kepso
23.12.09,07:51
Mam TPP na 15 dni mesacne u mojho zamestnavatela a pocas dalsich 15 dni mam u toho isteho zamestnavatela brigadu. Ja by som vsak chcel pocas tych 15dni vyuzit aj podnikanie aj brigadu -pokial nebudu zakazky. Co na to zakon? Kolko sa da ako brigadnik odrobit?Je to v sulade so zakonom? Vopred dakujem
Tweety
23.12.09,07:12
Mam TPP na 15 dni mesacne u mojho zamestnavatela a pocas dalsich 15 dni mam u toho isteho zamestnavatela brigadu. Ja by som vsak chcel pocas tych 15dni vyuzit aj podnikanie aj brigadu -pokial nebudu zakazky. Co na to zakon? Kolko sa da ako brigadnik odrobit?Je to v sulade so zakonom? Vopred dakujem
Záleží to od toho, akú máš brigádu-dohodu, či DoVP, alebo DoPČ, alebo si študent a máš DoBPŠ. Skús napísať o akú dohodu ide.
veronikasad
23.12.09,10:12
Mam TPP na 15 dni mesacne u mojho zamestnavatela a pocas dalsich 15 dni mam u toho isteho zamestnavatela brigadu. Ja by som vsak chcel pocas tych 15dni vyuzit aj podnikanie aj brigadu -pokial nebudu zakazky. Co na to zakon? Kolko sa da ako brigadnik odrobit?Je to v sulade so zakonom? Vopred dakujem
Ide o rovnaký druh práce u toho istého zamestnávatela na dohodu a pracovnú zmluvu ?
kepso
23.12.09,13:55
No zamestnavatel prostrednictvom agentury plati aj brigadnikov, no a dava moznost aj riadnym zamestnancom pokial maju volno.