Babulica
17.12.09,09:19
Prosím o radu...volala mi pani z Dôvery, že potrebuje na 1 zamestnanca, ktorý pracuje v dvoch firmách potvrdenie o výške príjmu.. Za našu firmu bolo poslané ročné zúčtovanie s doklad o výške príjmu a o preddavkoch na poistné za rok 2009. Aj za druhú firmu chce takýto doklad?? Alebo sa za druhú firmu zasiela iný doklad??

Prepáčte za blbé otázky...toto som ešte nikdy nerobila...španielska dedina :o

Ďakujem vopred.
Andyke
17.12.09,08:28
Za rok 2008 si mala vyplniť takéto tlačivo. Pozri prílohu.
Babulica
17.12.09,08:30
Za rok 2008 si mala vyplniť takéto tlačivo. Pozri prílohu.

Predošlá mzdárka také vyplnila, lenže pani z Dôvery chce za druhú firmu v ktorej robí náš zamestnenec tiež doklad a moja otázka znie či je to také isté tlačivo :)
Andyke
17.12.09,08:32
Áno.
Babulica
17.12.09,08:33
ďakujem moc
veronikasad
17.12.09,08:35
Prosím o radu...volala mi pani z Dôvery, že potrebuje na 1 zamestnanca, ktorý pracuje v dvoch firmách potvrdenie o výške príjmu.. Za našu firmu bolo poslané ročné zúčtovanie s doklad o výške príjmu a o preddavkoch na poistné za rok 2009. Aj za druhú firmu chce takýto doklad?? Alebo sa za druhú firmu zasiela iný doklad??

Prepáčte za blbé otázky...toto som ešte nikdy nerobila...španielska dedina :o

Ďakujem vopred.
Do RZZP si mala zahrnúť aj príjem zamestnanca v druhej firme. Musíš podať dodatočné RZZP.
FugAn
17.12.09,08:48
Obe firmy by mali dodať Potvrdenie o výške príjmu a preddavkoch na zdravotné poistenie. AK budeš mať obe potrvdrenia vyplníš RZZP typ S s listami 2x SA.
Babulica
17.12.09,11:27
To fakt?? No super....tak keď to budem mať, tak Vám budem znova písať...lebo toto som fakt ešte nerobila...super, ďakujem vopred :)