x_nick_x
20.12.09,18:09
zdravím..chcem sa spýtať či je vôbec možné podnikať na voľnú živnosť v oblasti : núdzového odomknutia automobilov, ide o to že ak sa niekto vymkne(zabuchne si v aute kľúče)ja prídem a to auto otvorím..samozrejme za poplatok:)dá sa to vôbec realizovať na voľnú živnosť ?ak s tým máte niekto skúsenosti alebo viete ako by sa to dalo zapísať, tak prosím poradte...Ďakujem
buchač
20.12.09,17:20
zdravím..chcem sa spýtať či je vôbec možné podnikať na voľnú živnosť v oblasti : núdzového odomknutia automobilov, ide o to že ak sa niekto vymkne(zabuchne si v aute kľúče)ja prídem a to auto otvorím..samozrejme za poplatok:)dá sa to vôbec realizovať na voľnú živnosť ?ak s tým máte niekto skúsenosti alebo viete ako by sa to dalo zapísať, tak prosím poradte...Ďakujem

.....tak Ty si ale číslo ....:rolleyes:

Aké autá ?

Š 120 , Žigu , Traboša ......

Sídlo firmy máš - budeš mať na Floriánke alebo v Šaci ....;)

Tam je konkurencie habadej ....:---:---:---:

A títo nielen otvoria / bez poplatku / , ale aj zoberú .....bez opýtania a povolenia ...:D:D:D
Danila
20.12.09,17:24
.....tak Ty si ale číslo ....:rolleyes:

Aké autá ?

Š 120 , Žigu , Traboša ......

Sídlo firmy máš - budeš mať na Floriánke alebo v Šaci ....;)

Tam je konkurencie habadej ....:---:---:---:

A títo nielen otvoria / bez poplatku / , ale aj zoberú .....bez opýtania a povolenia ...:D:D:DPredbehol si ma, ani som netušila, že najnovšie aj s poplatkom.... Ty brďo, vývoj ide dopredu atómovodelostrelecky...;)
veronikasad
20.12.09,17:53
V PD je živnostník - klúčová služba, ktorý otvára zabuchnuté dvere na bytoch - tiež za poplatok
buchač
20.12.09,18:03
V PD je živnostník - klúčová služba, ktorý otvára zabuchnuté dvere na bytoch - tiež za poplatok

ADLO robí už roky .....:rolleyes:;)
veronikasad
20.12.09,18:04
ADLO robí už roky .....:rolleyes:;)
ADLO je s.r.o. - poznám aj FO
ludex
20.12.09,19:35
zdravím..chcem sa spýtať či je vôbec možné podnikať na voľnú živnosť v oblasti : núdzového odomknutia automobilov, ide o to že ak sa niekto vymkne(zabuchne si v aute kľúče)ja prídem a to auto otvorím..samozrejme za poplatok:)dá sa to vôbec realizovať na voľnú živnosť ?ak s tým máte niekto skúsenosti alebo viete ako by sa to dalo zapísať, tak prosím poradte...Ďakujem


Jéj,naučíš ma to? Samozrejme za poplatok! Ale nemôžu nás chytiť! :):cool::o
tetrisss
20.12.09,20:32
Niekomu sa to zda smiesne, ale moj znamy v Bratislave pred 2-3 rokmi takuto sluzbu za asistencie policie vyuzil, tvrdil, ze chlapik ledva vyskocil z auta a drahe auticko otvoril, cely rad mu zaplatil 500 este vtedy sk a obisiel bez akejkolvek ujmy, a co je podstatne, vraj ten dotycny carodej to mal riadne cez zivnost, takze myslim, ze to je mozne, len si neviem predstavit nazov tej zivnosti:---.
ludex
20.12.09,20:41
Niekomu sa to zda smiesne, ale moj znamy v Bratislave pred 2-3 rokmi takuto sluzbu za asistencie policie vyuzil, tvrdil, ze chlapik ledva vyskocil z auta a drahe auticko otvoril, cely rad mu zaplatil 500 este vtedy sk a obisiel bez akejkolvek ujmy, a co je podstatne, vraj ten dotycny carodej to mal riadne cez zivnost, takze myslim, ze to je mozne, len si neviem predstavit nazov tej zivnosti:---.


Neviem či to je možné,ale neviem si neako dosť dobre predstaviť toho živnostníka,ktorý by vedel otvoriť bez problémov a násilia všetky druhy aut. Musel by to byť velký maník!
Danila
20.12.09,20:44
Neviem či to je možné,ale neviem si neako dosť dobre predstaviť toho živnostníka,ktorý by vedel otvoriť bez problémov a násilia všetky druhy aut. Musel by to byť velký maník!He,he - kleptomaník oficiále....:rolleyes:;)
tetrisss
20.12.09,20:58
Zrejme mal nejaku dlhu "prax", tento moj znamy bol z toho dlho v soku, tvrdil, ze fakt to bolo v sekunde otvorene a ze keby to nebol videl na vlastne oci, tak tomu ani neveri. Tak prax sa v tomto obore ziskava asi len jednym sposobom:D.
x_nick_x
21.12.09,18:25
v živote som nič neukradol a ani neplánujem!!!..len som sa chcel spýtať aký druh živnosti by sa k tomu hodil
Danila
21.12.09,18:34
v živote som nič neukradol a ani neplánujem!!!..len som sa chcel spýtať aký druh živnosti by sa k tomu hodilNo prepáč! V živote by nás také niečo ani vo sne nenapadlo..., ale zažartovať pri takej zmysluplnej činnosti sme si snáď mohli, čo povieš.;)
misomiso
21.12.09,18:51
v živote som nič neukradol a ani neplánujem!!!..len som sa chcel spýtať aký druh živnosti by sa k tomu hodil

Urcite "klucova sluzba". Ale asi by nebolo rentabilne otvarat iba auta. Asi by bolo vhodne otvarat vo vseobecnosti zabuchnute dvere - aj na bytoch.
Generalissimus
21.12.09,18:52
Mna by skor zaujimalo ako sa dnes daju "zabuchnut" kluce od auta?

Mam taky pocit ze ziadne auto sa uz neda zamknut zvonku bez kluca, teda aspon tie co pouzivam urcite nie, dokonca ani starsie ducato a to viem isto proste nezatlacite ten uzatvaraci dzindzik dolu kym su otvorene dvere :rolleyes:
misomiso
21.12.09,20:19
Mna by skor zaujimalo ako sa dnes daju "zabuchnut" kluce od auta?

Mam taky pocit ze ziadne auto sa uz neda zamknut zvonku bez kluca, teda aspon tie co pouzivam urcite nie, dokonca ani starsie ducato a to viem isto proste nezatlacite ten uzatvaraci dzindzik dolu kym su otvorene dvere :rolleyes:

Tak to bolo vzdy, ale zabuchnut sa to da jednoducho. Bud cez zadne dvere, alebo cez kufor, Jednoducho otvoris kufor, a diaklovym zamknes auto, aby si ho po uzavreti kufra uz nemusel zamkynat (napr. budes mat plne ruky). Potom si nevsimnes, ze pri prehrabavani v kufri si "docasne" odlozis kluce a kufor zabuchnes.
ludex
21.12.09,20:27
Mna by skor zaujimalo ako sa dnes daju "zabuchnut" kluce od auta?

Mam taky pocit ze ziadne auto sa uz neda zamknut zvonku bez kluca, teda aspon tie co pouzivam urcite nie, dokonca ani starsie ducato a to viem isto proste nezatlacite ten uzatvaraci dzindzik dolu kym su otvorene dvere :rolleyes:

By si sa divil! Ja mám octaviu a alarm sám zamkne po piatich minútach auto.Nechal som si klúče na zadnom sedadle,ako som bral tašky a počul som za chvílu raz cvak a dvakrát píp a bol som vybavený.Naštastie som mal doma druhé pípátko! ;):eek:;)
buchač
21.12.09,21:05
By si sa divil! Ja mám octaviu a alarm sám zamkne po piatich minútach auto.Nechal som si klúče na zadnom sedadle,ako som bral tašky a počul som za chvílu raz cvak a dvakrát píp a bol som vybavený.Naštastie som mal doma druhé pípátko! ;):eek:;)

Octavia je ŠKODA/vka ....

To nie je auto ....;)

A čo sa týka tých piatich minút ....nie je to náhodou aj nastaviteľné , poprípade táto možnosť vypnúť ..???

Na mojom AUTE je zasa tak , že pípnem a ak do určitej doby / cca 1 minúta /neotvorím auto , tak vtedy sa okoamžite alarm dá znova do činnosti ....