Lukáš 142
28.12.09,09:33
Potreboval by som poradit ako mam nastavit na skype aby sa moj stav teda ze som online zobrazoval len kontaktom ktore urcim ja a pre ostatnych nech som neviditelny. Dik za odpoved.
sondaw
28.12.09,08:44
Myslím, že to nelze, nastavení stavu se zobrazí u všech kontaktů
Lilu1
28.12.09,08:50
Môžeš si dať stav ako neviditeľný. V tom prípade ťa budú ostatní vidieť ako off line, ale Ty budeš mať svojich priateľov ako on line, teda budeš vidieť kto všetko je prihlásený.
sondaw
28.12.09,08:54
Jenže jestli to dobře chápu, on chce být online jen pro vybrané kontakty a pro ostatní neviditelný, což podle mne nejde. Pokud nastavím stav neviditelný, tak ho mám pro všechny své kontakty, které na skypu mám, tedy všichni mne mají jako Neviditelný
Lukáš 142
28.12.09,08:56
Môžeš si dať stav ako neviditeľný. V tom prípade ťa budú ostatní vidieť ako off line, ale Ty budeš mať svojich priateľov ako on line, teda budeš vidieť kto všetko je prihlásený.

To uz mam nastavene, len som chcel aby niektore kontakty videli, ze som online, lebo teraz vidim len ja kedy sa prihlasia/odhlasia ale oni nie, nedalo by sa nejako upravit nastavenie programu? Ale neviem ci skype je open source. Poradte.
sondaw
28.12.09,09:01
Myslím, že se to opravdu nedá, jediná možnost je, že ty se sám ozveš, když se přihlásí z kontaktů někdo, s kým chceš komunikovat
Fero11
28.12.09,09:07
To uz mam nastavene, len som chcel aby niektore kontakty videli, ze som online, lebo teraz vidim len ja kedy sa prihlasia/odhlasia ale oni nie, nedalo by sa nejako upravit nastavenie programu? Ale neviem ci skype je open source. Poradte.
Myslis, ze keby to bolo open source, takze to zvladnes ? ;)
Lukáš 142
28.12.09,09:10
Myslím, že se to opravdu nedá, jediná možnost je, že ty se sám ozveš, když se přihlásí z kontaktů někdo, s kým chceš komunikovat

Ano aj to je riesenie ale pokial s tym kontaktom hned nechces komunikovat tak si neviem predstavit, ze by som manualne kazdemu oznamoval, ze som online.

Ja by som im aj napisal na podporu ku skypu ale neviem dobre po anglicky takze nic s toho. Ale ak by sa niekto toho ujal, tak by som mu bol velmi vdacny. Myslim, ze nastavenie stavu osobitne pre kazdy kontakt je vyborna vec, ak nechces aby ta jeden alebo viac kontaktov videlo online tak jednoducho nastavis stav na neviditelny a ostatny ta vydia ako online
Lilu1
28.12.09,09:12
Fero??? Máš úžasné foto!
Lukáš 142
28.12.09,09:15
Myslis, ze keby to bolo open source, takze to zvladnes ? ;)

:) :) :) Nie to si nemyslim, ale aspon by sa mohol ten program upravovat, a hadam by mi s tym uz niekto pomohol.
sondaw
28.12.09,09:17
Nerozumím, pokud jsem neviditelná a přihlásí se někdo, s kým si chci povídat, tak mu to oznámím i to, že jsem neviditná a proč. Nepředpokládám, že si současně píšeš s 10 lidmi ze svého kontakt listu, nemusíš tedy všem extra psát, že jsi i za stavu Neviditelný online. Potom by ztrácelo tvoje nastavení smysl a můžeš být klidně online. A pokud je mezi nimi jeden, dva na které zrovna nemám náladu nebo čas, napíšu jim to rovnou a je to vyřešeno. Myslím, že ani znalost anglického jazyka by ti moc platná nebyla, Skype má prostě tohle nastavení a podle toho je třeba se zařídit.
Jinak osobně to neřeším, jsem online a pokud s někým nemám čas komunikovat, tak mu to klidně napíši
Fero11
28.12.09,11:01
myslim si, ze nieje potrebne to riesit ako tu uz bolo spomenute od sondaw.
A keby si chcel toto co hovoris ty, tak nastavovat vzdy pre koho mam byt online, pre koho offline, pre koho busy atd ..... ked ma niekto v kontaktoch 200-300 userov fuuuu
A myslim si, ze aj tak by sa tym nic nevyriesilo
frederyka
28.12.09,13:17
Potreboval by som poradit ako mam nastavit na skype aby sa moj stav teda ze som online zobrazoval len kontaktom ktore urcim ja a pre ostatnych nech som neviditelny. Dik za odpoved.
Nechceš byť viditeľný pre daný kontakt, môžeš danú osobu zablokovať, alebo odobrať z kontaktov;)
jobobe
28.12.09,21:02
Potreboval by som poradit ako mam nastavit na skype aby sa moj stav teda ze som online zobrazoval len kontaktom ktore urcim ja a pre ostatnych nech som neviditelny. Dik za odpoved.

Funkciu, o ktorú máš záujem je možná v ICQ, Mirande, QIP
sondaw
28.12.09,21:47
Souhlasím, Miranda ji má, můžeš viditelnost nastavit pro jednotlivé kontakty. Neuváděla jsem ji proto, že se ptal konkrétně na Skype
Lukáš 142
04.01.10,07:30
Nechceš byť viditeľný pre daný kontakt, môžeš danú osobu zablokovať, alebo odobrať z kontaktov;)

Ano aj to je moznost, ale ak by som to urobil (zablokoval daneho usera) tak ak by so mnou chcel komunikovat tak by mu vypisalo ze je blokovany a to nechcem, ja som chcel len aby mu ukazalo, ze som offline.
Lukáš 142
04.01.10,07:36
myslim si, ze nieje potrebne to riesit ako tu uz bolo spomenute od sondaw.
A keby si chcel toto co hovoris ty, tak nastavovat vzdy pre koho mam byt online, pre koho offline, pre koho busy atd ..... ked ma niekto v kontaktoch 200-300 userov fuuuu
A myslim si, ze aj tak by sa tym nic nevyriesilo

Ak mam v kontaktoch 200-300 userov a napr. nechcem aby piati videli, ze som sa prihlasil tak jednoducho by som pre tych piatich nastavil stav ze som offline prip. neviditelny a dalsich 295 userov nemusim riesit. skoda, ze to skype nema v nastaveniach. Pokial to ICQ, Mirande, QIP podporuje, nemyslim ze by to bolo problem dat aj do skypu. Ale pokial sa im nikto neoziva, nemaju preco to tam dat.
Blankake
04.01.10,07:57
Ak mam v kontaktoch 200-300 userov a napr. nechcem aby piati videli, ze som sa prihlasil tak jednoducho by som pre tych piatich nastavil stav ze som offline prip. neviditelny a dalsich 295 userov nemusim riesit. skoda, ze to skype nema v nastaveniach. Pokial to ICQ, Mirande, QIP podporuje, nemyslim ze by to bolo problem dat aj do skypu. Ale pokial sa im nikto neoziva, nemaju preco to tam dat.
Čítala som na viacerých fórach, že už pár rokov o túto funkciu žiadajú viacerí používatelia... ale žiaľ zatiaľ to v Skype nie je možné. :mee:
Lukáš 142
04.01.10,08:03
Čítala som na viacerých fórach, že už pár rokov o túto funkciu žiadajú viacerí používatelia... ale žiaľ zatiaľ to v Skype nie je možné. :mee:

takze si musim pockat cca. 3 az 5 rokov a mozno sa dockam :mee::mee::mee:
Blankake
04.01.10,08:05
takze si musim pockat cca. 3 az 5 rokov a mozno sa dockam :mee::mee::mee:
Nechápem, prečo Skype túto funkciu ignoruje, keď je o ňu záujem...viacerí by to uvítali...
Lukáš 142
04.01.10,08:16
Nechápem, prečo Skype túto funkciu ignoruje, keď je o ňu záujem...viacerí by to uvítali...

no uvidime, ked teraz uz skype nevlastni eBay tak mozno sa nieco pohne dopredu

nieco viac k predaju skypu http://branorac.sk/ebay-sa-zbavil-skype/