klaun
15.12.09,16:58
Kedy je človek mať registračnú pokladňu?

Sú aj prípady, kedy ju netreba(trhový predaj, občasný predaj........)

vopred ďakujem za každú radu. :):):)
Lianka
15.12.09,17:46
Myslim, ze som ti odpovedala v inej teme.

Hovori o tom Vyhlaska o ERP, vid. http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=4410.
katarina.j
15.12.09,18:43
čo tak si zadať vo vyhladavaci na porade- napr. registračna pokladna alebo registračna pokladnica a tam toho najdes kopec-aj o spominanej vyhlaške...
klaun
15.12.09,19:07
som tu dosť nová a ešte sa tu nevyznám

nie ešte si mi neodpovedala
katarina.j
15.12.09,19:18
som tu dosť nová a ešte sa tu nevyznám

nie ešte si mi neodpovedala
v pravom hornom roku máš "Aku informaciu hľadáte? tak tam zadaj napr. registračná pokladnica a najde ti kopec prispevkov k tomu.....čo tak trocha viac si všímať celu stranu ako hned sa vrhnut na novu temu?????:rolleyes:
klaun
15.12.09,20:05
Už som si väčšinu našla, ale v jednom prípade mi nenašlo nič. Ako je to pri eshope? Treba tam registračnú pokladňu? Bude to fungavať na predfaktúru, alebo priamym platením do banky. Dá sa faktúra zaplatiť aj v hotovosti bez toho, aby som potrebovala k tomu registračnú pokladňu. Ďakujem za odpoveď. Toto som nikde nenašla. Je tu toho veľa a mohlo mi to ujsť.
Lianka
16.12.09,09:12
Dá sa faktúra zaplatiť aj v hotovosti bez toho, aby som potrebovala k tomu registračnú pokladňu.

Ano, zatial sa da.

Precitaj si tu Vyhlasku, tam najdes vsetko, alebo temy, ako ti radi katarina - je ich tu vela k tejto problematike.
klaun
17.12.09,17:30
Vedel by niekto o registračnej pokladni za slušné peniaze. Môže byť aj používaná, ale technicky v poriadku. Potrebujem to len na príležitostný predaj. Vopred ďakujem.