ninla
20.12.09,13:54
Dobrý deň. :) Chcela by som sa opýtať do akej triedy sú na školách zaradení pedagogický poradcovia, keď majú vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a čo je úlohou ich činnosti. Ďakujem za odpovede :)
ninla
20.12.09,14:18
Dobrý deň. :) Chcela by som sa opýtať do akej triedy sú na školách zaradení pedagogický poradcovia, keď majú vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a čo je úlohou ich činnosti. Ďakujem za odpovede :)

Sabadka mohla by si odpísať ak vieš niečo? Mám to pre kamarátku, ďakujem. Nina
jaros5
21.12.09,10:05
Myslíš výchovných poradcov ?
tímea19
21.12.09,11:47
Myslíš výchovných poradcov ?
podľa nového zákona existuje pedagogický poradca,ale to sa týka pedagógov a nie žiakov!!!
ninla
21.12.09,12:37
podľa nového zákona existuje pedagogický poradca,ale to sa týka pedagógov a nie žiakov!!!

Ďakujem, mohli by Ste mi poradiť, kde sa známa môže dočítať o tom viac?
tímea19
21.12.09,15:12
Ďakujem, mohli by Ste mi poradiť, kde sa známa môže dočítať o tom viac?
niečo v tom zmysle,kto má na starosti koordinovať karierový postup ostatných, ale bohužiaľ viac ani ja neviem,keď niečo zistím,dám vedieť,zatiaľ aj pre nás je to príliš hmlisté:o
tímea19
21.12.09,15:17
ja!!,a dočítať o tom je dosť problematické,nič konkrétne nie je ani na stránkach krajských školských úradov,resp.ministerstva školstva,ale možno ona tam niečo nájde
ninla
22.12.09,06:56
ja!!,a dočítať o tom je dosť problematické,nič konkrétne nie je ani na stránkach krajských školských úradov,resp.ministerstva školstva,ale možno ona tam niečo nájde

Ďakujem Vám aj takto za radu, budem rada ak potom ešte napíšete.
Sabadka
22.12.09,18:37
Ďakujem Vám aj takto za radu, budem rada ak potom ešte napíšete.

Prešla som celú 437/2009 aj 317/2009 ale o pozícii pedagogický poradca v týchto dvoch zákonoch ani srnka netuší:D. Skús sa pozrieť ešte na stránke www.minedu.sk na pravej lište sú nové zákony, možno nájdeš niečo v kontinuálnom vzdelávaní ak mi to ešte dobre myslí tak je to 445/2009, ale na 100% nie som si istá, ak by som sa s niečím takým stretla ozvem sa ti. ;)
ninla
22.12.09,20:24
Prešla som celú 437/2009 aj 317/2009 ale o pozícii pedagogický poradca v týchto dvoch zákonoch ani srnka netuší:D. Skús sa pozrieť ešte na stránke www.minedu.sk (http://www.minedu.sk) na pravej lište sú nové zákony, možno nájdeš niečo v kontinuálnom vzdelávaní ak mi to ešte dobre myslí tak je to 445/2009, ale na 100% nie som si istá, ak by som sa s niečím takým stretla ozvem sa ti. ;)

Ďakujem si veľmi šikovná, že si prešla celý ten zákon :-) Áno skúsim pozrieť na minedu. Ďakujem budem trpezlivo čakať na ďalší Tvoj príspevok ohľadom tejto témy. A prajem Tebe i ostatným krásne Vianoce