Zita5
17.12.09,09:10
UPOZORNENIE pre daňové subjekty k podávaniu daňových tlačív, ktoré sú v zhode
so vzormi ustanovenými opatreniami Ministerstva financií SR
Zita5
13.01.10,11:34
Prosím používateľov programu KROS , budete odovzdávať originál tlačivá , alebo použijete tlačivá zo softu .

Jedná sa teraz momentálne o DP DPH a DP DzMV .

Ďakujem .
michelle84
13.01.10,11:57
Prosím používateľov programu KROS , budete odovzdávať originál tlačivá , alebo použijete tlačivá zo softu .

Jedná sa teraz momentálne o DP DPH a DP DzMV .

Ďakujem .

Ja vypisujem tlačivá priamo na drsr.sk
Zita5
13.01.10,11:59
Podala som dopyt do firmy Kros . Je mi zbytočné vypisovať na stranke DRSR , ak teda to mám v programe , za čo si platíme nie malé ročné poplatky .
veronikasad
13.01.10,12:00
Prosím používateľov programu KROS , budete odovzdávať originál tlačivá , alebo použijete tlačivá zo softu .

Jedná sa teraz momentálne o DP DPH a DP DzMV .

Ďakujem .
Na našom DU mi tlačivá zo SW firmy KROS berú bez problémov. V aktuálnych verziach sú už prispôsobené požiadavke DU (aspoň v ALFE a OLYMPe som videla upozornenie).
michelle84
13.01.10,12:01
Podala som dopyt do firmy Kros . Je mi zbytočné vypisovať na stranke DRSR , ak teda to mám v programe , za čo si platíme nie malé ročné poplatky .

Každý DÚ je iný a keďže odovzdávam priznania na viaceré DÚ, tak radšej to takto riešim, aby neboli zbytočne problémy.
Simonab
13.01.10,12:02
Zitka ja som tlačila z Alfy aj Omegy a už mám aj podpísané tak dúfam, že budú OK.
Ešte doplním Kros používa FDF podklady, takže určite je to OK. Úplne naspodku tlačiva vytlačeného z Krosu máš poznámku generované z FDF.
Zita5
13.01.10,12:04
Na našom DU mi tlačivá zo SW firmy KROS berú bez problémov. V aktuálnych verziach sú už prispôsobené požiadavke DU (aspoň v ALFE a OLYMPe som videla upozornenie).


Dnes som inštalovala 16,00 Alfu , kde tam je to upozornenie prosím Ťa ?