adamcccccc
26.12.09,11:17
Caute mam problem s volantom k pc nazov je 2 in 1 silver lightning wheel speedlink sl-6682 nainstalujem ovladace a proste nic nereaguje no je tam driver proste a potom je tam este driver na vistu ja mam ale windows sedem tak som si myslel ze mi to preto nejde skusil som to na notebooku kde je windows xp a proste zase nic nainstalujem napise ze bol uspesne nainstalovany a proste v device manageri tam pribudla nova jednotka unknow cize neznama skusil som to v hre need for speed underground 2 a proste nic ale kedze tam je vista tak by to malo ist aj na windows 7 nie no moj notebook je msi gx 623
adamcccccc
26.12.09,14:45
caute mam volant speedlink 2 in 1 silver lightning wheel speedlink sl-6682 na pocitaci jednoducho funguje nemam s nim ziadny problem ale na notebooku najde iba nezname usb zariadenie a vobec nefunguje skusal som to na dvoch notebookoch jedem ma windows 7 a jeden windows xp a na oboch sa spravalo rovnako cize naslo nezname zariadenie
nivarto
26.12.09,19:46
Flinstone
28.12.09,07:45
skús stiahnuť driver priamo zo stránky výrobcu, nainštaluj a potom ho pripoj

http://www.speed-link.de/?p=2&cat=3322&pid=1995&paus=1

ak ho nainštaluje správne tak v ovládacích paneloch-hracie zariadenia by mal byť naištalovaný. skalibruj ho a potom by s ním ani NFS nemal mať problém
p.s. ovládače sú dostupné len pre win vista 32/64 bit a xp/32bit
adamcccccc
28.12.09,09:48
hm joooooooooj ty si mudry jezis nechapes ze niesom debil a ze to som skusil ako prvy ja uz som vyskusal tri os win 7 win xp a win vistu s aktualizaciami vselijake ovladace som poskusal nic nejde a od tej firmy co som si to objednal tak napisali ze oni tam nic nepisali o notebookoch ale ze to je volant k pc tak nepriamo mi napisali ze ich nemam uz otravovat a ze nevedia kde je chyba
Flinstone
28.12.09,09:54
hm joooooooooj ty si mudry jezis nechapes ze niesom debil a ze to som skusil ako prvy ja uz som vyskusal tri os win 7 win xp a win vistu s aktualizaciami vselijake ovladace som poskusal nic nejde a od tej firmy co som si to objednal tak napisali ze oni tam nic nepisali o notebookoch ale ze to je volant k pc tak nepriamo mi napisali ze ich nemam uz otravovat a ze nevedia kde je chyba
pochopil som... ak si sa takto vyjadroval aj v tej firme chápem, že napísali aby si neotravoval... a chyba bude zrejme medzi klávesnicou a stoličkou. HOWG
adamcccccc
28.12.09,18:51
trapne no ako by si reagoval na otazky takzvanych odbornikov ty im povies aky mas problem a on ti odpise musis volant zapojit do usb