i&g
17.12.09,18:42
Oslovil ma známy, ktorý si plánuje otvoriť krčmu, či by som mu nerobila účtovníctvo. Nemám skúsenosti s účtovaním v krčme. Aké účtovníctvo má viesťj JÚ alebo PÚ? Čo všetko v krčme treba viesť? Má s tým niekto skúsenosti?
Monika C.
17.12.09,17:55
Najprv musíš vedieť aké účtovníctvo vedie či jednoduché alebo podvojné / s.r.o. vedú podvojné / ale môže aj fyzická osoba viesť podvojné. Ďalej musíš mať registračnú pokladňu a knihu pokladnice. Neviem či je platcom DPH. Colnica výkaz už sa neodovzdáva ale robiť to treba. Ďalšie veci sú výplaty lepšie odpovedať na konkrétne otázky ako tak všeobecne. Treba pracovný poriadok, reklamačný protokol,hygienu atď.
i&g
17.12.09,18:06
Chce to mať ako živnosť. Teraz je vedený na ÚPSVaR. Ponúkli mu príspevok ak začne podnikať. Tak uvažuje, že by si otvoril malú krčmičku, keďže má k dispozícii vlastné priestory. A nechce nečinne sedieť a nič nerobiť. Sám má v tom však nejastnosti, čo všetko k tomu treba. Keď chce príspevok od ÚP, musí absolvovať prípravny kurz. Hádam mu tam poradia ako to rozbehnúť. Mňa zaujíma, ak by som mu mala robiť "papiere", čo všetko to obnáša.
mysimis
17.12.09,18:34
Ak chce príspevok od ÚPSVar nech sa presne opýta či mu na rozbehnutie takejto prevádzky vôbec dajú príspevok. Podľa mojich skúseností na takýto druh prevádzky ÚPSVaR neprispieva.