Zitulda
16.12.09,11:45
Súrne Vás prosím má niekto vedomie o nových pokynoch vydaných v týchto dňoch ŠFRB o tom, čo musí bezpodmienečne byť v zápisniciach zo schôdzí vlastníkov, ktorá tvorí doklad pri žiadaní úveru zo ŠFRB?
- nestačí už iba napísať, že splnomocňujeme správcu na uzatvorenie zmlúvy zo ŠFRB na financovanie komplexnej obnovy, ale musí sa uviesť aj že ho splnomocňujeme správcu aj o podpísanie tejto zmlúvy
- že je potrebné schválenie vinkulácie vkladu vo výške troch mesačných splátok úveru v prospech ŠFRB
- už nestačí, ak predsedajúci pri zahájení skonštatuje, že schôdza vlastníkov že schôdza vlastníkov je zvolaná v súlade s §14 Zákona NR SR č.182/1993 Z .z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov v znení neskorších predpisov a že chôdza vlastníkov je v zmysle zmluvy o výkone správy ako aj podľa ustanovenia Zákona uznášania schopná, nakoľko je prítomných potrebný 2/3 počet všetkých vlastníkov? ...ale na konci hlasovania musí dať predsedajúci schôdze vyhlásenie, že hlasovanie prebehlo v súlade s §14 Zákona NR SR č.182/1993 Z .z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov v znení neskorších predpisov?
Teraz mi volal správca, že sa musí zápisnica doplniť o tieto tri nové požiadavky (alebo pokyny) ŠFRB, aby on mohol zaslať doklady o našu žiadosťpre obnovu bytového domu. Pripadá mi to iba ako hra so slovíčkami, no asi nemajú čo robiť. Ako je im dobre. :confused:
Deganova
16.12.09,11:26
Zitulda, ak chceš pošlem Ti kópiu našej zápisnice, pošli prosím Ťa mailovú adresu.
Chobot
16.12.09,13:56
Zitulda, ak chceš pošlem Ti kópiu našej zápisnice, pošli prosím Ťa mailovú adresu.

Ak môžem aj ja na e-mail chrobak7(zavináč)post.sk.

Díky
Zitulda
16.12.09,14:55
Ďakujem pekne, potešila si ma : Posielam ss-kou.
lipka41
16.12.09,17:47
Zitulda, ak chceš pošlem Ti kópiu našej zápisnice, pošli prosím Ťa mailovú adresu.
Deganova,

aj ja by som chcela veľmi pekne poprosiť o zaslanie kópie zápisnice na email rozka/zavinač/atlas.sk.

Ešte raz ďakujem.
sito
18.12.09,05:53
Zitka, nediv sa tomu, ten kto požičiava sa potrebuje poistiť, že peniaze mu budú vrátené. Pri obnove domu sa nejedná o fazuľky. V konečnom dôsledku si požičiavate od nás Slovákov, daňových poplatníkov.