ami2
15.12.09,12:28
Dobrý deň. Poradu som si veľmi obľúbila. Namiesto bezduchému chatovaniu holdujem zbieraniu nových informácii. Takže aj keď som nepotrebovala poradiť, čítala som denne skoro každú tému. Už nečítam. Duch porady sa niekam vytratil. Škoda.
bobino38
15.12.09,11:41
...pekne od teba:-)
misomiso
15.12.09,11:45
A tvoja otazka?
danushka
15.12.09,13:43
AMi2 prepáč, ale vytvorenie takejto témy je samo o sebe sarkastické. Čo očakávaš od tejto témy ? Stále sa tu dá lúskať v témach, ktoré nie sú ťažké, odborné...
Na čo bolo dobré založiť takúto tému teraz pred Vianocami ?
Nerozumiem.
Naopak, podľa mňa si Porada momentálne vydýchla, pociťujem tu omnoho viac kľudu, ako prednedávnom.
abel
15.12.09,13:49
Duch porady sa tu stále vznáša, ja som ho už objavila. Tiež som si kedysi myslela, že sa stratil. Ale nesmieš ho hľadať. On je len tam, kde má byť. V tých bezduchých témach - čo by tam duch robil? A ak ho nevieš nájsť, skús ho sama vytvoriť.
buchač
15.12.09,13:54
Dobrý deň. Poradu som si veľmi obľúbila. Namiesto bezduchému chatovaniu holdujem zbieraniu nových informácii. Takže aj keď som nepotrebovala poradiť, čítala som denne skoro každú tému. Už nečítam. Duch porady sa niekam vytratil. Škoda.

sakrasmus či sarkasmus ....to je jedno .

- za prvé ,neviem , čo to je ...

- za druhé , uráža ma to ....


Vypočuj si duch tichý hlas,
nech je ako predtým zas.


Duch, čuj náš hlas
na druhom brehu, kde prebývaš.
Voláme ťa, zostúp k nám
napriek všetkým prekážkam.
Drahý Poraďácky duch,
prosím ťa o pomoc.
Spoj sa s nami
a zostúp medzi nás.


Duchovia veľkí, čujte môj hlas,
zrušte moje slová a vráťte čas.

;):rolleyes::cool:

P.S.:
Ja mám najradšej ten ironický sarkasmus , keď už ....tak už ...
Kazu
15.12.09,15:14
Myslím, že to nie je až také zlé. Sme ako jedna veľká rodina mama, tato a sto tisíc detičiek. Všetci sa ľúbime ale aj napriek tomu si nezabudneme občas urobiť napriek. Čo narobíme keď tá klábosnica je taký pokušiteľ?:---
katarina.j
15.12.09,15:22
nuž,kto hľadá-nájde...tak si nájdi to čo hľadáš resp.čo potrebuješ vedieť,naberaj a inšpiruj sa - ved je z čoho...
Dav
15.12.09,15:41
AMi2 prepáč, ale vytvorenie takejto témy je samo o sebe sarkastické. Čo očakávaš od tejto témy ? Stále sa tu dá lúskať v témach, ktoré nie sú ťažké, odborné...
Na čo bolo dobré založiť takúto tému teraz pred Vianocami ?
Nerozumiem.
Naopak, podľa mňa si Porada momentálne vydýchla, pociťujem tu omnoho viac kľudu, ako prednedávnom.

Neboj sa Danuška, buď sa stane ZÁZRAK, a bude tu normálna diskusia, alebo do Vianoc bude téma na Smetisku...:cool: a budeme si úprimne a zo srdca želať Šťastné a Veselé;)
wagner
15.12.09,16:50
Dobrý deň. Poradu som si veľmi obľúbila. Namiesto bezduchému chatovaniu holdujem zbieraniu nových informácii. Takže aj keď som nepotrebovala poradiť, čítala som denne skoro každú tému. Už nečítam. Duch porady sa niekam vytratil. Škoda.
Podľa mňa sa ten duch porady vytráca v určitých intervaloch. Momentálne je relatívny kľud, duch porady je prítomný. Ale príde niekto, kto možno nechtiac spustí "lavínu" a duch porady je zas v čudu. Ber to tak, že to je ako s počasím, aj tieň musí prísť, aby si človek oddýchol. V čase besnenia" zlých duchov" je najlepšie chodiť iba do osvedčených tém a podľa možnosti sa netreba dať vyprovokovať. Aj keď nie vždy sa to dá a človek vletí do sporu, ani nevie ako. Ale idú sviatky pokoja a radosti, takže dúfam, že ten duch porady tu dlho ostane.
Danila
15.12.09,17:02
Dobrý deň. Poradu som si veľmi obľúbila. Namiesto bezduchému chatovaniu holdujem zbieraniu nových informácii. Takže aj keď som nepotrebovala poradiť, čítala som denne skoro každú tému. Už nečítam. Duch porady sa niekam vytratil. Škoda.Hádaj, čo je sarkazmus. A hádaj, akého má ducha. Sarkazmus je výnimočný, ak ho vieš použiť. A najmä pochopiť. Názov témy je na hony vzdialený od obsahu. Ale dnes nebudem sarkastická.:);)
Petra Nová
15.12.09,18:00
Vďaka za sarkazmus! Je korením Porady. Bez neho by sa mnohé témy nedali stráviť.:rolleyes: Skutočne.:)
pepsikova
15.12.09,18:04
Dobrý deň. Poradu som si veľmi obľúbila. Namiesto bezduchému chatovaniu holdujem zbieraniu nových informácii. Takže aj keď som nepotrebovala poradiť, čítala som denne skoro každú tému. Už nečítam. Duch porady sa niekam vytratil. Škoda...

...reagujem na to ""už nečítam""..lebo tiež som tu čítavala aj to, čo som práve nepotrebovala, a dosť dlho ma to bavilo..až dovtedy, pokiaľ som nemusela čítať aj všetky úskalia, štúdiá, prekážky, ktoré museli niektorí radyposkytujúci preklenúť, pokiaľ dospeli k svojmu rozumu a vláčne sa tu o nich rozpisovali, pokiaľ sa im uráčilo vytlačiť zo seba nejakú "dobrú radu"..
..lebo, myslím si,že každý, kto sem príde si pre radu, alebo pomoc, usmernenie- ako to, či tamto riešiť, nepotrebuje vedieť,ako sa k svojim poznatkom dostaneme,ani koľko rokov sme študovali, chce pomoc, detaily nepotrebuje vedieť..a ten, kto je ochotný pomôcť, by mal písať presne, priamo a bez detailov, neraz odveci..a v tej priamej, dobre mienenej rade je asi aj ten dobrý duch porady...a teší ma, že dobrý duch má ešte stále trvalé bydlisko v našej kaviarni....toto je môj názor, komentár k nemu nepotrebujem..
Halli
15.12.09,18:24
..... Duch porady sa niekam vytratil. Škoda.

To kto povedal?? Aha koľko duchov bolo v tomto mlyne a vieš ako im chutil guláš a pezinské :D:---

vymenila som foto, kôli špekulantom :)
pepsikova
15.12.09,18:43
To kto povedal?? Aha koľko duchov je tu a vieš ako im chutil guláš a pezinské :D:---..

..však to sú tí dobrí, z kaviarne..
Halli
15.12.09,18:48
Ja som chcela len zadavateľke témy naznačiť, že nie všetko je len tu na obrazovke, to najkrajšie je keď sa vieme zísť, zabaviť, spoznať a potom na to mať dobré spomienky. Veľa ľudí pochopí a spozná toho druhého, až keď mu pozerá do očí ;)
buchač
19.12.09,15:00
DanielaSL
20.12.09,09:34
http://focus.aps.org/files/focus/v21/st14/ghost_BIG.jpg


Takto vyzerá ten miliónkrát odstránený ..... ?:D