť peniazom, ak ich považujem za nástroj.

Nechcem len tak oponovať, alebo ťa dokonca chytať za slovíčko. Rád by som tvoju myšlienku pochopil celú.
Danila
12.01.10,08:45
Možno ani sama nevie, ale možno mala na mysli duté gebule (také tie lacné, bazárové). Tie čo nestúpajú na cene.
...reinkarnácia...?:rolleyes:
BLINDSIDE
12.01.10,16:00
Rád by som tvoju myšlienku pochopil celú.Ach, hej chcel som to napísať ku koncu, nadviazať nato, ale už som zabudol. Mal som na mysli: priemerný občan prečíta za rok 1 odbornú publikáciu, ktorá ho v jeho obore má posunúť ďalej. Avšak, pred telkou strávi 4hod denne. Telka je elektonický znižovač príjmu. Za tie 4hod denne keby sme strávili sebarozvojom, zmenili by sme totálne naše životy. Po 5rokoch by sme sa stali expertom v danom obore a trh by to zaplatil. Konštantne sa rozvíjať a rásť je nevyhnutnosť. Veľmi ma udivuje, že vela vplyvných ľudí, ktorých stretám stále nariekajú, že nemajú čas. Ked teraz nemáme čas ako chceme súťažiť s trhom o 5rokov ? Vedenie vzorom je najväčšia sila. Nikdy nikto v menežmente nevymyslel lepšiu vetu.
ludex
12.01.10,16:08
Určite áno. Keď mám 70t eur, viem akým spôsobom som ich získal a obdobným spôsobom ich zhodnotím. Peniaze sú nástroj. Nežeňme sa za peniazmi, slúžme im. Ak budeme slúžiť podla najlepších schopností, nevyhneme sa im. Naučme sa primárne vytvoriť systém, ktorý generuje peniaze. Peniaze sú len vyjadrením a ocenením našich schopností. Keď sme sa narodili, naši rodičia emitovali akcie. Prišiel na trh nový titul. Volal sa BLINDSIDE, akrátka emitovali sme akcie. Mali sme neaký kurz, ak sme pre trh prínos, máme hocnotu veľkú ale ked sme sa narodili nikto nevedel čo z nás bude. Každý z nás má na trhu hodnotu, hoci nikto nemá istotu, máš najlepší flek, plat zajtra Ta môžu prepustiť. Svet sa dynamicky mení a jediná hodnota ktorú máme je hodnota našej hlavy na trhu. Akú hodnotu na trhu máme my ? Naše akcie od narodenia rastú stagnujú ? Život sme dostali darom, našou povinnosťou je ho rozmnožiť. Ak chceš, aby druhým zapalovalo, tebe musí horieť. A s týmto vedomím by sa mal každý púšťať do biznisu. Treba mať nadčasové myslenie. Sebamotivácia je klúčová ! Ak Ti stačí málo, nikdy nebudeš dosahovať vela. Lebo vytvoríš strop, ludia pod Tebou nepôjdu dalej, nebudú rásť a pôjdu inam, musíš im priniesť niečo viacej. A musíš byť sám sebe kaučom ! Vezmi si ako funguje klasický menežment: vízia misia poslanie. Ale teraz sme niekde inde. A pokial to každý z nás nepochopí, je zbytočné niečo niekou radiť.

To hej, len ten cenník je neako blbo nastavený ! :eek:
Cirec
01.02.10,08:31
Zhodnotiť ich môžeš. Ako ? To ti nikto nepovie ale isté je že to bude dobre alebo zle.
Inak chcel by som mať tiež taký problém a znie to dosť zaujímavo.
:)
cucula1
01.02.10,18:49
aj mojej
buchač
01.02.10,19:04
Pekne si to napísal. Je v tom veľká pravda.

Rád by som pochopil tú vetu "neženme sa za peniazmi, slúžme im".
Ale najskôr by som sa chcel uistiť, či to "slúžme im", si chcel napísať, alebo si chcel napísať NEslúžme im.

Neviem, ako môžem poslúžiť peniazom, ak ich považujem za nástroj.

Nechcem len tak oponovať, alebo ťa dokonca chytať za slovíčko. Rád by som tvoju myšlienku pochopil celú.

Ak môžem , tak skúsim ja ....

Čomu , proskám pekne , nerozumieš ...???

Veď predsa ako sa správaš k svojmu majetku , tak sa predsa správa aj on k Tebe ....či nie ...?

Nie je to služba ? ...hoc aj v prenesenom slova význame ?...či ....?

Najmarkantnejší príklad z dejín ľudstva je predsa služba peňazí alebo slúženie peniazom v židovskej kultúre ....
Tá , táto symbióza človečenstva a majetku je nenapodobiteľná ....

Myslím si , že viac o tom nie je potrebné rozpisovať sa ...alebo hádam hej ? ;)
misomiso
01.02.10,20:19
Dobrý večer.

Hľadám seriózného investora na rozšírenie podnikania v SR a v MR.Ak ešte je Vaša ponuka aktuálna prosím kontaktujte ma. Bližšie info. pri osobnom stretnutí.
Obratnosť je zaručená!

Co je to MR? Mjanmarsko?
220870
01.02.10,20:31
Najlepšie ich zúročite ak ich invetujete do správnej komunistickej strany.
jhanco
02.02.10,12:44
keď sú voľné treba ich šupnuť manželke alebo priateľke tá už bude vedieť čo snimi :D ale ja by som najskorej dal do neakej komodity ktorá neklesá ani v čase krízy napr fiktívny nákup nejakého drahého kameňa