boure
15.12.09,19:25
Potrebujem radu...odporucte darcek pre zenu k vianociam,nie pre pubertacku ma idealny vek na sex ;) a je v tom.

A spytam sa skusenosti na MASÁŽNY PRÍSTROJ NÔH...ci je to kniecomu dobre nie ze ju to zahlusi po zapnuti
zdenka131
15.12.09,18:31
Chi chi, čo tak kúpiť Pravidlá slovenského pravopisu? / nie pre ženu ale pre seba/. Masážny prístroj je dobrý darček.
boure
15.12.09,18:38
N pravopis nemam cas...ten az po vianociach
katarina.j
15.12.09,18:39
Potrebujem radu...odporucte darcek pre zenu k vianociam,nie pre pubertacku ma idealny vek na sex ;) a je v tom.

A spytam sa skusenosti na MASÁŽNY PRÍSTROJ NÔH...ci je to kniecomu dobre nie ze ju to zahlusi po zapnuti
no ved ak ide o tvoju kamaratku, tak vies čo sa jej pači a čo nie. či ma radsej kozmetiku /ak je v tom,tak su rôzne gely proti striam pre tehotne a pod./, či ma radšej niečo do domacnosti. predpokladam ze "ak je v tom" tak nepotrebuje nič resp.nikoho na sex:). ja som tiez dostala masažny pristroj na nohy po prvom dieťati- ked som čakala druhé a priznam sa-nikdy som ho nevyuzila-pri dvoch detoch som nemala čas.ak ona čaka prve dieta, tak sa jej zide-zalezi aj od toho,ako prebieha jej tehotenstvo-či nema zdravotne problemy-napr.vysoky tlak-vtedy sa to neodporuča-vraj.takze je tazke poradit ti a vsetko vyčitať z dvoch viet.;)
boure
15.12.09,18:42
No domacnost zatial nemame vlastnu takze tam nic...A caka prve no a to ma tak napadlo ze v praci stale na nohach a tak...takze by to mohlo byt...ja len dajak neverim tej elektrike vo vode
katarina.j
15.12.09,18:46
No domacnost zatial nemame vlastnu takze tam nic...A caka prve no a to ma tak napadlo ze v praci stale na nohach a tak...takze by to mohlo byt...ja len dajak neverim tej elektrike vo vode
inak na nohy je aj masazny pristroj dreveny bez elektriny/ja som dostala taky/,takze ziadna elektrina ale posuvas po tom nohy-tam su take guličkove valčeky ktore ti pri pohybe masiruju chodidla.
boure
15.12.09,18:54
inak na nohy je aj masazny pristroj dreveny bez elektriny/ja som dostala taky/,takze ziadna elektrina ale posuvas po tom nohy-tam su take guličkove valčeky ktore ti pri pohybe masiruju chodidla.

Pri pohybe?
To ako v tom pristroji sa bude prechadzat ci ako?
:eek:
katarina.j
15.12.09,18:58
Pri pohybe?
To ako v tom pristroji sa bude prechadzat ci ako?
:eek:
nie ved som ti pisala ze je to dreveny masazny pristroj- ma to tvar obdlznika-v tom obdlzniku je asi 10 valčekov tenkych cca 1cm - to das na zem, ty si sadnes na stoličku a nohami prechadzas po tych valčekoch /v sede/, to tak prijemne štekli a zaroven masíruje chodidla. prave som si pozrela na tom vyrobcu-že vyrobene v číne:D a nazov vyrobku?
MASAŹER:eek: no to je originalny a jedinecny nazov:D
boure
15.12.09,19:03
Tak dakujem to radej nechcem... mohli tam dat aspon kolovratok :D
katarina.j
15.12.09,19:05
Tak dakujem to radej nechcem... mohli tam dat aspon kolovratok :D
a aspon taky aby sa točil sam a nemusela si sa este pri tom aj ty namahat:Dno MADE IN CHINA:D
abel
15.12.09,19:08
Kúpiť masažéra a nôžky s láskou ručne masírovať a hladkať - to by bol šalamúnsky darček, ktorý by asi privítala každá žena.
boure
15.12.09,19:17
No popravde ja poctivo masirujem kazdy vecer ale daco insie a je spokojna...
Este ma napadol pressovar ci ako sa to pise,sice kavu nepije zato ja 3denne takze vyuzitie by bolo hehe.
katarina.j
15.12.09,19:21
No popravde ja poctivo masirujem kazdy vecer ale daco insie a je spokojna...
Este ma napadol pressovar ci ako sa to pise,sice kavu nepije zato ja 3denne takze vyuzitie by bolo hehe.
no nespominal si,že chces darcek pre nu a nie pre seba? :D tak poctivo masiruj a nemusis kupovat ziadny pristroj na masirovanie a ani masera:D tak šup šup do postele a masiruj....nohy:D