Tomyn
16.12.09,10:16
Ahojte,

mali sme firmeny vecierok a neviem si poradit so zauctovanim faktury za obcerstvenie, ktoru sme dostali.

Dakujem za odpoved :-)
Tweety
16.12.09,09:26
Ahojte,

mali sme firmeny vecierok a neviem si poradit so zauctovanim faktury za obcerstvenie, ktoru sme dostali.

Dakujem za odpoved :-)
Daňový náklad to nie je určite.
Gabi03
16.12.09,09:29
Ahojte,

mali sme firmeny vecierok a neviem si poradit so zauctovanim faktury za obcerstvenie, ktoru sme dostali.

Dakujem za odpoved :-)

513/321 (vrátane DPH)
Zoltán Kovács
16.12.09,09:31
Ja by som možno zvolil účtovanie na 528/321, ako os. soc.náklady nedaňové. Večierok pre zamestnancov neviem či splňa charakteristiku účtu 513 - Reprezentačné náklady.
lenkam68
16.12.09,12:49
Ja by som účtovala ostatné služby - 518AE nedaňové, petože na 528AE idú soc. náklady vyplývajúce napr. z kolektívnej zmluvy, občerstvenie za zťažených podmienok a pod.
KEJKA
16.12.09,14:07
Ja by som možno zvolil účtovanie na 528/321, ako os. soc.náklady nedaňové. Večierok pre zamestnancov neviem či splňa charakteristiku účtu 513 - Reprezentačné náklady.


Ja by som účtovala ostatné služby - 518AE nedaňové, petože na 528AE idú soc. náklady vyplývajúce napr. z kolektívnej zmluvy, občerstvenie za zťažených podmienok a pod.
práve to apod. vyhovuje aj pre firemný večierok. Boli to predsa prijaté služby pre zamestnancov.
lenkam68
16.12.09,18:47
práve to apod. vyhovuje aj pre firemný večierok. Boli to predsa prijaté služby pre zamestnancov.
V našej kolektívnej zmluve určite nie sú medzi soc. náklady zahrnuté náklady na občerstvenie na firemnom večierku. Ale v konečnom dôsledku je jedno, či je to na 528 alebo inom účte, dôležité je, že sú to nedaňové náklady. Môj názor.
Stefan2005
16.12.09,19:31
Náklady na večierok (nebol bližšie špecifikovaný jeho program) si viem predstaviť (obhájiť) účtovanie i na 513 (ak je to obyčajný "čurbes") i na 528 (pokiaľ je to spojený i inými aktivitami...

Ovšem účtovanie na ťarchu nákladov je iba jednou z foriem financovania takýchto akcií. Ďalšou formou môže byť na ťarchu rozdelenia zisku - pri jeho rozdeľovaní sa môže dopredu vyčleniť časť práve na organizovanie takejto akcie.

No a treťou možnosťou (diskutabilnou) je úhrada časti nákladov z prostriedkov sociálneho fondu (nad rámec zákonných plnení). V takomto prípade však treba mať na pamäti vyčíslenie prídelu na jedného zamestnanca (napr. vo výške 15€) a jeho následného zdanenia.

P.S. Firemný večierok nemá byť prečo obsiahnutý v kolektívnej zmluve - je to dobrovoľné plnenie firmy bez akejkoľvek nárokovateľnosti...
cinky16
17.01.17,09:09
cize uctovat 528/321 nedanovo v celej sume bez naroku odpoctu dph, je to este stale aktualne?