VERONIKA6
16.12.09,13:31
Dnes nám prišla z NOREPLY@skytoll.sk pošta, že nám ďakujú za registráciu
a zasielajú nám pridelený login a heslo do ich systému. Nakoľko sme sa nikde neprihlasovali, obratom som zaslala odpoveď na túto ich adresu. Hneď mi bolo doručené, že pošta je nedoručiteľná a adresa neexistuje. Nemáte niekto podobnú skúsenosť?
nivarto
16.12.09,13:00
"noreply" pri emailovej adrese znamená, že sa nedá na tu adresu nič poslať. Je z nej možné iba príjimať emaily. Skús pozrieť na webovej stránke tej spoločnosti http://skytoll.sk/
Sú tam aj telefónne čísla.
sondaw
16.12.09,14:32
Zdravím, neotevírám, nestahuji do PC, hned ve schránce hážu do spamu
Blankake
16.12.09,15:31
"noreply" pri emailovej adrese znamená, že sa nedá na tu adresu nič poslať. Je z nej možné iba príjimať emaily. Skús pozrieť na webovej stránke tej spoločnosti http://skytoll.sk/
Sú tam aj telefónne čísla.
Presne tak "NOREPLY" = NO REPLY - čiže niečo ako "bez odpovede". Spravidla sú to e-maily s nejakým potvrdením o registrácii, s upozornením...
12martin34
16.12.09,15:31
Uplne to vypusti z hlavy, mozno niekto zlomyselne alebo omylom uviedol tvoju email adresu. Pokial nemate doma nieco, co by malo suvisiet s tym zlodejskym mytom (kamion, mytna jednotka do auta), tak na to vobec nereaguj. Urcite ziadny pravny ani iny zavazok to neznamena.
Katy a R
16.12.09,15:49
.. mne takto posiela faktúry Tmobile..
Schiziak
25.12.09,15:56
Noreply sa do nazvu schranky dava preto aby nan uzivatelia neodpovedali. Na nazve nezalezi v podstate tam mozete dat hocico. Neviem preco zadubeni slovenski administratori nepouziju pre slovakov email napriklad ako robot﹫nieco.sk, neodpovedat﹫nieco.sk alebo podobne. Ja pouzivam robot﹫nieco.sk a vsimol som si, ze aj informaticky nevzdelanym zienatam, co je znacne problemova skupina, dojde, ze pisat tam nema vyznam (adminovi, preco porada.sk blokuje prispevky s normalny majlami do poctu 15?).

V podstate ide casto krat o spravu z nejakeho automatizovaneho systemu, ktory z principu odpovedat ani nemoze. A ak ste predsa len taky, neviem aki :) a email tam poslete, postovy server vam zvycajne (opat) vo velmi slusnej anglictine odpovie, ze spravu nemoze dorucit. Preco to 99 percent slovenskych adminov nepozmeni na slovenske texty v pripade, ze je email zo slovenska netusim. Tolko k zahadnej adrese.

Dovody preco sprava bola zaslana prave vam mozu byt viacere a niektore su podvodne.
Mail vobec nemusi pochadzat od firmy skytoll iba vas chcel utocnik presmerovat na svoju stranku, ktora ako skytoll vyzera a pokusa ukradnut vam heslo (poslat mejl "akoze" od firmy skytoll nieje problem).
Niekto pri registracii do mytneho umyselne zadal vasu emailovu adresu pripadne vase dalsie udaje ak ich mal aby nieco urobil.
Pri zadavani a registracii do systemu skytoll sa niekto pomylil, ma velmi podobnu adresu s vasou, doslo k presmycke a mejl prisiel vam.
System skytoll vas z nejakeho dovodu naozaj registroval a pridelil vam meno a heslo.
Tie druhe dve veci su celkom vazne podla mna, byt na vasom miesto do toho skytollu by som zavolal. Date za to peniaze za telefon a ak sa dovolate zrejme budete chvilu bojovat s operatorom.
anvano
31.03.10,08:20
Ahoj, registrácia k elektronickému mýtu!?:)