srandaman
20.12.09,21:12
ahojte,
riesime doma taky zaujimavy problem.
zijeme s dedom, ktory je fajciar. cely zivot vyhadzuje ohorky do WC, aby tieto nesmrdeli v popolniku alebo v kosi. Zbavuje nas tak zapachu, na druhej strane znecistuje toaletu. Kedze prave menime toaletnu misu, tak sa chceme vyhnut jej pravidelnemu zaspineniu ohorkami. No nevieme ponuknut dedovi alternativu, co s cigaretovymi ohorkami. Kam ich dat, ako ich docasne ulozit, kym sa nevyhodia, tak aby nam tu nezapachali.

Samozrejme nechceme, aby ich vyhadzoval von oknom, ani aby ich chodil po jednom vyhadzovat vonku do kosa.
Ak mate, niekto nejaky sikovny napad, prosim poradte.

Hladal som nejake specialne kose na cigarety, z ktorych pach neprejde do miestnosti, ale zatial som nebol uspesny.

za kazdu radu dakujem.

vlady
arizona
20.12.09,20:23
Obyčajný zaváraninový pohár, (príp. aj plast. fľaša) naplnený do polovice vodou. Zavrieš viečkom, aby nesmrdelo. Ked je plný, vyhodíš:---;)
Inak, dostať aj také popolníky v trafikách , kde po vhodení špačku stlačíš "knoflík" a špak spadne dnu a vrch sa zatvorí, aby nesmrdelo a nedymylo.
ivka70
20.12.09,20:27
Obyčajný zaváraninový pohár, (príp. aj plast. fľaša) naplnený do polovice vodou. Zavrieš viečkom, aby nesmrdelo. Ked je plný, vyhodíš:---;)


U nas sa ani voda do neho nedava, pouzivame take 3 dcl od horcice, podstatny je uzaver, aby to islo zavriet ..a ked je uz dost plny, vyhodit cely aj s obsahom.

Je fakt, ze my ho mame na balkone, nie vo vnutri, ale nie je citit nic.
Kidzero
21.12.09,08:47
Ja si myslím že najefektívnejší spôsob by bol odnaučiť deda fajčiť...:)
ZEvina
21.12.09,09:00
Najjednoduchší spôsob je, že do uzatvoriteľnej nádoby dáš piesok. Nezapácha, môžeš vysypať do smetí.
viktorviktor
21.12.09,13:53
plastové vedierko s vodou vo wc, večer vyliať
jsomsak
22.12.09,12:48
Vyhoď deda
Reny1
29.12.09,19:01
mám ten špeciálny popolník, kde po stlačení,prepadne cigareta dolu, a keď ideme s košom,tak ho vysypeme, je to dobré
Alenka35
03.01.10,09:23
dokonca ani caste vetranie nepomaha, suhlasim najlepsie je nefajcit
marjankaj
03.01.10,09:34
Ja si myslím že najefektívnejší spôsob by bol odnaučiť deda fajčiť...:)


To ho skôr odnaučíš jesť.:D:D:D
ludex
03.01.10,09:39
Ja si myslím že najefektívnejší spôsob by bol odnaučiť deda fajčiť...:)

Starího psa novým kouskúm nenaučíš! ;):);)