Charon
16.12.09,17:50
Dobrý deň,
otec má už druhý týždeň problém. 10x v priebehu noci mu anonymne vyzváňa telefón, pevná linka. Vždy je to o urážaní a zastrašovaní (prichytil zlodeja a ten ho depce). Podľa polície a justície je to o spoločenskom nažívaní, nieje to trestný čin, a tresce sa pokutou 33€. TOTO JE ČO ZA REPUBLIKU? Ak by som prokurátorke, ktorá to zhodila zo stola, zavolal v noci 10x tak stavím svoj plat, že ráno by som raňajkoval v cele predbežného zadržania a ak by som sa z toho dostal a zopakoval to, tak by mi našli 1kg čistého heroínu a stvrdol by som 20 rokov v base.

Podľa telekomu sa NEDÁ blokovať anonymný volajúci. Fera viem vyblokovať, Miša tak isto... ale anonym nie. S tým táto zvrhlá spoločnosť nepočíta.

Nevie niekto ako na to? Nestalo sa niekomu to isté? Jediná možnosť je iba zmena a utajenie telefónneho čísla?

ďakujem za každú radu...
Halli
16.12.09,16:58
Dobrý deň,
otec má už druhý týždeň problém. 10x v priebehu noci mu anonymne vyzváňa telefón, pevná linka. Vždy je to o urážaní a zastrašovaní (prichytil zlodeja a ten ho depce). Podľa polície a justície je to o spoločenskom nažívaní, nieje to trestný čin, a tresce sa pokutou 33€. TOTO JE ČO ZA REPUBLIKU? Ak by som prokurátorke, ktorá to zhodila zo stola, zavolal v noci 10x tak stavím svoj plat, že ráno by som raňajkoval v cele predbežného zadržania a ak by som sa z toho dostal a zopakoval to, tak by mi našli 1kg čistého heroínu a stvrdol by som 20 rokov v base.

Podľa telekomu sa NEDÁ blokovať anonymný volajúci. Fera viem vyblokovať, Miša tak isto... ale anonym nie. S tým táto zvrhlá spoločnosť nepočíta.

Nevie niekto ako na to? Nestalo sa niekomu to isté? Jediná možnosť je iba zmena a utajenie telefónneho čísla?

ďakujem za každú radu...

Nech si skúsi presmerovať pevnú linku na MT, ak ani tam nebude vidieť číslo, tak ho aspoň nebude zdvíhať ak bude anonym, alebo dať MT na tichý režim, prestane ho to baviť... To len zatiaľ pre info...;) Dá sa to aktivovať aj deaktivovať.
veronikasad
16.12.09,17:03
Dobrý deň,
otec má už druhý týždeň problém. 10x v priebehu noci mu anonymne vyzváňa telefón, pevná linka. Vždy je to o urážaní a zastrašovaní (prichytil zlodeja a ten ho depce). Podľa polície a justície je to o spoločenskom nažívaní, nieje to trestný čin, a tresce sa pokutou 33€. TOTO JE ČO ZA REPUBLIKU? Ak by som prokurátorke, ktorá to zhodila zo stola, zavolal v noci 10x tak stavím svoj plat, že ráno by som raňajkoval v cele predbežného zadržania a ak by som sa z toho dostal a zopakoval to, tak by mi našli 1kg čistého heroínu a stvrdol by som 20 rokov v base.

Podľa telekomu sa NEDÁ blokovať anonymný volajúci. Fera viem vyblokovať, Miša tak isto... ale anonym nie. S tým táto zvrhlá spoločnosť nepočíta.

Nevie niekto ako na to? Nestalo sa niekomu to isté? Jediná možnosť je iba zmena a utajenie telefónneho čísla?

ďakujem za každú radu...
Potrebuje mať z nejakého dôvodu v noci zapnutý tlf? Tak nech ho na noc vypne, ak anonymovi nikto nezdvihne, prestane ho to baviť ...(mám prenosný telefon na pevnej linke a keď ho vytiahnem zo zásuvky, zvonenie nepočujem)
Charon
16.12.09,17:12
Riešiť sa to dá, ako radíte... Vypnúť telefón. Otec má však staršiu sestru, pani má 85 rokov a nikdy nevie, kedy mu zavolá... Myslím tým, že sa jej môže niečo stať a bude volať brata... Chápete...
Dá sa aj zmeniť číslo a utajiť ho. Ale kvôli nejakej špine bude toto robiť a všetci dlhoroční známi sa mu nedovolajú?
sarasara
16.12.09,17:36
Aj na pevnej linke vidím číslo volajúceho. Pravda, ak volá z mobilu a nevidno číslo...Ale ak by sa ti vyhrážal smrťou a zabitím, tiež by polícia nekonala? Veď sa môžeš báť o svoj život.
A poslať písomnú sťažnosť telekomu. Sú poskytovatelia služby, mali by konať.
buchač
16.12.09,20:13
Dobrý deň,
otec má už druhý týždeň problém. 10x v priebehu noci mu anonymne vyzváňa telefón, pevná linka. Vždy je to o urážaní a zastrašovaní (prichytil zlodeja a ten ho depce). Podľa polície a justície je to o spoločenskom nažívaní, nieje to trestný čin, a tresce sa pokutou 33€. TOTO JE ČO ZA REPUBLIKU? Ak by som prokurátorke, ktorá to zhodila zo stola, zavolal v noci 10x tak stavím svoj plat, že ráno by som raňajkoval v cele predbežného zadržania a ak by som sa z toho dostal a zopakoval to, tak by mi našli 1kg čistého heroínu a stvrdol by som 20 rokov v base.

Podľa telekomu sa NEDÁ blokovať anonymný volajúci. Fera viem vyblokovať, Miša tak isto... ale anonym nie. S tým táto zvrhlá spoločnosť nepočíta.

Nevie niekto ako na to? Nestalo sa niekomu to isté? Jediná možnosť je iba zmena a utajenie telefónneho čísla?

ďakujem za každú radu...

To znamená , že otec vie , kto to je ???....či ...

A čo tak zistiť si číslo na toho fiškusa a volať mu naspäť ?

Nie 10 x za noc , ale aj 20 x v noci a zopár krát aj cez deň ...
A v pohode ...: " Jáj , pardon , prepáčte , to je omyl ..."
Pochopííííí , ak nie , je blbec .

A nemusí volať otec , môžte si to rozdeliť v rámci rodiny , aj priateľa občas požiadať ...nech má z toho ten dotyčný poriadny hokej ...

A nebude môcť nikoho obviniť ....;)
Charon
17.12.09,05:02
Aj na pevnej linke vidím číslo volajúceho. Pravda, ak volá z mobilu a nevidno číslo...Ale ak by sa ti vyhrážal smrťou a zabitím, tiež by polícia nekonala? Veď sa môžeš báť o svoj život.
A poslať písomnú sťažnosť telekomu. Sú poskytovatelia služby, mali by konať.

Včera som mal hodinový rozhovor s T-comom. Blokovať anonym - taká služba neexistuje.

Volá z utajeného čísla. Teda sa s tým nedá nič robiť. A podľa prokurátorky - stále to nenabudlo skutok trestného činu. Ako mne z toho vyplýva: Obťažovanie, vyhtážanie NIE JE trestný skutok. T-com dokonca nie je ochotný dať výpisy telefónnych čísiel na MOJE (teda otcove) telefónne číslo, iba polícii, alebo sudcovi... Ja som čím ďalej tým viac sklamaný z tohto štátu.
bobino38
17.12.09,05:12
...je to možno porušenie občianskeho zákonníka
§ 11

Fyzická osoba má právo na ochranu svojej osobnosti, najmä života a zdravia, občianskej cti a ľudskej dôstojnosti, ako aj súkromia, svojho mena a prejavov osobnej povahy.
húžva
17.12.09,05:23
Včera som mal hodinový rozhovor s T-comom. Blokovať anonym - taká služba neexistuje.

Volá z utajeného čísla. Teda sa s tým nedá nič robiť. A podľa prokurátorky - stále to nenabudlo skutok trestného činu. Ako mne z toho vyplýva: Obťažovanie, vyhtážanie NIE JE trestný skutok. T-com dokonca nie je ochotný dať výpisy telefónnych čísiel na MOJE (teda otcove) telefónne číslo, iba polícii, alebo sudcovi... Ja som čím ďalej tým viac sklamaný z tohto štátu.

Treba ísť vyššie a zapojiť do toho aj médiá, Markízu, STV, alebo jojku.
Nebojte sa keď sa tí toho chytia všetci sa o krátku chvíľu preberú z tej zimnej agónie.
Hroziaca davová psychóza, ktorú tým rozpútate v radoch byrokracie naberá na obrátkach až keď je spustená z toho najvyšiepoloženého miesta. Vzniká tak potom z ich strany, ani nie boj o spravodlivosť ako takú a o zadosťučinenie, či skôr o akýsi pokoj svedmia ---,
ale boj o vlastné miesto, pozíciu, "zápas o koryto". Vtedy sa začínajú diať úradnícke divy.

Verím, že sa Vám to podarí, ale nezabudnite postrašiť aj toho anonyma.
bobino38
17.12.09,05:28
Alebo podľa trestného zákona:
§ 360
Nebezpečné vyhrážanie

(1) Kto sa inému vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou takým spôsobom, že to môže vzbudiť dôvodnú obavu, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.
Laco-monter
17.12.09,05:57
Ja by som povedal,že netreba zbytočne nasierať ĺudí a nikto nebude v noci vyvolávať.

Také jednoduché.
buchač
17.12.09,06:20
Ja by som povedal,že netreba zbytočne nasierať ĺudí a nikto nebude v noci vyvolávať.

Také jednoduché.


Vždy je to o urážaní a zastrašovaní (prichytil zlodeja a ten ho depce)


......ahááááá , takže ak Ty prichytíš zlodeja / nevieme kde , kedy , za akých okolností .../ ako Ti rabuje byt , dom , firmu .......kua , chceš povedať , že ho ešte pochváliš ...???????

Diplom dáš ....???

Veď si v pohode , nesmieš predsa zlodeja nasrať ......

.....hm , podľa Teba ........také jednoduché .....

Ja by som povedal inak , Tvoja rada = jednoduchá , ale na píp ........
Laco-monter
17.12.09,10:01
Ja by som povedal inak , Tvoja rada = jednoduchá , ale na píp ........[/QUOTE]

moja rada bola predovšetkým logicka.

Prečo Ty nevolaš v noci mne ?

Pretože nemáš DOVOD aby si to robil.

Ak Ti niekto naschval vyvoláva v noci,tak ja som presvedčený, že on ten DOVOD, aby ti robil zle , má.
Charon
17.12.09,12:50
Laco-monter niečo mi ušlo? Ak chytíš v rodinnom dome zlodeja, ktorý stihol spôsobiť škodu za 4000€, zavoláš políciu, a počkáš so zlodejom do jej príchodu tak čo? Ty schvaľuješ trestné činy? Si zaujímavý človek ... Želám Ti, aby si sa dostal do podobnej situácie ako otec a musel by si konať. MUSEL. A potom niekto, napr. Fero-monter Ti napíše, že nemáš nasierať zlodeja, násliníka, vraha, úchyla čo Ti pretiahne mamu, sestru, ženu, dcéru, syna? Ty KDE ŽIJEŠ aj so ZSAZSULOU? STE VY DVAJA KOMPLETNÍ?


Poznámka: dalid a ja sme písali súčasne :-)
dalid
17.12.09,12:51
Laco-monter: ty si mi ale fakt kus ****ta. Tak ja ti napr, znasilnim sestru (ak nejaku mas). Ty ma prichytis pri tom, ale aby si ma nenasral tak ma nechas na pokoji...
Tak to si ale riadne "domontoval"...... :(
Boze, kam to spejeme ked takyto tipkovia behaju medzi nami???...
Charon
17.12.09,12:54
Tak ma napadlo, Laci, nie si to náhodou Ty? Lebo také šťastie by ma asi nestretlo... asi nie...
buchač
17.12.09,13:27
.......ďakujem cteným ,Charon a dalid , za to , že ma zastúpili a tým pádom aj ušetrili moje :

- nervy
- prsty
- klávesnicu
- ušetrenú elektrickú energiu
- ..........

Reagujem aspoň takto , nakoľko na základe týchto príspevkov sa mi mierne zdvihol tlak ....ale dobre , mám ho nižší , aspoň aj na káve som ušetril ...:D:D:D
misomiso
17.12.09,13:35
Charon
17.12.09,14:54
misomiso ďakujem za typ. Takto aspoň identifikujeme číslo a ďalej sa uvidí. Ďakujem.
Laco-monter
17.12.09,15:53
Charon, prestan tu furt trieskať o akomsi "prichytení", ak by si niekoho prichytil, a vedel jeho adresu, tak ideš za ním a prinajmenšom,by si žiadal nejaké vysvetlenie.

Tak bud ticho,prosim Ta a nenavazaj sa do nikoho ,ale RIEŠ svoje problemy a problemy svojej RODINY !!!:mad:
misoft
17.12.09,17:05
Laco-monter: to si tu zase niečo "zamontoval"!
cabada
17.12.09,17:24
To znamená , že otec vie , kto to je ???....či ...

A čo tak zistiť si číslo na toho fiškusa a volať mu naspäť ?

Nie 10 x za noc , ale aj 20 x v noci a zopár krát aj cez deň ...
A v pohode ...: " Jáj , pardon , prepáčte , to je omyl ..."
Pochopííííí , ak nie , je blbec .

A nemusí volať otec , môžte si to rozdeliť v rámci rodiny , aj priateľa občas požiadať ...nech má z toho ten dotyčný poriadny hokej ...

A nebude môcť nikoho obviniť ....;)

On je BLBEC ;)
anonym222
17.12.09,19:52
Charon, ak sa tvojmu otcovi niekto vyhráža, treba sa odosobniť a dotyčnému sa vyhrážať tiež, ale ešte razantnejšie. Ak používa sprosté slová, treba použiť ešte sprostejšie.
Možno sa ti to zdá hlúposť, ale naozaj iba toto pomáha pri komunikácii s takými to ľuďmi. Môžeš mu spomenúť, že sa dobre poznáš s nejakým známym mafiánom a ten si to s ním vybaví.
Charon
18.12.09,05:12
Charon, prestan tu furt trieskať o akomsi "prichytení", ak by si niekoho prichytil, a vedel jeho adresu, tak ideš za ním a prinajmenšom,by si žiadal nejaké vysvetlenie.

Tak bud ticho,prosim Ta a nenavazaj sa do nikoho ,ale RIEŠ svoje problemy a problemy svojej RODINY !!!:mad:


Lacike, toho chlapa hľadá polícia, je na neho vypísaný zatykač, pravdepodobne volá z mobilu. Ak vieš čítať, o tom pochybujem, tak poporos toho, čo Ti to predčítava a za Teba píše, nech napíše odpoveď na moju otázku, z minulej strany, hneď pod Tvojim príspevkom.

A ešte nech Ti prečíta otázku (tá je hneď hore, Lacike zvarač) - pýtam sa, ako zabrániť prijímanie anonymných volaní, o ich blokovnie... Teda sa pýtam na technické riešenie.... Žeby privariť slúchadlo?
buchač
18.12.09,09:04
Lacike, toho chlapa hľadá polícia, je na neho vypísaný zatykač, pravdepodobne volá z mobilu. Ak vieš čítať, o tom pochybujem, tak poporos toho, čo Ti to predčítava a za Teba píše, nech napíše odpoveď na moju otázku, z minulej strany, hneď pod Tvojim príspevkom.

A ešte nech Ti prečíta otázku (tá je hneď hore, Lacike zvarač) - pýtam sa, ako zabrániť prijímanie anonymných volaní, o ich blokovnie... Teda sa pýtam na technické riešenie.... Žeby privariť slúchadlo?

:---:D:---:D:---:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:cool::cool::cool:
misoft
18.12.09,16:11
Žeby privariť slúchadlo?
A ihneď vyskočí ďalší problém. Čím? Autogén alebo oblúk? :D:D:D:D
mimotemy
Halli
18.12.09,16:14
A ihneď vyskočí ďalší problém. Čím? Autogén alebo oblúk? :D:D:D:D
mimotemy

Ja by som to zvládla aj týmto :D

http://www.zasielkovyobchod.sk/inshop/pictures/store/610368-tavna-pistole_v.jpg
mareko
13.01.10,05:32
mimotemy Našli ste si už niekto neprijatý hovor, resp. prevzali ste hovor z tohto čísla: +423662701440 ? KeĎže je zahraničné, chcela som sa niečo dopátrať na nete a ujo google mi vyhodil túto stránk: http://phoneowner.info/Number.aspx/423662701440
Priznám sa, že som mala pokušenie tam napísať aj ja príspevok, ale potom som to nechala tak. Viete mi niekto povedať, čo by to malo byť? Aká pasca, aký chyták? Alebo sa iba niekto hrá? :confused:
Ďakujem.
dalid
13.01.10,08:56
Asi by som nedvihal cudzie cislo zo zahranicia, najme ak neocakavam ani ziadny hovor (napr. kvoli potvrdeniu objednavky zo zahranicia tovaru, ubytovania a pod.). Asi by som mohol ostat neprijemne zaskoceny vyskou faktury od mojho operatora..

Ved ak je to dolezite, moze nechat odkaz (pokial mas aktivnu odkazovu schranku).
marko182
13.01.10,11:20
mimotemy Našli ste si už niekto neprijatý hovor, resp. prevzali ste hovor z tohto čísla: +423662701440 ? KeĎže je zahraničné, chcela som sa niečo dopátrať na nete a ujo google mi vyhodil túto stránk: http://phoneowner.info/Number.aspx/423662701440
Priznám sa, že som mala pokušenie tam napísať aj ja príspevok, ale potom som to nechala tak. Viete mi niekto povedať, čo by to malo byť? Aká pasca, aký chyták? Alebo sa iba niekto hrá? :confused:
Ďakujem.

Tiez mi volalo, neviem ci presne to iste alebo iba podobne cislo predvcerom. Je to mobilne cislo z Lichtenstajnska. Kedze v tej krajine nikoho nepoznam, tak mi je jasne, ze sa tym zaoberat nemusim. Hovory z divnych cisiel proste neprijimam.
misoft
13.01.10,18:08
Keď už nič iné, tak http://www.numberingplans.com/?page=analysis⊂=phonenr (http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=phonenr)
vám aspoň (teda, ak nájde) povie niečo o telefónnom čísle (mobil aj pevné).
Meggi 1
13.01.10,23:03
Keď už nič iné, tak http://www.numberingplans.com/?page=analysis⊂=phonenr (http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=phonenr)
vám aspoň (teda, ak nájde) povie niečo o telefónnom čísle (mobil aj pevné).
Takto som pozerala na displej mobilu :eek::eek: keď som uvidela, z akého čísla som mala neprijatý hovor: +0000000 :D
Zadala som si toto číslo do misoftom priloženého linku, tak som sa dozvedela, že je to najpravdepodobnejšie číslo Bouvetovho ostrova, konkrétna informácia o tomto čísle je nedostupná a je možné, že toto číslo neexistuje.
Z wikipédie som sa dozvedela, že je to ostrov, ktorý je ... neobývaný :eek::D:D

Bouvetov ostrov (po nórsky (http://sk.wikipedia.org/wiki/N%C3%B3r%C4%8Dina) Bouvetøya) je neobývaný ostrov (http://sk.wikipedia.org/wiki/Ostrov), nachádzajúci sa v južnej časti Atlantického oceánu (http://sk.wikipedia.org/wiki/Atlantick%C3%BD_oce%C3%A1n) (resp. v Južnom oceáne (http://sk.wikipedia.org/wiki/Ju%C5%BEn%C3%BD_oce%C3%A1n)) a patriaci Nórsku (http://sk.wikipedia.org/wiki/N%C3%B3rsko). Najbližšia pevnina je vzdialená asi 1 600 km. Viac ako 95 % územia ostrova je pokrytých ľadom (http://sk.wikipedia.org/wiki/%C4%BDad).
:D
misoft
14.01.10,00:25
z akého čísla som mala neprijatý hovor: +0000000 :D

Týmto linkom som myslel to, že možno zistí čísla, ale reálne čísla. +000000 zaručene nezistí, je utajené. Niekedy sa stane, že niekto volá, prestane a dostanete odkaz na zmeškaný hovor z čísla +********, vtedy sa dá to zistiť. Je to len pomôcka, nič svetaborné, ale niekedy to dosť pomôže.
alexxandra
24.01.10,07:35
Vcera o desiatej mi tiez volalo toto cislo +423662701440

Som ho zrusila a dnes som trochu patrala na googli. Podla vsetkeho sa jedna o podvod:

http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=sl&u=http://whocallsme.com/Phone-Number.aspx/423662701440&ei=C_5bS8-bLdD9_Aa3jYWQBQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CAkQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3D%252B423662701440%26hl%3Dsk%26sa%3DG

Niekto si zriadil v Lichtensteinsku zarobkovu cinnost :-) Schvalne vola v dobe, ked je nepravdepodobne,ze prijmete hovor, a ocakava,ze rano zavolate naspat. Predpokladam,ze tam ma mastnu tarifu, nieco ako audiotextove cislo.

Takze pozor, nevolat naspat!

Podla vsetkeho obtazuje ludi na celom svete .
Marta V
24.01.10,18:25
Mne tiež toto číslo volalo minulý týždeň, ale práve som telefonovala a potom som si našla zmeškaný hovor. Našťastie som nevolala späť.
deha
08.03.10,08:18
A ja pripájam zas negat. skúsenosť so spol. Orange. 8.1. som si dala žiadosť i indent. zlomysel volania, prešli 2 mesiace , jasné že si za službu stiahli peniaze už som to aj vo faktúre zaplatila, a aj po tf. urgenciách mi zatiaľ nič neposlali, mala by som zrejme žiadať o dobropis a vrátenie sumy, ktorú som za túto službu Orangu uhradila, nie?
PaN1C_Showt1Me
09.03.10,06:17
Ja ponukam uplne jednoduche a ucinne technicke riesenie.


Predpoklad je mat hocijaky telefon, nie starsi ako cca. 3 roky. Tym myslim telefon s operacnym systemom: bud Symbian alebo Windows Mobile

Nainstalovat aplikaciu

SmartphoneWare Best BlackList

hatetepe :// veveve. smartphoneware.com/blacklist-for-s60-3rd-edition-product.php

(mam malo postov, takze prosim url nahradte http www)

A v nej jednoducho zakazat, aby telefon prijimal anonymne volania.
Tych pravidiel sa tam da vytvorit vela.. takze je iba na Vas, co chcete.

Je to sice plateny program, ale mesiac je trial verzia.. za ten mesiac toho dotycneho to prestane bavit.. ak nie, kludne sa ozvite, existuje aj dalsie riesenie :) povedzme, NEOFICIALNE :)
deha
11.03.10,05:38
Pre mna je tren Váš spôsob náročný, ja len dúfam . že po sťažnosti na gener. riaditeľa na neschopnosť a liknavosť pri plnení platených služieb sa nejako k číslu dopracujem a prepokladám , že volajúci bude nejaký tupec, a jeho číslo ma k nemu vďaka inter. dovedie.
PaN1C_Showt1Me
11.03.10,06:44
Pre mna je tren Váš spôsob náročný, ja len dúfam . že po sťažnosti na gener. riaditeľa na neschopnosť a liknavosť pri plnení platených služieb sa nejako k číslu dopracujem a prepokladám , že volajúci bude nejaký tupec, a jeho číslo ma k nemu vďaka inter. dovedie.

Tak ako dovolil by som si pochybovat o ich voli takyto ukon vykonat.. Nemate v okoli nikoho, kto sa hra trosku s mobilnymi telefonmi? to je skutocne otazka 2 minut.. v pripade kompatibilneho telefonu.
Kazu
11.03.10,09:11
Keď už nič iné, tak http://www.numberingplans.com/?page=analysis⊂=phonenr (http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=phonenr)
vám aspoň (teda, ak nájde) povie niečo o telefónnom čísle (mobil aj pevné).

Je to trochu nepresné. Iba zo zvedavosti som si zadala našu pevnú linku. Napísalo mi: Slowakia, Holíč. Bezpečne viem, že Senica. Ale ak číslo vyvoláva napr. z Jamajky tak nejakých 30 km vedľa je nepodstatný údaj:)
dobrava
17.04.10,10:53
Prajem pekný deň, môže mi niekto poradiť? Potrebujem zistiť jedno telef. číslo, ktoré mi volalo na mobil, avšak som si ho omylom vymazal. Dá sa to zistiť v mobile v nejakej histórii, alebo v nejakom zozname /aj keď som ho v prichádzajúcich hovoroch vymazal/, alebo len z výpisu telef. hovorov? Ak len odtiaľ, viete niekto, koľko stojí výpis tlf. hovorov z Orange? Dá sa urobiť tento výpis len za určité obdobie, alebo len za celý mesiac? Ďakujem.
zdenka131
17.04.10,11:07
sonoko
30.04.13,09:41
Info o sikovnej aplikacii ktora by mohla pri tomto probleme pomoct ludom so smartfonmi

http://www.mojandroid.sk/2011/08/16/slovenska-aplikacia-supervyhladavac-volajucich/ ;)