zhv
21.12.09,16:59
Zamestnanec ma prac.zmluvi u firmy 1. kde je PNS celý december.U firmy 2.pracuje na dohodu. Môže mať vyplatenú dohodu u firmy 2?
vikinka
21.12.09,17:04
To PNS asi znamená práceneschopnosť? V takom prípade ak je PN v danom mesiaci,nemôže "nemal by"vykonávať prácu ani na dohodu,nakoľko tým poruší liečebný režim stanovený lekárom a môže prísť o nemocenské dávky,ak dokáže dohodu vykonať bez toho,že poruší liečebný režim,tak prečo nie?
Na jednej strane vo výkaze od 1.zam-ľa je evidovaný ako PN a z druhej firmy bude vo výkaze s vymer.základom na dohodu?
drobeceva
21.12.09,20:10
Zamestnanec ma prac.zmluvi u firmy 1. kde je PNS celý december.U firmy 2.pracuje na dohodu. Môže mať vyplatenú dohodu u firmy 2?
Ak je celý mesiac na PN, nemôže mať vyplatenú dohodu. Tak ako vikina písala, bolo by to porušenie liečebného režimu. Ak maroduje, nemôže pracovať.:)
Zoltán Kovács
21.12.09,20:33
Ja si to viem predstaviť. Prečo nie. V riadnom zamestnaní má PN. Na dohodu by mohol robiť aj doma, bez toho aby porušil liečebný režim. Napr. doma z postele by nahadzoval údaje do databázy.
drobeceva
22.12.09,06:42
Ja si to viem predstaviť. Prečo nie. V riadnom zamestnaní má PN. Na dohodu by mohol robiť aj doma, bez toho aby porušil liečebný režim. Napr. doma z postele by nahadzoval údaje do databázy.
Zolo, súhlas, je to teoreticky možné. Ale nevadí, že vo výkaze SP bude figurovať odmena?
Zoltán Kovács
22.12.09,09:28
Zolo, súhlas, je to teoreticky možné. Ale nevadí, že vo výkaze SP bude figurovať odmena?


Myslím si, že nie. Veď pri dohode je iba úrazové a garančné poistenie, a v hl.prac.pomere všetky poistenia.
Tweety
22.12.09,10:22
Myslím si, že nie. Veď pri dohode je iba úrazové a garančné poistenie, a v hl.prac.pomere všetky poistenia.
Určitie nie, pretože je u toho druhého zamestnávateľa riadne prihlásený cez RLFO do SP ako dohodár.
Mária27
22.12.09,14:23
Zákon s takým prípadom počíta:

§ 58
Nárok na nemocenské dávky z viacerých nemocenských poistení
(1) Nárok na nemocenskú dávku sa posudzuje samostatne z každého nemocenského poistenia.
(2) Ak vznikne nárok na nemocenskú dávku z viacerých nemocenských poistení, nemocenská dávka sa určí z úhrnu denných vymeriavacích základov na určenie výšky nemocenských dávok z tých poistení, z ktorých vznikol nárok na nemocenskú dávku, a nemocenská dávka sa vypláca len jedna.