IvetaH
14.12.09,18:36
Prosím, prosím veľmi súrne. Robím prezentáciu v Power pointe a neviem prehľadne a inteligentne zobraziť toto:
prezentácia úspechu alebo činnosti oddelenia úseku 11.
výsledok mojej činnosti do značnej miery ovplyvňuje činnosť úsek 04, úsek 02 a úsek 06.
Preto som musela nastaviť komunikačný systém alebo spôsob komunikácie medzi nami. A tiež v rámci úseku 11 sú dva oddelenia a aj tie ovplyvňujú výkon.
Prosím vás, nemáte nejaký návrh ako to graficky zobraziť jednoducho a zrozumiteľne?
Ďakujem
marjankaj
15.12.09,09:00
Prosím, prosím veľmi súrne. Robím prezentáciu v Power pointe a neviem prehľadne a inteligentne zobraziť toto:
prezentácia úspechu alebo činnosti oddelenia úseku 11.
výsledok mojej činnosti do značnej miery ovplyvňuje činnosť úsek 04, úsek 02 a úsek 06.
Preto som musela nastaviť komunikačný systém alebo spôsob komunikácie medzi nami. A tiež v rámci úseku 11 sú dva oddelenia a aj tie ovplyvňujú výkon.
Prosím vás, nemáte nejaký návrh ako to graficky zobraziť jednoducho a zrozumiteľne?
Ďakujem

Asi takto.:confused:
Potrebujem si zariadiť kuchyňu. Grafický návrh do značnej miery ovplyvňuje skladba jednotlivých komponentov, ich vzhľad a cena. nemáš nejaký návrh, aby to bolo pre mňa najprijateľnejšie?
PaloPa
15.12.09,09:09
Ak robíš prezentáciu v PPT 2007, skús takto:
1) Záložka "Vložiť" / Obrázky SmartArt
2) pri výbere typu si vyber "Hierarchia" alebo "Vzťah"

Vybraný typ môžeš potom meniť a formátovať na milión spôsobov, ako sa ti bude páčiť.

Palo

V PPT 2003: hl.menu Vložiť / Diagram ...
Trochu iný spôsob manipulácie a menej možností, ale dá sa
IvetaH
16.12.09,13:57
PaloPa veľmi ti ďakujem. Mám PPT 2007. Trvalo mi to trochu dlhšie ako som chcela, ale výsledok je super. Skutočne tých možností je milión a jedna krajšia ako druhá.

Marjankaj tvoju odpoveď som nepochopila, ale aj tak ďakujem za snahu.