pspsimonsi
15.12.09,08:18
Zdravím všetkých!
Stalo sa mi, že pri vybavovaní príspevku z ÚPSVAR na začatie podnikania som sa kopol o 2 dni s vybratím živnosti (skorší dátum som dal na živnosť, ako som podpísal dohodu o poskytnutí príspevku):mad:.
Keď som potom zašiel za zodpovednou pani:( s otázkou, či by sa nedalo niečo s tým poriešiť, odvrkla mi, že nie!!
Nebolo by na tom nič zvláštneho - predsa keď to zákony nepovoľujú, tak nepovoľujú - keby som nevedel o podobnom prípade s inakším koncom.
Stalo sa totiž známemu tiež, že nemal všetky papiere pokope na čas, a predsa sa to dalo vyriešiť :confused:. Rozhodol som sa, že to dotiahnem do konca, zašiel som za riaditeľkou, povedal som jej (zástupkyni, lebo riaditeľka bola PN), o čo ide, a spýtal som sa čo s tým. Na to ona zdvihla telefón, zavolala zodpovednej pani:(, a potom som skoro odpadol, keď som z telefónu počul, citujem: ´...no on je predsa inžinier...´ . Takže môjmu známemu sa to dalo vybaviť, preto lebo on si píše pred meno Ing.?
Bonbónikom na koniec je, že keď som nakoniec vrátil omylom skorej vybratú živnosť, a išiel som sa znova zaevidovať ako UoZ, pani:--- na evidencii mi povedala, že ja - podľa evidencii v počítači - som už dostal príspevok.
Takto funguje podpora sebazamestnania v Rimavskej Sobote.
gurma
15.12.09,11:44
Čo s takou p.....ou aby si uvedomila, že je tu pre nás a je platená s číííích penazí.Ak sa správa arogantne,tak ju tá práca asi nebaví a môže ísť čau aj p.úradník sa dá vykopnúť nie?A nech predáva imelo v roztrhaných rukaviciach.normálne som sa na........zdielam s tebou. úúúúúradníci.