Gabyi
12.09.05,14:27
Čaute poraďáci,


Máme stiahnutý update -verzia 10.022 z 11.7.2005. Bohužiaľ, chýbajú tam nejaké údaje, tak nám v Blave v Cígler SW poradili, aby sme si stiahli plnú verziu - kompletný balík verzia 10.022. Keď sme túto plnú verziu stiahli, spustila sa inštalácia Money!!! Ale my máme tento SW už nainštalovaný, potrebujeme len stiahnuť aktualizáciu. Robili ste to niekto?
Dík vopred za rady, pretože dotelefonovať sa "niekam" je horor.

Gabi
Iveta
12.09.05,12:35
Aké údaje tam chýbajú?
neznama22
12.09.05,13:21
Ahoj,
to je úplne samozrejmé, že sa ti spustí inštalácia i keď máš nainštalovaný program. Ako ináč by si získala vyššiu verziu? Musíš si prejsť inštaláciu, nezabudni si správne zadať licenciu akú máš zakúpenú a hlavne čítaj pozorne, čo sa ťa program pýta.
Ešte podľa skúseností ti odporúčam, aby si si stiahla update verzie 10.022 ten 47,8 MB. Nie rozdielovú aktualizáciu (tá má menej MB).
S pozdravom
Gabyi
13.09.05,12:16
Jedna z vecí bola, že do výplatných lístkov netlačilo napr.rozdelenie odvodov do jednotlivých poisťovní t.j. do DSS, Soc.poist...uvedený bol len celkový sumár.

Ahoj.
Iveta
13.09.05,13:21
Jedna z vecí bola, že do výplatných lístkov netlačilo napr.rozdelenie odvodov do jednotlivých poisťovní t.j. do DSS, Soc.poist...uvedený bol len celkový sumár.

Ahoj.
Ja som si stiahla iba aktualizáciu 10.022 - vo výpl. lístkoch mi tlačí rozdelenie do jednotlivých fondov.
neznama22
14.09.05,05:32
Ahoj, skús si skontrolovať, či máš na karte zamestnanca v záložke Mzdy a podzáložke Platby zatrhnutie pri DSS. Musíš to mať zvolené.
Ďalej pri tlači výplatnej pásky si v nastavení tlače zvol cez možnosť Výber formulár VLMM05A4.frm.
S pozdravom