henywow
18.12.09,11:23
Ahojte,
potrebujem zamestnat vratnika - upratovaca na strazenie + upratovanie sportovej haly. potrebujem aby bol v hale rano na dve hodiny a potom az podvecer na cca 2-6 hodin denne (zalezi od vytazenia). do tyzdna je to spolu cca do 40 hodin. Viete poradit ako by to bolo najlepsie riesit. Ci musi byt TPP alebo VPP alebo dohoda. Ak by bolo treba prijal by som aj dvoch (ak to ma byt TPP tak urcite nie). Dakujem
Danila
18.12.09,10:32
Ahojte,
potrebujem zamestnat vratnika - upratovaca na strazenie + upratovanie sportovej haly. potrebujem aby bol v hale rano na dve hodiny a potom az podvecer na cca 2-6 hodin denne (zalezi od vytazenia). do tyzdna je to spolu cca do 40 hodin. Viete poradit ako by to bolo najlepsie riesit. Ci musi byt TPP alebo VPP alebo dohoda. Ak by bolo treba prijal by som aj dvoch (ak to ma byt TPP tak urcite nie). Dakujem:) Ty sa pýtaš, ja sa pýtam. Prečo?:eek:
Tweety
18.12.09,10:39
Ahojte,
potrebujem zamestnat vratnika - upratovaca na strazenie + upratovanie sportovej haly. potrebujem aby bol v hale rano na dve hodiny a potom az podvecer na cca 2-6 hodin denne (zalezi od vytazenia). do tyzdna je to spolu cca do 40 hodin. Viete poradit ako by to bolo najlepsie riesit. Ci musi byt TPP alebo VPP alebo dohoda. Ak by bolo treba prijal by som aj dvoch (ak to ma byt TPP tak urcite nie). Dakujem
Môžeš to riešiť DOPČ, zamestnanec neplatí odvody, zamestnáv. len do SP, G a ÚP, alebo na skrátený pracovný čas, tu sa už odvody odvádzajú za obidvoch.
henywow
18.12.09,11:24
:) Ty sa pýtaš, ja sa pýtam. Prečo?:eek:
bo neviem ci najdem niekoho kto by bol ochotny chodit do prace kazdy den (aj soboty aj nedele)
ivka70
18.12.09,11:31
bo neviem ci najdem niekoho kto by bol ochotny chodit do prace kazdy den (aj soboty aj nedele)

Ak chces niekoho zamestnat na TPP tak, aby chodil do prace kazdy den aj cez vikend, tak musis tych zamestnancov prijat 2.
Zo zakona nie je mozne pracovat kazdy den v tyzdni.

Idealne by bolo vytvorit 2 pracovne miesta na 5- 6 hodinovy pracovny uvazok. Mas aj zastupovanie a aj vies rozdelit tu pracu tak, ze kazdy z nich ma minimalne 2 dni v tyzdni volne.
Tie miesta by mohli vykonavat napr. aj ciastocni invalidi (urcite by sa mnohi potesili, praca sa im hlada tazko).
Naplanovat zmeny by uz nebol taky problem :).
henywow
18.12.09,13:13
Ak chces niekoho zamestnat na TPP tak, aby chodil do prace kazdy den aj cez vikend, tak musis tych zamestnancov prijat 2.
Zo zakona nie je mozne pracovat kazdy den v tyzdni.

Idealne by bolo vytvorit 2 pracovne miesta na 5- 6 hodinovy pracovny uvazok. Mas aj zastupovanie a aj vies rozdelit tu pracu tak, ze kazdy z nich ma minimalne 2 dni v tyzdni volne.
Tie miesta by mohli vykonavat napr. aj ciastocni invalidi (urcite by sa mnohi potesili, praca sa im hlada tazko).
Naplanovat zmeny by uz nebol taky problem :).
jj s myslienku invalidov som mal uz v hlave. vdaka