jana987
23.12.09,07:03
dobry.ja by som tu len skusila napisat otazocku,ci mi nahodou nevie niekto poradit.mam novu motorolu a uz sa mi asi podarilo nieco postlacat a z displeja mi zmizol ukazovac casu.nech robim co robim,neiem najst ,ako to tam dat spat!
nevie mi niekto poradit? dakujem
katarina.j
23.12.09,20:21
nejde to cez nastavenie-datumu a času a po nastaveni zadat zobrazit na display?
jana987
24.12.09,12:00
praveze tu nic take nieje,ani v priruckach.
frederyka
27.12.09,19:28
dobry.ja by som tu len skusila napisat otazocku,ci mi nahodou nevie niekto poradit.mam novu motorolu a uz sa mi asi podarilo nieco postlacat a z displeja mi zmizol ukazovac casu.nech robim co robim,neiem najst ,ako to tam dat spat!
nevie mi niekto poradit? dakujem

Menu nastavenia:
Personalizace
Presmerovanie
Status telefónu
Nastavenie hovorov
Zabezpečenie
Ďalšie nastavenie > základné nastavenie > Čas a dátum

druhá možnosť : Obnovenie nastavenia všetkých volieb
< Nastavenie < Ďalšie nastavenie < Základné nastavenie < Úplný reset
Flinstone
28.12.09,07:37
mám síce iný model motoroly, ale nastavenie možno bude podobné:
menu-nastavenie-osobné nastavenie-domovská obrazovka-hodiny:digitálny poloha:zarovnať vľavo (stred)
jana987
29.12.09,12:07
ani jednym sposobom to nejde.
frederyka
29.12.09,12:14
ani jednym sposobom to nejde.
skúšala si úplný reset? alebo tvrdý = vytiahni baterku z mobilu.
Flinstone
29.12.09,19:50
skúšala si úplný reset? alebo tvrdý = vytiahni baterku z mobilu.
motorola nieje pc... vybratim baterky sa nevynuluju nastavenia... len cez menu
frederyka
29.12.09,21:33
motorola nieje pc... vybratim baterky sa nevynuluju nastavenia... len cez menu
nechcem sa vadiť, ;) vybratie baterky niekedy pomôže:) poinformuj sa u kamošov:);)
Xanti
29.12.09,21:37
motorola nieje pc... vybratim baterky sa nevynuluju nastavenia... len cez menu
No neviem,
ale pred pár dnami som riešila nastavenie mobilu lebo mi nechceli ísť mms. Tak mi kázali vybrať na tvrdo baterku, bez vypnutia.
Proste resetnúť mobil. A ono napodiv sa to začalo fungovať... tiež som o tom počula pár dní do zadu, a naozaj to zaberá. Aspoň u mňa. :D
jana987
30.12.09,05:44
skusila som vytiahnut baterku a nic.ale vivien mi poradila dat si cestinu a tam to ide bez problemov a bez nastavovania!
frederyka
30.12.09,17:30
Neskúšala si sa spýtať svojho operátora, u ktorého si kupovala telefón?
Danielita
07.07.10,07:46
ahoj, neviem, ci uz si na to prisla. ja som si tiez tento mobil kupila a povedali mi, ze ak si nastavim cestinu ako hlavny jazyk, budu tam aj hodinky.
A naozaj, ked som mala slovencinu, cas sa tam nedal dostat.

prosím, nevie niekto ako nastavit v tomto tel. centra, aby fungovali mms ??? som v orange. v predajni mi vobec nevedeli poradit.
Dakujem pekne
zk24
07.07.10,07:51
Danielita
07.07.10,08:09
ahoj , skúšala som ich stránku ako prvú, ale tam tento mobil bohužiaľ nie je, a v orange som včera strávila celú hodinu, aj tak mi nepomohli. mobil mám kúpený cez O2, ale kartu mam v orange, takze asi je blbe is t do O2 si dat nastavovat orangeacke udaje...hm?
aj tak dakujem , hadam ma niekto spasi, lebo uz som z toho chora