WeronikaS
17.12.09,10:28
Dobry den, chcela by som vas poprosit o radu mam 19rokov ked sa moji rodicia rozviedli bola som zverena do opateri mame a otec mi posielal vyzivne po urcitej dobe sa mama prestahovala a ja som isla byvat k otcovi a podala som ziadost na okresny sud o vyzivne kedze som zila u otca bolo by nezmyselne aby posielal mame vyzivne v ziadosti bolo poziadane o doplatenie vyzivneho za dobu ktoru som u otca zila tiez naklady ktore su spojene z mojim studiom posielala som to zhruba pred rokom a pol kedze to dlhsie trva dnes to prislo mojej mame. Kedze za ten rok a pol sa moja situacia zmenila som zamestnana na TPP a mam vytvoreny individualny studijny plan na strednej skole ktoru koncim tymto rokom tiez zijem rok sama z priatelom chcela by som poslat ziadost o zruseni vyzivneho vedeli by ste mi poradit ako? nechcem aby rodicia museli po takej dlhej dobe nieco riesit ci vyrovnavat chcem mat uz pokoj z riesenim tychto veci preto vas prosiiim o radu co mam poslat na okresny sud a v akej forme vopred dakujem za radu moc by mi to pomohlo.
31Jankal
17.12.09,09:34
Behni na okresný súd a opýtaj sa či sa to nedá stiahnuť, či už nieje neskoro.
WeronikaS
17.12.09,11:01
dakujem za radu volala som na info centrum kde mi povedali ze mozem poslat ziadost o zastaveni konania.dakujem