danulik333
26.12.09,14:07
nejde mi odinstalovat antiviruvy, som si omilom dva naistalovala, mam uplne novy notebook, ale nejde to, myslite si ze to mam preinstalovat a pojde to?? ak ano ako to mam urobit? alebo neda sa nejako vratit spat v pc ako to bolo na zaciatku ze by som nieco stlacila?? pomozte mi prosim
vobec mi nejde odinstalovat antivirusovy nereaguje vobec pocitac
zdenka131
26.12.09,13:11
Nič nepreinštaluj, ale odinštaluj antivírus, ktorý si nainštalovala.
zdenka131
26.12.09,13:29
Neotváraj prosím dve témy s rovnakým problémom. PC je možné vrátiť do predošlého stavu -Bod obnovenia systému , ale pomáha len v prípadoch ak sa zmenia nastavenia programov.
Nepomôže pri vymazaní súborov alebo pri ich zmenení - teda v tvojom prípade.
Postup odinštalovania:
Štart, všetky programy - vyhľadaj ten, ktorý si nainštalovala a daj odinštalovať.
alebo : Štart, Ovládací panel, pridanie/odstránenie programov - tam vyhľadaj to, čo chceš odstrániť a daj odobrať.
Napíš o aký antivírusový program ide, skôr ti budeme vedieť poradiť.
sondaw
26.12.09,13:58
Napiš, který antivirus nejde odinstalovat, na některé programy existují přímo odinstalační nástroje nebo se dá odinstalovat programem Revo Uninstaller, který odstraní i zbytkové soubory v registru
zdenka131
26.12.09,14:05
sondaw
26.12.09,14:07
Nejdříve ať napíše, o jaký antivirus se vůbec jedná, potom se dá něco řešit dál, antiviry jsou spuštěné na pozadí, ve službách a procesech, proto jí nejde odinstalovat
kergulaan
26.12.09,14:39
Aby to bol vobec antivirus......
kergulaan
26.12.09,14:40
Ak hej, tak napr ESS pri odinstalovavani robi problem a je lepsie ho odinstalovavat v safe mode.
sondaw
26.12.09,14:50
Nejenom ESS je lepší odinstalovat v nouzovém režimu, ale pokud bude spuštěný ve Službách, bude odinstalace obtížná. Každopádně by se měla vyjádřit tazatelka a upřesnit, o jaký program se jedná, takhle je to hádání z křišťálové koule
misoft
27.12.09,00:00
Doplním sondaw:
Pokiaľ chce odinštalovať antivírus, ktorý beží na pozadí (pracuje), tak toto bude automaticky odopreté - program cez OS chráni sám seba! Odinštalovať sa dá jedine, ak sa ukončí jeho činnosť a až potom je potrebné skúšať odinštalovať. Buď v Safe Mode, alebo s právami Administrátora.
fulmaja
27.12.09,16:38
danulik333 podarilo sa odinštalovať?