jeruk
14.12.09,20:46
dobry den pred mesiacom som sikupila plynovi sporak ,znacky amica stal 380 eur , pri uvedni do prevadzky som bola upozornena ze sa bude vipalovat a bude ho citit. sporak pouzivam vise mesiaca a ide z neho neznesitelny smrad musim vetrat lebo sa to neda vydrzat je to taky zvlastny stiplavy acetonovo cpavkovy smrad ja to neviem ani prirovnat , reklamovala som tuto zavadu bol sa pozriet jeden arogantny pan s tym ze on nic neciti , ako mam prosim postupovat ten stiplavi smrad mame ste aj po hodine v nose .
dakujem za radu
rozum
14.12.09,20:02
Ten arogantný pán je servisák na ten sporák?
jeruk
14.12.09,20:15
ano je to servisny technik
rozum
14.12.09,20:21
To jediný na tuto značku u vás?
rozum
14.12.09,20:23
A ak áno tak by som ho zavolala znova. Sporák za ktoré si dala peniaze ti má slúžiť, tak aby si bola spokojná.
vgabka
29.01.10,09:06
dobry den pred mesiacom som sikupila plynovi sporak ,znacky amica stal 380 eur , pri uvedni do prevadzky som bola upozornena ze sa bude vipalovat a bude ho citit. sporak pouzivam vise mesiaca a ide z neho neznesitelny smrad musim vetrat lebo sa to neda vydrzat je to taky zvlastny stiplavy acetonovo cpavkovy smrad ja to neviem ani prirovnat , reklamovala som tuto zavadu bol sa pozriet jeden arogantny pan s tym ze on nic neciti , ako mam prosim postupovat ten stiplavi smrad mame ste aj po hodine v nose .
dakujem za radu

Viem, že už ubehol dlhší čas na Vašu otázku, ale môžem len povedať svoju skúsenosť. Taktiež mám plynový sporák Amica a ten nepopísateľný smrad som cítila skoro mesiac i viac. Ale teraz už konečne prešiel. Takže to nie je chyba výrobku (pravdepodobne). Ja som to ani nereklamovala, keďže som ho kúpila v Poľsku.