filka
09.09.05,09:52
Chcela som sa opytat na jednu vec v suvislosti s ochranou OU,aj ked uz toho bolo popisaneho dost.

ako postupovat u lekara,ktorý má zamestnanu zdrav.sestru,ktorá má 4 deti (...danovy bonus),ake povinnosti pre neho vyplyvaju v suvislosti s ochranou OU?je povinny sa registrovat atd.?
filka
09.09.05,09:17
nikto nic?
Janka6685
09.09.05,11:27
Daj jej podpísať súhlas so spracovaním osobných údajov, kde uvedieš, aké osobné údaje budeš spracovávať.

Inak neviem, čo vlastne chceš vedieť...skús si prečítať zákon o ochrane osobných údajov.
AHT
12.09.05,07:45
Súhlasím s Jankou, stačí ak jej dáš podpísať prehlásenie so súhlasom používania osobných údajov a zaregistrovať sa musí až v prípade keď by mal nad 5 zamestnancov.
filka
13.09.05,08:06
mala som na mysli,ci postacuje aby lekar mal pisomny suhlas sestry-zamestnanca, poučenie o mlcanlivosti a to je vsetko?alebo ma mat spravenu aj evidenciu OU?
aj bezpecnostny projekt?
Janka6685
13.09.05,11:43
mala som na mysli,ci postacuje aby lekar mal pisomny suhlas sestry-zamestnanca, poučenie o mlcanlivosti a to je vsetko?alebo ma mat spravenu aj evidenciu OU?
aj bezpecnostny projekt?
Bezpečnostný projekt by potreboval mať vypracovaný v prípade, že by spracovával osobné údaje na počítači, ktorý by bol pripojený sieťovo alebo na internet.

Keďže sa nemusí registrovať, zrejme by mal viesť aspoň evidenciu, ale s tým si nie som istá.
marianna
04.10.05,12:11
Čo všetko treba urobiť do 31. októra, keď sa hovorí, že dať do súladu so zákonom?